0

Nowe konto chociaż nie jestem pewien na 100%. Ja zawsze nowe zakładam.

1

Nie ma jeszcze w sklepie. Załóż konto i czekaj aż się pojawi. Działać będzie na pewno bo już tak pobierałem min. PESA 2017 :)

3

Minuty dostanie ? Co to dla zawodnika który jest w stanie rządzić grą w klubie na poziomie Sevilli.

1

Najbardziej obawiam się o Krychowiaka. Emery zabrał go do PSG i siedzi na ławce. Kompletnie tego nie rozumiem po co go kupił skoro wiedział jak zajebistych graczy ma na tej pozycji ? Teraz jakieś tłumaczenie że Grzesiek odpoczywa. Ile czasu 4 mecze ? To śmieszne. Mam nadzieje że pogra tam jeszcze chociaż czarno to widzę. Wygląda na to że Emery ściągnął Krychowiaka bo widział jak jest dobry ale jak porównał na treningu go z tym co ma w PSG to wyszło że nie jest aż tak dobry. Oby nam się nie zmarnował chłopak.

5

Starczy ci na dużo FIF :D:D Nie martw się, do FIFY 2035 napewno starczy :)

0

i?

0

Słabiutka karta. Jak masz z 500zł to strzel sobie Asus R7 260X OC 2GB a jak troszkę więcej to Gainward GTX 750 Ti Golden Sample OC 2GB.

0

Chłopaku jak tak się martwisz tym ramem to sobie dokup. 4 GB kupisz sobie za 60-90 zł i po problemie :)

8

To już byłby totalna brak szacunku dla pary młodej. Też idę na wesele 10 i jakoś nie płaczę.

0

Nie da się tego zrobić, możesz sobie tylko ręcznie pozmieniać. Niby jest napisane że trwa aktualizacja składów ale chyba ona nic nie zmienia.

9

Że niby tamta kadra była lepsza ?

1

Słyszał ktoś kiedyś aby osoba która pobrała pirata kupiła grę? Bo ja nie :D
Pozdro i bez spiny:)

2

Ja bym wybrałem PS4 i tobie też tak radzę. PS4 jest trochę mocniejsze nie raz niektóre gry wychodzą w wyższej rozdzielczości niż na XBOX. Ale tym raczej się nie sugeruj. Na PS4 masz zdecydowanie lepsze gry ekskluzywne w które zagrasz tylko na maszynce SONY. Co do używanej to opłaca się lecz nie warto moim zdaniem kupować konsoli starszej niż 2 lata.

1

Hejka podrzuci ktoś linka do kogoś kto ładnie maluję ręcznie obrazy piłkarzy. Pamiętam że na fejsie była kiedyś taka babka która pięknie rysowała piłkarzy Barcelony i je sprzedawała. Chciałbym sobie kupić ale nie mogę tego znaleźć. Jakby ktoś wiedział to poproszę o link. Pozdrawiam.

8

Polecam obejrzeć.D: "Jak spałeś z myślą że, masz 9 punktową przewagę nad Madrytem ? "
Lucho:" Jak zawsze, obok żony"
Po prostu mistrz :D

19

Mam nadzieje że Lucho zostanie jak najdłużej z nami. Uwielbiam go. Z całym szacunkiem dla Tito i Martino ale Oni kompletnie nie mieli w sobie tej iskry. Uwielbiam patrzeć na żywiołową reakcje i energię Luisa. Wydaje mi się że on jest trenerem który może u nas sporo potrenować, moim zdaniem nie jest on typem jak Guardiola który chce podbić wszystkie ligi.

1

No to tera w dwóch najblizszych kolejkach dopracować jeszcze gre i w piatej kolejce juz na najwyższych obrotach rozbić Atletico.

0

Czy Wy też przy każde interwencji Stegena mieliście takie uczucie jak wtedy gdy bronił Pinto ?

1

Na normalny mecz ligowy dostaniesz na stadionie bez problemu, chyba jedynie na mecz z Realem lub Atletico nie da rady.

0

Bo Naymar jest powołany na mecze eliminacji do MŚ a Rafinha nie. W takiej sytuacji Neymar musiał by zaraz po meczu ligowym wracać znów do Brazylii.

3

Dobra już nie płaczcie że Real przyjedzie do nas i zagra z Legią.
Obiektywnie grupy poziomem podobne. City=Borussia, Borussia M= Sporting a Celtic nie wiele lepszy od Legii. Pozdrawiam.

0

Ja liczę na łatwą grupę nie ma co.Zachowanie sił może być kluczowe.

0

mam podobnie

1

Jakby ktoś chciał już dziś pograć w demo PES 2017 to trzeba założyć konto na Nową Zelandię.

0

A powiesz mi jak to pobrać? Bo w PSStore nie mam,

4

Odezwał się mistrz świata i europy.

0

Jestem ciekaw dlaczego tak dobry bramkarz w idealnym wieku decyduję się na ławkę w FCB.

0

No cóż teraz trzeba zrobić rewolucję i dać czas trenerowi bo co jak co ale coacha to mama najlepszego na świecie.

0

Boże ten to każdy mecz odpuszcza jakby nie wiadomo co miało by mu się stać. Przecież to tylko bramkarz. Raz na 100 meczy zdarza się kontuzja?

0

Pewnie na najbliższy mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?