bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Gracz meczu: Boateng
W 11 kolejki, Pazdan i brak Boatenga. BEKA
0
A Lekarz się nie zna że szukasz opinii na La Rambla? Gdzie nie którzy pewnie nie wiedzą o co ci chodzi.
0
Jakoś nie widzę tego, jeśli mamy 98 mln na transfery to PO musimy wzmocnić.
0
O jakim Rodriguezie mówisz ?
0
Wysokiej klasy prawego obrońce musimy kupić. Jeśli Enrique nie dawał w ogólne szans Vidalowi to co nagle teraz On będzie grał cały czas ?
0
Dobra jak już mamy tego Umtitiego to dawać teraz Bellerina i może być Nolito. Wtedy kadra zamknięta. Co myślicie o tym lewym obrońcy Hectorze który gra dla Niemiec ? Zagrał z Nami świetny mecz, mógłby postraszyć Albę :)
1
Jodłowiec z Mąke, Kapustka za Grosika i Zieliśnki za Milika.
0
Co to ma wspólnego? Jakbyś wygrał 8-0 to też byś miał nadzieje że tyle wygramy ?
2
Tak, jeśli przegramy będziemy mieli tyle punktów co Irlandia ale z nimi wygraliśmy.
0
Kto komentuje na TVP i POlsat? Bo nie wiem gdzie oglądać. Na TVP minus to Żewłakow na Polsacie Hajto. Nie wiem gdzie mniejsze zło.
0
Wielki ekspert Michniewicz twierdził że Węgrzy maksymalnie wytrzymają godzinę i co ?
0
A i jeszcze jedno. Ktoś jest w stanie mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego Belgia nie dawno była 1 w rankingu Fifa ? Tylko bez jaj bo naprawdę mnie to interesuje.
5
Belgia nigdy nic nie ugrała i mają tylko zlepek gwiazd.Jak dla mnie nie ma ani jednego powodu aby te reprezentację pchać do grona faworytów.
0
Czemu nie gwiżdżą ??
0
Pedrito strzeli.
5
Hiszpanom brakuje takiego napastnika jak Villa, dobry technicznie z dryblingiem. Aktualnie mają 2 identycznych napastników. Aduriz i Morata obaj wysocy i drewniani, tacy napastnicy nie pasują do tego stylu
0
Hiszpania jak do tej pory ładnie. Jest dynamika, szybkość i chęć do gry. Brakuje "ostatniego" podania.
0
Wystarczy zobaczyć program TV
http://www.telemagazyn.pl/zdf_niem/
Nie ma dziś żadnego meczu.
3
Dotychczasowe mecze szczególnie Francja - Rumunia i Anglia-Rosja, pokazały że nikt tu punktów za darmo nie da. Mam nadzieje że Polacy wygrają ale będzie ciężka walka i obawiam się że presji mogą nie wytrzymać. Po udanych eliminacjach chyba nigdy w historii nie było tak wysokich oczekiwań wobec piłkarzy.
1
Tak obserwuje Neymara i to jak się udziela na wszystkich portalach i obawiam się że to jak się prowadzi nie sprawi że będzie wielkim piłkarzem. Obym się mylił.
0
Witam, wie ktoś czy jest taka możliwość aby ustawić jakoś na poznańskiej kablówce east&west aby za darmo oglądać mecze na jakimś zagranicznym kanale ?
0
Zróbcie coś z tymi reklamami...
0
Biedra wydała magazyn Gol właśnie o Euro. W Gratisie dostajesz farbki do twarzy w barwach biało-czerwonych i mini wuwuzele :)
0
Jak dla mnie transfer Pogby nie jest nie możliwy. On mógłby grać u nas na pozycji Busquetsa lub Rakitica. Busi jak wiadomo nie do ruszenie (i bardzo dobrze) a o odejściu Ivana nic nie słychać. Więc gdzie ten Pogba miałby grać? Na pozycji Iniesty zdecydowanie nie a na ławkę czy rotację się nie zgodzi. Jak chcieliśmy Pogbę to było trzeba nie kupować Rakiticia tylko jego.
0
Obserwuję ktoś tego Marquinhosa ? Jak on gra że już któryś rok z rzędu chcemy go kupić i wciąż PSG go nie chce oddać a przecież pierwszym stoperem nie jest?
5
Śmiech na sali to co teraz dzieje się z telewizją. Żeby człowiek za darmo nie mógł oglądać takiej imprezy jak ME, tylko musiał płacić aby obejrzeć wszystkie mecze. A najbardziej śmieszy mnie to że będzie trzeba płacić t abonament telewizyjno-radiowy nawet jak płaci się już kasę za kablówkę. Nie długo to już nic się nie obejrzy.
20
Co jak co ale Carrasco to bym widział u nas. Już w Monaco razem z Martialem się wyróżniał, później z nami w LM też grał świetnie a występ w finale to majstersztyk !
0
Masche zostaje na 2 lata, Dani Alves na rok. Trzeba powoli przebudowywać defensywę.
1
podobno nasz dublet przy ich lidze mistrzów wygląda blado jak fiat 125 przy lambo ;d realmadrid.pl
1
Powiem tak. Nie może dopuścić aby Masche też odszedł. Alvesa jakoś zastąpimy ale 2 podstawowych zawodników będzie ciężko zastąpić takimi żeby znów walczyć o wszystko. Na pozycje Alvesa widzę tylko Héctora Bellerína,