bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że jeśli Mascherano odejdzie to dostaniemy chociaż 35 mln. Kogo byście widzieli w jego miejsce?
4
Javier Mascherano uzgodnił warunki kontraktu z Juventusem - informuje kataloński "Sport". Ej nie róbcie se jaj...
0
Sprawdź czy to na pewno ten wiatrak tak głośno chodzi bo może to coś innego.
2
Wiatrak który ma za zadanie ogólne chłodzenie. Albo jest zakurzony albo już się wysłużył i trze się. Musisz zobaczyć i spróbować go nasmarować a jeśli to nie pomoże to wymiana.
0
"Fani" Realu są tacy teraz szczęśliwi że grają w finale że hoho. Ciekawe czy jak przegrają i wtedy zorientują się że znów nic nie wygrali to czy nadal będą twierdzić że sezon i tak był udany.
17
Alves spokojnie jeszcze rok powinien zostać nie rozumiem tylko dlaczego Mascherano miał by odejść ?
0
Wyglądało poważnie oby nic złego. W najgorszym przypadku niech odpuści Copa America.
0
A więc super sezon, prawie perfekcyjny. Teraz trzeba dokonać 3 transfery. 1. ŚO który będzie konkurencją dla Pique i Mascherano. 2. Ofensywnego pomocnika który będzie mógł odciążyć Iniestę. 3. Środkowego Napastnika aby Luis miał chwilę wytchnienia, Gameiro rzeczywiście byłby idealny. Ewentualnie 4 transfer to zawodnik na LO bo Alba nie ma ani konkurencji ani nie ma go kto odciążyć.
0
Chyba w tym tygodniu mają trafić do sprzedaży więc pewnie na dniach je zobaczymy :)
0
Wielka szkoda tego meczu z Bilbao o SPH. Gdyby chłopacy trochę bardziej się postarali były by te upragnione 6 pucharów, no ale cóż może za rok.
1
Piękne obrazki, ach jakie Oni mają wspaniałe życie.
0
To są repliki. Zupełnie inny materiał. Po za naklejanym herbem są zrobione z takiego śliskiego materiału te oryginalne są wykonane z takiego jakby bardziej "miękkiego".
0
Dokładnie nowa to koszt 300 zł a te z chin wyglądają praktycznie tak samo. Swoją kupiłem za 130 zł w sezonie 2014 i porównując ją z tą w intersporcie która kosztowała 300 zł nie widziałem żadnej różnicy. Wydaje mi się że te z Chin mogą być oryginalne tylko kosztują tyle bo sklep nie pobiera z tego żadnej kasy oraz żadne pieniądze nie wędrują też do samego klubu.
0
Ja już od dawna nie czytam artykułów tylko patrze komentarze bo to co piszą w nagłówkach to mała głowa.
1
Instagram jes bardzo fajny.Można oglądać zdjęcia z życia prywatnego wielu gwiazd i nie tylko :)
0
Dajmy szanse Vidalowi.
0
Nie wiem czy taką gotową bo dostał drużynę która w drugim sezonie Carlo nic nie wygrała a Bayern przed przyjściem zdobył wszystko.
0
Siemka, czy ma ktoś może jakiegoś pewnego sprzedawce na allegro u którego można zakupić koszulkę Barcelony w cenie około 150 zł ? Chodzi mi o te koszulki które wyglądają prawie jak oryginalne tylko idą z 2 tyg czasu z Chin ?
23
Trzeba docenić Guardiole ale tak naprawdę wygrał to co musiał wygrać i pewnie obojętnie kto by przyszedł to też by to wygrał. Lecz tego co najważniejsze nie wygrał czyli ligi mistrzów. W Barcelonie zrobił coś genialnego, lecz w Bayernie trzeba sobie powiedzieć szczerze dostał gotowy produkt do wygrywania. W Manchesterze będzie miał okazje pokazać klasę.Nawet pomijając fakt że będzie miał nie ograniczony budżet to o mistrzostwo będzie ciężko nie mówiąc o LM.
0
Ok nie wiedziałem że od początku ustalali termin :)
0
Czy też was zastanawia dlaczego finał LM jest dopiero za tydzień skoro ta sobota była wolna i bez problemu mogli by zagrać finał. A ta to 28 finał i zaraz Euro.
1
Darmowe masz tutaj linki do sopcast. Tylko że raczej nie ma polskiego komentarza ale za to jakość bardzo ładna, tylko trzeba mieć dość dobry internet mi przy 15mb/s nieraz przycina.
1
Jak ktoś ma problem z oglądaniem bo nie ma futbol hd to ja polecam http://sopcasthd.pl. Używam ją nie raz jak jest liga mistrzów i oglądałem też Gran Derbi gdy jeszcze nie miałem Eleven. 3 zł za 3 dni. Działa dobrze są też bardzo dobre linki do sopcast.
5
Ja tam lubię Mathieu. Nigdy nie próbuje się wychylać, robi czarną robotę. Trochę tak jak Abidal. Oczywiście wirtuozem nie jest ale jak trzeba to robi to co do niego należy.
1
Mam takie przeczucie że to będzie cholernie ciężki finał. Ta Sevilla naprawdę potrafi grać w finałach. Jedyne co to że będą zmęczeni po środzie ale pewnie też mocno zmotywowani żeby zdobyć dublet.
0
Ale pier***** na tego Martino. Jak wygra Copa America to inaczej będziecie gadać. Przestańcie sugerować się overallem piłkarzy z Fify i zaufajcie trenerowi :)
1
Finał Pucharu króla tylko na canal + ?
0
Jeszcze jednego dziadka jak Toure do obrony i na pewno będzie lepiej,
0
Czemu Krychowiak nie jest już kapitanem?
0
Ta nuta z tego występu rozwala system !