1

Tak, jestem Leo Messi i nauczyłem się polskiego.

13

Boże ale niektórzy a prawie większość jest z was żenująca. Siedzicie z dupą przed komputerem, pracujecie za 1500 zł po 160 h,a większość jeszcze nie skończyła gimnazjum i macie ból dupy że Ronaldo strzelił 3 gole w LM. Ludzie opanujcie się i docencie jego grę. Każdy z nas chciałby takiemu Wolfsburgowi strzelić 3 gole w LM i awansować do 1/2 finału. Docencie klasę a nie wyśmiewacie bo sami nawet w nasze ekstraklasie byście nie dali rady. Mówi to kibic Barcelony i Messiego.

9

Co do transferów na lato to pomocy bym nie ruszał. Sprowadzić ŚO zastępce dla Alby i Napastnika który mógłby zrobić różnice gdy nie może grać Suarez. Sprzedać Adriano,Sandro i Mathieu lub Vermalena i nic więcej nam nie potrzeba.

0

Jak myślicie dlaczego na Anoeta mamy tak ogromny problem żeby wygrać ? W czym leży problem ? Bo ja szczerze nie mam pojęcia. Przecież Oni jakoś specjalnie mocno się nie zamurowali na pewno nie bardziej niż choćby Atletico na Calderon a tam potrafimy wygrać. Czy może to siedzi w ich głowach ??

0

Pamięta ktoś może kiedy ostatni raz w 3 meczach z rzędu zdobyliśmy tylko 1 pkt?

1

Dokładnie Potop to jedyna lektura z której dostałem 1 w LO. I co ? Oczywiście na maturze był Potop dwa lata temu ale dało się rade :)

4

Coś ponad 60%. Zawsze czytałem streszczenia, tylko takie szczegółowe na 20-30 stron i na sprawdzianach zawsze 3-4 nieraz 5 nawet były :)

1

Jak zapłacisz za Turana 50 ml to może się uda :)

0

Ja jakieś 2 miesiące przed maturą zacząłem czytać wszystkie szczegółowe streszczenia lektur, czyli jakieś 35 książek. Tobie też tak radzę :)

2

Albo lucho jest takim geniuszem i wykorzystujemy przewagę aby mieć więcej sił na końcówkę sezonu albo po prostu piłkarze sa zajechani bo praktycznie od października czyli caly sezon gralismy super na najwyższych obrotach i Lucho źle zaplanował moment kryzysu który chociaż raz musi sie pojawić.Oby ta pierwsza wersja.

1

Z Wolfsburgiem może być tak jak rok temu z Juve. Każdy chciał na nich trafić a Oni doszli do finału i przez moment nawet nam narobili problemów.

9

Czy Wy też uważacie że to całe Eleven to taka amatorka ? Niby komentatorzy próbują być na czasie ale generalnie to mają mała wiedzę i słabo to wygląda. Tak samo to całe studio przed Gran Derbi gdzieś na mieście przy stoliku, brak studia i szczegółowych analiz przed meczem. Jednak na canal plus to zdecydowanie inaczej wyglądało aż miło mi posłuchać komentatorów w meczach Ligi Mistrzów, chociaż ostatnio Węgrzyn który nam komentuje mecze w LM nie daje rady i co raz gorzej się go słucha.

0

Real ma Modricia i Kroosa w środku pola a mimo to tylko skrzydłami grają

3

Strona Realu pada przy 200 komentarzach u nas wytrzymuje nawet z 3 tyś ;d

0

A co zrobił Suarez? Bo oglądałem cały mecz i nic takiego nie zauważyłem.

0

Kto?

15

Oblak już w 5 min. grał na czas.

0

Te zapewnienia zawodników że zobaczymy najlepszą Barcę i że to będzie ich wieczór jakoś źle mi się kojarzyły. Teraz już wiem dlaczego.

0

Przecież za 100 zł masz wszystkie sportowe canal + w NC +

0

tak

0

Wystarczy zobaczyć w program TV. Powtórka meczu Barca- Atletico na Canal + sport o godzinie 22:45.

1

Na facebooku chyba pisali.

1

Węgrzyn i Wolski.

1

Jeśli rzeczywiście mamy mały kryzys to Atletico to najgorszy rywal na to aby wrócić na dobry tor.Ich gra defensywna potrafi zniechęcić każdego przeciwnika.

0

Raczej nie Messi a jego "Ludzie" myślę że on za bardzo nawet nie wie o co chodzi :)

0

Polecam :)

4

Jakby ktoś się zastanawiał gdzie obejrzeć mecz to polecam Multikino.Byłem rok temu na pierwszym meczu półfinałowym z Bayernem i powiem Wam że mega wrażenia, szczególnie jak jest pełna sala.

0

Skąd to mamy wiedzieć ?

1

Jak wy oglądacie na tej telewizjadzie jak mi każdy kanał albo nie działa albo się wyłącza :D ? Dobrze że mam Eleven :)

0

Jakiś Bar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?