bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak, jestem Leo Messi i nauczyłem się polskiego.
13
Boże ale niektórzy a prawie większość jest z was żenująca. Siedzicie z dupą przed komputerem, pracujecie za 1500 zł po 160 h,a większość jeszcze nie skończyła gimnazjum i macie ból dupy że Ronaldo strzelił 3 gole w LM. Ludzie opanujcie się i docencie jego grę. Każdy z nas chciałby takiemu Wolfsburgowi strzelić 3 gole w LM i awansować do 1/2 finału. Docencie klasę a nie wyśmiewacie bo sami nawet w nasze ekstraklasie byście nie dali rady. Mówi to kibic Barcelony i Messiego.
9
Co do transferów na lato to pomocy bym nie ruszał. Sprowadzić ŚO zastępce dla Alby i Napastnika który mógłby zrobić różnice gdy nie może grać Suarez. Sprzedać Adriano,Sandro i Mathieu lub Vermalena i nic więcej nam nie potrzeba.
0
Jak myślicie dlaczego na Anoeta mamy tak ogromny problem żeby wygrać ? W czym leży problem ? Bo ja szczerze nie mam pojęcia. Przecież Oni jakoś specjalnie mocno się nie zamurowali na pewno nie bardziej niż choćby Atletico na Calderon a tam potrafimy wygrać. Czy może to siedzi w ich głowach ??
0
Pamięta ktoś może kiedy ostatni raz w 3 meczach z rzędu zdobyliśmy tylko 1 pkt?
1
Dokładnie Potop to jedyna lektura z której dostałem 1 w LO. I co ? Oczywiście na maturze był Potop dwa lata temu ale dało się rade :)
4
Coś ponad 60%. Zawsze czytałem streszczenia, tylko takie szczegółowe na 20-30 stron i na sprawdzianach zawsze 3-4 nieraz 5 nawet były :)
1
Jak zapłacisz za Turana 50 ml to może się uda :)
0
Ja jakieś 2 miesiące przed maturą zacząłem czytać wszystkie szczegółowe streszczenia lektur, czyli jakieś 35 książek. Tobie też tak radzę :)
2
Albo lucho jest takim geniuszem i wykorzystujemy przewagę aby mieć więcej sił na końcówkę sezonu albo po prostu piłkarze sa zajechani bo praktycznie od października czyli caly sezon gralismy super na najwyższych obrotach i Lucho źle zaplanował moment kryzysu który chociaż raz musi sie pojawić.Oby ta pierwsza wersja.
1
Z Wolfsburgiem może być tak jak rok temu z Juve. Każdy chciał na nich trafić a Oni doszli do finału i przez moment nawet nam narobili problemów.
9
Czy Wy też uważacie że to całe Eleven to taka amatorka ? Niby komentatorzy próbują być na czasie ale generalnie to mają mała wiedzę i słabo to wygląda. Tak samo to całe studio przed Gran Derbi gdzieś na mieście przy stoliku, brak studia i szczegółowych analiz przed meczem. Jednak na canal plus to zdecydowanie inaczej wyglądało aż miło mi posłuchać komentatorów w meczach Ligi Mistrzów, chociaż ostatnio Węgrzyn który nam komentuje mecze w LM nie daje rady i co raz gorzej się go słucha.
0
Real ma Modricia i Kroosa w środku pola a mimo to tylko skrzydłami grają
3
Strona Realu pada przy 200 komentarzach u nas wytrzymuje nawet z 3 tyś ;d
0
A co zrobił Suarez? Bo oglądałem cały mecz i nic takiego nie zauważyłem.
0
Kto?
15
Oblak już w 5 min. grał na czas.
0
Te zapewnienia zawodników że zobaczymy najlepszą Barcę i że to będzie ich wieczór jakoś źle mi się kojarzyły. Teraz już wiem dlaczego.
0
Przecież za 100 zł masz wszystkie sportowe canal + w NC +
0
tak
0
Wystarczy zobaczyć w program TV. Powtórka meczu Barca- Atletico na Canal + sport o godzinie 22:45.
1
Na facebooku chyba pisali.
1
Węgrzyn i Wolski.
1
Jeśli rzeczywiście mamy mały kryzys to Atletico to najgorszy rywal na to aby wrócić na dobry tor.Ich gra defensywna potrafi zniechęcić każdego przeciwnika.
0
Raczej nie Messi a jego "Ludzie" myślę że on za bardzo nawet nie wie o co chodzi :)
0
Polecam :)
4
Jakby ktoś się zastanawiał gdzie obejrzeć mecz to polecam Multikino.Byłem rok temu na pierwszym meczu półfinałowym z Bayernem i powiem Wam że mega wrażenia, szczególnie jak jest pełna sala.
0
Skąd to mamy wiedzieć ?
1
Jak wy oglądacie na tej telewizjadzie jak mi każdy kanał albo nie działa albo się wyłącza :D ? Dobrze że mam Eleven :)
0
Jakiś Bar?