2

Jak dla mnie to każdy transfer napastnika będzie dla nas wzmocnieniem. Mamy 3 najlepszych piłkarzy na świecie w tej formacji a to kogo kupimy to tylko zmienik. Nawet Gignac na zmiennika będzie wzmocnieniem. Jedyne czego bym nie chciał to jakiegoś piłkarza z Brazylii bo jakoś bardzo rzadko Oni się sprawdzają.

0

Tylko Denis zasługuje na 6 :) !

27

Chyba trochę przesadzasz :)

0

Pewnie lekkie i wygodne jak to mercuriale

0

Vidal przypomina Alvesa po pracuję na grą w obronie i będzie dobrze. Roberto ni kij ni w oko mi nie pasuje na tej pozycji. Moim zdaniem patrząc na obecną kadrę to Roberto najlepiej mi pasuję na zmiennika Busquetsa.

0

Siemka czytał ktoś te książki ?
Xavi. Barca moim życiem
Luis Suarez. Przekraczając granice.
Carles Puyol. Kapitan o sercu w kolorze blaugrana.
Zastanawiam się czy sobie kupić taki cały pakiet i powiększyć barcelońską bibliotekę bo na LaBotiga taki zestaw można zgarnąć za niecałe 50 zł.

0

No i wykrakałem :)

6

Ten Martinez to zwrotny jak wóz z węglem :P

0

Jak pięść do nosa :)

0

A co ma powiedzieć ? Jest Rudy od urodzenia a mu pasuje a Leo to nie wiem co mu uderzyło do głowy.

0

Trzeba przyznać że obojętnie jak to wcześniej wyglądało na fotach, to jednak ujowo wygląda w tych włosach :)

0

Gatorade na stałe na koszulkach ?

1

Nie, po prostu jeszcze numery nie są przypisane zawodnikom.

0

A czemu nie ?

1

A ja zauważyłem że każdy tylko czeka na błąd Bravo bo Stegen musi grać ponieważ jest młody :)

0

Ter Stegen wcześniej wraca a Bravo odpoczywa na wakacjach wraca później i pokazuje klasę. Wydaje mi się że Stegen jest za bardzo spięty. Jak to Niemiec

42

Kurde On nadal jest taki młody? Wydaje się jakby się go znało już z 15 lat :D Chyba musiał szybko stać się sławnym :D

0

No Fakt ma 33 lata. Ale chyba nie powiesz mi że zawodnik w wieku 30 lat ma przed sobą świetlaną przyszłość ?

1

Ja tam o transfer Napastnika się nie boję. Obojętnie kto przyjdzie to będzie dobrze, najważniejsze aby był to zawodnik o klasę lepszy od Munira a raczej oto nie trudno. Ja najbardziej bym widział zawodnika już koło 28-30 lat który najlepsze lata ma za sobą ale nadal duże umiejętności i pogodzi się z rolą rezerwowego. Ktoś w stylu Van Persiego.

0

Dobra ale poddaj jakiekolwiek źródło tej wypowiedzi ?

1

To niech się nie wypowiadają na temat gry w którą nie grali.

0

Więc albo zaraz dostaniemy Newsa że będzie w Sevilli albo u NAS :)

0

Wątpię żebyś za tyle kupił w idealnym stanie. To nadal jeden z najlepszych telefonów na rynku.

1

Wow super to wygląda. Barca w PES 17.

0

Gdzie ten trailer z Neymarem bez koszulki ??

0

Czyżby to miało oznaczać że w Fife znów zabraknie CN ? :(

5

Jeśli ktoś krytykuję PESA to proponuję zagrać na PS4 lub Xbox One, ma PC to zupełnie inna gra.

0

Skoro Enrique powiedział że przyjdzie :)

0

Patrząc na to zdjęcie trzeba docenić jak niesamowicie jest zbudowany Cristiano. Masakra jakaś.

0

Nie ma znaczenia bo to karta ma taką pamięć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?