0

za 2 tyg pewnie.

0

Rosłoń i Węgrzyn.Tak samo jak pierwszy mecz.

1

Znowu Ten Rosłoń komentuje.... Moim zdaniem to jeden z najsłabszych komentatorów z C+, powinien zająć się O co Biega? Kaziu jest spoko, będzie śmiesznie :D

0

Na Camp Nou żadna drużyna nie masz szans odrobić wyniku 2-0.

0

Mecz Barcy z Arsenalem na N sport, no i pięknie ! :)

2

Możesz porobić fotki, wrzucić na jakiś serwer i udostępnić link z całym albumem po tych dwóch spotkaniach :)

0

Koledze raczej chodziło czy mecz będzie na kanale n sport a nie czy będzie w nc+. Ostatnio był na n sport ale czy znów się uda i tam go pokażą tego pewnie dowiemy się 2-3 dni przed meczem :)

0

Myślę że mało kogo to interesuje :)

0

Oby dziś Valencia minimum zremisowała z Atletico i będziemy mogli świętować mistrzostwo ! :)

0

United niby tak słabo grają a przy mega pozytywnych wiatrach to nawet i o mistrza mogą się bić.

0

Tak sobie oglądam mecz Realu i jeśli Oni nie znajdą motywacji w tym sezonie to wylecą po za pierwszą 4.Strasznie rozbici są mentalnie.

0

Coś czuje ze Bayern dostanie dziś lanie.

0

2

Jak jesteś kibicem Barcy to chyba nie ma się nad czym zastanawiać ?

14

Pewnie gdyby wszystkie mecze były na darmowym TVP 1 to i tak ludzie by się pytali gdzie obejrzeć mecz :D

0

sopcasthd.pl
Przy dobrym łączu nawet Gran Derbi działało bardzo dobrze :)

0

Aż sprawdziłem z ciekawości i niestety masz rację...
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/

0

Gdyby Leo trafił prawdopodobnie obronilibyśmy LM, tamten Bayern w Finale nie miał by szans.

0

Może Messi pokona w końcu Cecha.

0

Nie takie kluby miały plan na zatrzymanie nas...

4

Ja jednak postawił bym na dziecko:)

0

Chyba tylko możesz podłączyć laptopa pod TV.

0

A powinien mieć 3 brameczki wczoraj :)

1

Dla mnie to są jakieś jaja.Federacja powinna przed rozpoczęciem rozgrywek wybrać stadion i koniec a nie że kluby się wykręcają i nie pozwalają rozegrać finału. To jest nie poważne.

1

Na San Mames najlepiej :)

5

Jak widzę tego gościa od razu mi się On kojarzy z Nicolas Cage :D

0

Super ale obawiam się że Enrique pójdzie tropem Guardioli i nie będzie chciał być u nas przez wiele lat.

66

Macie spadek formy? Ciężko jest wygrywać mecze?
Jakim trzeba być debilem żeby zadać takie pytanie, wiedząc że Barca 4 dni temu pokonała Valencie 7-0 ?

1

Pewnie trzeba im zostawić na 2-3 dni. Na pewno na miejscu Ci nie zrobią.

2

Spójrz na tabele :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?