bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za 2 tyg pewnie.
0
Rosłoń i Węgrzyn.Tak samo jak pierwszy mecz.
1
Znowu Ten Rosłoń komentuje.... Moim zdaniem to jeden z najsłabszych komentatorów z C+, powinien zająć się O co Biega? Kaziu jest spoko, będzie śmiesznie :D
0
Na Camp Nou żadna drużyna nie masz szans odrobić wyniku 2-0.
0
Mecz Barcy z Arsenalem na N sport, no i pięknie ! :)
2
Możesz porobić fotki, wrzucić na jakiś serwer i udostępnić link z całym albumem po tych dwóch spotkaniach :)
0
Koledze raczej chodziło czy mecz będzie na kanale n sport a nie czy będzie w nc+. Ostatnio był na n sport ale czy znów się uda i tam go pokażą tego pewnie dowiemy się 2-3 dni przed meczem :)
0
Myślę że mało kogo to interesuje :)
0
Oby dziś Valencia minimum zremisowała z Atletico i będziemy mogli świętować mistrzostwo ! :)
0
United niby tak słabo grają a przy mega pozytywnych wiatrach to nawet i o mistrza mogą się bić.
0
Tak sobie oglądam mecz Realu i jeśli Oni nie znajdą motywacji w tym sezonie to wylecą po za pierwszą 4.Strasznie rozbici są mentalnie.
0
Coś czuje ze Bayern dostanie dziś lanie.
0
http://sopcasthd.pl
2
Jak jesteś kibicem Barcy to chyba nie ma się nad czym zastanawiać ?
14
Pewnie gdyby wszystkie mecze były na darmowym TVP 1 to i tak ludzie by się pytali gdzie obejrzeć mecz :D
0
sopcasthd.pl
Przy dobrym łączu nawet Gran Derbi działało bardzo dobrze :)
0
Aż sprawdziłem z ciekawości i niestety masz rację...
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/
0
Gdyby Leo trafił prawdopodobnie obronilibyśmy LM, tamten Bayern w Finale nie miał by szans.
0
Może Messi pokona w końcu Cecha.
0
Nie takie kluby miały plan na zatrzymanie nas...
4
Ja jednak postawił bym na dziecko:)
0
Chyba tylko możesz podłączyć laptopa pod TV.
0
A powinien mieć 3 brameczki wczoraj :)
1
Dla mnie to są jakieś jaja.Federacja powinna przed rozpoczęciem rozgrywek wybrać stadion i koniec a nie że kluby się wykręcają i nie pozwalają rozegrać finału. To jest nie poważne.
1
Na San Mames najlepiej :)
5
Jak widzę tego gościa od razu mi się On kojarzy z Nicolas Cage :D
0
Super ale obawiam się że Enrique pójdzie tropem Guardioli i nie będzie chciał być u nas przez wiele lat.
66
Macie spadek formy? Ciężko jest wygrywać mecze?
Jakim trzeba być debilem żeby zadać takie pytanie, wiedząc że Barca 4 dni temu pokonała Valencie 7-0 ?
1
Pewnie trzeba im zostawić na 2-3 dni. Na pewno na miejscu Ci nie zrobią.
2
Spójrz na tabele :)