22

Gracz meczu: Boateng
W 11 kolejki, Pazdan i brak Boatenga. BEKA

0

A Lekarz się nie zna że szukasz opinii na La Rambla? Gdzie nie którzy pewnie nie wiedzą o co ci chodzi.

0

Jakoś nie widzę tego, jeśli mamy 98 mln na transfery to PO musimy wzmocnić.

0

O jakim Rodriguezie mówisz ?

0

Wysokiej klasy prawego obrońce musimy kupić. Jeśli Enrique nie dawał w ogólne szans Vidalowi to co nagle teraz On będzie grał cały czas ?

0

Dobra jak już mamy tego Umtitiego to dawać teraz Bellerina i może być Nolito. Wtedy kadra zamknięta. Co myślicie o tym lewym obrońcy Hectorze który gra dla Niemiec ? Zagrał z Nami świetny mecz, mógłby postraszyć Albę :)

1

Jodłowiec z Mąke, Kapustka za Grosika i Zieliśnki za Milika.

0

Co to ma wspólnego? Jakbyś wygrał 8-0 to też byś miał nadzieje że tyle wygramy ?

2

Tak, jeśli przegramy będziemy mieli tyle punktów co Irlandia ale z nimi wygraliśmy.

0

Kto komentuje na TVP i POlsat? Bo nie wiem gdzie oglądać. Na TVP minus to Żewłakow na Polsacie Hajto. Nie wiem gdzie mniejsze zło.

0

Wielki ekspert Michniewicz twierdził że Węgrzy maksymalnie wytrzymają godzinę i co ?

0

A i jeszcze jedno. Ktoś jest w stanie mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego Belgia nie dawno była 1 w rankingu Fifa ? Tylko bez jaj bo naprawdę mnie to interesuje.

5

Belgia nigdy nic nie ugrała i mają tylko zlepek gwiazd.Jak dla mnie nie ma ani jednego powodu aby te reprezentację pchać do grona faworytów.

0

Czemu nie gwiżdżą ??

0

Pedrito strzeli.

5

Hiszpanom brakuje takiego napastnika jak Villa, dobry technicznie z dryblingiem. Aktualnie mają 2 identycznych napastników. Aduriz i Morata obaj wysocy i drewniani, tacy napastnicy nie pasują do tego stylu

0

Hiszpania jak do tej pory ładnie. Jest dynamika, szybkość i chęć do gry. Brakuje "ostatniego" podania.

0

Wystarczy zobaczyć program TV
http://www.telemagazyn.pl/zdf_niem/
Nie ma dziś żadnego meczu.

3

Dotychczasowe mecze szczególnie Francja - Rumunia i Anglia-Rosja, pokazały że nikt tu punktów za darmo nie da. Mam nadzieje że Polacy wygrają ale będzie ciężka walka i obawiam się że presji mogą nie wytrzymać. Po udanych eliminacjach chyba nigdy w historii nie było tak wysokich oczekiwań wobec piłkarzy.

1

Tak obserwuje Neymara i to jak się udziela na wszystkich portalach i obawiam się że to jak się prowadzi nie sprawi że będzie wielkim piłkarzem. Obym się mylił.

0

Witam, wie ktoś czy jest taka możliwość aby ustawić jakoś na poznańskiej kablówce east&west aby za darmo oglądać mecze na jakimś zagranicznym kanale ?

0

Zróbcie coś z tymi reklamami...

0

Biedra wydała magazyn Gol właśnie o Euro. W Gratisie dostajesz farbki do twarzy w barwach biało-czerwonych i mini wuwuzele :)

0

Jak dla mnie transfer Pogby nie jest nie możliwy. On mógłby grać u nas na pozycji Busquetsa lub Rakitica. Busi jak wiadomo nie do ruszenie (i bardzo dobrze) a o odejściu Ivana nic nie słychać. Więc gdzie ten Pogba miałby grać? Na pozycji Iniesty zdecydowanie nie a na ławkę czy rotację się nie zgodzi. Jak chcieliśmy Pogbę to było trzeba nie kupować Rakiticia tylko jego.

0

Obserwuję ktoś tego Marquinhosa ? Jak on gra że już któryś rok z rzędu chcemy go kupić i wciąż PSG go nie chce oddać a przecież pierwszym stoperem nie jest?

5

Śmiech na sali to co teraz dzieje się z telewizją. Żeby człowiek za darmo nie mógł oglądać takiej imprezy jak ME, tylko musiał płacić aby obejrzeć wszystkie mecze. A najbardziej śmieszy mnie to że będzie trzeba płacić t abonament telewizyjno-radiowy nawet jak płaci się już kasę za kablówkę. Nie długo to już nic się nie obejrzy.

20

Co jak co ale Carrasco to bym widział u nas. Już w Monaco razem z Martialem się wyróżniał, później z nami w LM też grał świetnie a występ w finale to majstersztyk !

0

Masche zostaje na 2 lata, Dani Alves na rok. Trzeba powoli przebudowywać defensywę.

1

podobno nasz dublet przy ich lidze mistrzów wygląda blado jak fiat 125 przy lambo ;d realmadrid.pl

1

Powiem tak. Nie może dopuścić aby Masche też odszedł. Alvesa jakoś zastąpimy ale 2 podstawowych zawodników będzie ciężko zastąpić takimi żeby znów walczyć o wszystko. Na pozycje Alvesa widzę tylko Héctora Bellerína,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?