bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak dla mnie to każdy transfer napastnika będzie dla nas wzmocnieniem. Mamy 3 najlepszych piłkarzy na świecie w tej formacji a to kogo kupimy to tylko zmienik. Nawet Gignac na zmiennika będzie wzmocnieniem. Jedyne czego bym nie chciał to jakiegoś piłkarza z Brazylii bo jakoś bardzo rzadko Oni się sprawdzają.
0
Tylko Denis zasługuje na 6 :) !
27
Chyba trochę przesadzasz :)
0
Pewnie lekkie i wygodne jak to mercuriale
0
Vidal przypomina Alvesa po pracuję na grą w obronie i będzie dobrze. Roberto ni kij ni w oko mi nie pasuje na tej pozycji. Moim zdaniem patrząc na obecną kadrę to Roberto najlepiej mi pasuję na zmiennika Busquetsa.
0
Siemka czytał ktoś te książki ?
Xavi. Barca moim życiem
Luis Suarez. Przekraczając granice.
Carles Puyol. Kapitan o sercu w kolorze blaugrana.
Zastanawiam się czy sobie kupić taki cały pakiet i powiększyć barcelońską bibliotekę bo na LaBotiga taki zestaw można zgarnąć za niecałe 50 zł.
0
No i wykrakałem :)
6
Ten Martinez to zwrotny jak wóz z węglem :P
0
Jak pięść do nosa :)
0
A co ma powiedzieć ? Jest Rudy od urodzenia a mu pasuje a Leo to nie wiem co mu uderzyło do głowy.
0
Trzeba przyznać że obojętnie jak to wcześniej wyglądało na fotach, to jednak ujowo wygląda w tych włosach :)
0
Gatorade na stałe na koszulkach ?
1
Nie, po prostu jeszcze numery nie są przypisane zawodnikom.
0
A czemu nie ?
1
A ja zauważyłem że każdy tylko czeka na błąd Bravo bo Stegen musi grać ponieważ jest młody :)
0
Ter Stegen wcześniej wraca a Bravo odpoczywa na wakacjach wraca później i pokazuje klasę. Wydaje mi się że Stegen jest za bardzo spięty. Jak to Niemiec
42
Kurde On nadal jest taki młody? Wydaje się jakby się go znało już z 15 lat :D Chyba musiał szybko stać się sławnym :D
0
No Fakt ma 33 lata. Ale chyba nie powiesz mi że zawodnik w wieku 30 lat ma przed sobą świetlaną przyszłość ?
1
Ja tam o transfer Napastnika się nie boję. Obojętnie kto przyjdzie to będzie dobrze, najważniejsze aby był to zawodnik o klasę lepszy od Munira a raczej oto nie trudno. Ja najbardziej bym widział zawodnika już koło 28-30 lat który najlepsze lata ma za sobą ale nadal duże umiejętności i pogodzi się z rolą rezerwowego. Ktoś w stylu Van Persiego.
0
Dobra ale poddaj jakiekolwiek źródło tej wypowiedzi ?
1
To niech się nie wypowiadają na temat gry w którą nie grali.
0
Więc albo zaraz dostaniemy Newsa że będzie w Sevilli albo u NAS :)
0
Wątpię żebyś za tyle kupił w idealnym stanie. To nadal jeden z najlepszych telefonów na rynku.
1
Wow super to wygląda. Barca w PES 17.
0
Gdzie ten trailer z Neymarem bez koszulki ??
0
Czyżby to miało oznaczać że w Fife znów zabraknie CN ? :(
5
Jeśli ktoś krytykuję PESA to proponuję zagrać na PS4 lub Xbox One, ma PC to zupełnie inna gra.
0
Skoro Enrique powiedział że przyjdzie :)
0
Patrząc na to zdjęcie trzeba docenić jak niesamowicie jest zbudowany Cristiano. Masakra jakaś.
0
Nie ma znaczenia bo to karta ma taką pamięć :)