0

Kolejny przesrany kupon. Poradził by ktoś jak obstawiać te mecze aby coś w ogóle weszło? Od niedawna się w to bawię i obstawiam małe sumy na raczej zdecydowanych faworytów (niski) kurs lecz cały czas coś wypada. Jakieś porady starych wyjadaczy?

0

Super wygodny.

0

Oby to Feyenoord i City wygrało.

0

Mam PS4 i powiem tak. Wszystko zależy jakie gry ekskluzywne cię interesują. Na PS4 jest więcej i dla mnie są one dużo lepsze od tych które daje Xbox. Poczytaj sobie o grach które wychodzą na te konsole i wtedy wybierz. Jeśli chodzi o sprzęt to One S jest raczej identyczny niż konsola Sony, może minimalnie słabszy ale tego nie zauważysz. Ja jednak i tak bym poczekał te 2 tyg i dołożył te 300-400 stówy do PS Pro.

6

Zdecydowanie
1. Rafinha
2. Suarez
3. Arda
Gomesa kompletnie bym tutaj nawet nie dawał ponieważ on nie ma takiej szybkości i zmysłu do gry na tej pozycji. Andre może grać tylko i wyłącznie na ŚP oraz ewentualnie na DF.

0

uff Celta chyba wejdzie na kuponie :)

0

Jak myślicie czemu piłkarze z Ameryki południowej jak kogoś obrażają to jadę po ich matkach ? Czy obrażenie czyjeś matki to w tych krajach największa obraza czy co ?

0

Dokładnie, kompletnie nie nadaje się do picia :)

0

Hej szukam smrtfona do 800 zł i przejrzałem już masę filmików i stron lecz nadal nie mogę się zdecydować. Zależy mi na dobrym aparacie i aby płynie działał. Czy coś lepszego niż P8 Lite dostanę ?

0

Ostatnio przekonałem się że już w każdym meczu może paść każdy wynik...

0

Co do Realu nie mam wątpliwości bo pewnie wygra. Też boję się o Atletico ale mam przeczucie że jednak wymęczą to zwycięstwo.

0

Panowie będzie coś z tego kuponu :D
http://imageshack.com/a/img923/5336/vvO6i9.jpg

0

Fajnie że Tottenham nie wszedł, przynajmniej to pierwszy mecz już zamyka kupon a nie ostatni...

40

Hej, chciałbym was ostrzec przed użytkownikiem WaszOjciec. Ostatni tu pisałem z problemem a mianowicie nie wiedziałem gdzie wpisać kod na Voucher 20 zł STS.
Z problemem sobie poradziłem lecz wczoraj odczytałem wiadomość że pewien kolega chciał mi "pomóc"...
Screen: http://imagizer.imageshack.us/a/img923/2453/91EvPO.jpg

1

Jak ja kocham te przegrane kupony przez jeden cholerny mecz.Miały być dwie stowy za piataka to jak nie Bulgaria to teraz Napoli...

0

To po co się zapisałeś jak już od początku kombinujesz jak tu tylko najmniej chodzić?

0

Sts, wczoraj mi weszły jeszcze 4 mecze.

0

Co myslicie nad takim zestawieniem mecze dziś wygraja
Atletico
Bayern
Arsenal
Napoli
Benfica
Remis Barcy i Celticu.
Za 5 zł aż 4500 do wygrania.Tak se dla jaj obstawilem a nóż...

0

Real wchodzi, Borussia i Leicester też, tylko aby jeszcze Juve coś strzelilo i połowa kuponu wjedzie.

0

To kto stawiał na 3 gole CR7. Przyznać się

0

Panowanie najlepszy budżetowy, nowy smartphone do 600 zł ?

0

Kiedyś próbowałem i coś nie chciało mnie połączyć.

0

Panowie jakiś pewny sposób aby obejrzeć w dobrej jakości mecz na androidzie ?Awaria laptopa i tylko tablet zostaje.Jakaś strona lub aplikacja.Z góry dziękuję.

1

Mają historię.Na przykład bestialsko wymordowali dziesiątki tysięcy Polaków w Wołyniu.

2

A myślisz że czemu wspomniał o Portugalii a nie o Belgii która tez wysoko wygrała?

2

Tak bo za polecenia dostaje pieniądze.

32

A kogo to wina że maja taką grupę? Widzę duży ból dupy że Ronaldo jest ME a Messi nic nie wygrał.

0

Jakby nie Białoruś to z 10 postawionej bylo by 196.Ja to nigdy nie wygram.

3

Wczoraj bylem na Wołyniu i powiem wam że jak uwielbiam filmy Smarzowskiego i wszystkie porządnie ryja w bani to Wołyń i tak deklaruje te filmy razy 2.Do dziś dochodzę do siebie.To w jaki sposób Wojtek pokazał rzeź na Polakach jest niesamowite.Jesli Idą dostała Oskara, tak samo Katyń był blisko a Wołyń nie dostanie choćby nominacji będzie to skandal.Polecam zobaczyć bo jestem przekonany że tak ciężkiego,brutalnego i mocnego filmu nie widzieliście nigdy wcześniej.

1

Już Kończąc dyskusje na temat błędu Stegena to może on nie gra jednak tak dobrze nogami skoro popełnia tyle błędów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?