bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby to miało oznaczać że w Fife znów zabraknie CN ? :(
5
Jeśli ktoś krytykuję PESA to proponuję zagrać na PS4 lub Xbox One, ma PC to zupełnie inna gra.
0
Skoro Enrique powiedział że przyjdzie :)
0
Patrząc na to zdjęcie trzeba docenić jak niesamowicie jest zbudowany Cristiano. Masakra jakaś.
0
Nie ma znaczenia bo to karta ma taką pamięć :)
0
Tylko ile z nich było po chociaż 60 min ?
0
Może ci zasilacz się popsuł :)
0
Zwykły laptop do internetu i multimediów. Pograć nie pograsz, z resztą do tego są konsole i PC. Zrób sobie od razu darmową aktualizacje do windows 10 bo 8 to nie wypał. Tylko się pospiesz bo zostało chyba już tylko 4 dni :)
1
Ja bym wolał Gamerio. Vietto to młody i naprawdę zdolny piłkarz. Szkoda żeby u nas się marnował bo ile taki napastnik zagra? W sezonie jest max. około 60 spotkań. W ilu nie zagra Suarez jeśli nie dozna urazu ? 10 ?
0
coś tanie badzo.
0
raczej siwe
0
Szkoda mi Martina Montoyi. Moim zdaniem On zaraz po Bojanie to najbardziej zmarnowani zawodnicy. O ile Bojan po prostu pewnego poziomu nie przeskoczył to Martin po prostu moim zdaniem dostał za mało szans.
4
Powiem tak. Jeśli sprowadzimy jeszcze Vietto lub obojętnie jakiego ŚN napastnika to będę w 7 niebie. Dawno nie było tak super okienka w naszym wykonaniu. Jednak mimo wszystko boję się o PO. Mam nadzieję że Vidal rozwieję moje wątpliwości.
2
Powiem tak. Jeśli sprowadzimy jeszcze Vietto lub obojętnie jakiego ŚN napastnika to będę w 7 niebie. Dawno nie było tak super okienka w naszym wykonaniu.
0
Hejka
Podrzuci ktoś linka na allgero gdzie można kupić koszulkę Barcy na nowy sezon do 150 zł ? Najlepiej żeby była wysyłka z Polski. Chodzi oczywiście o kogoś sprawdzonego :)
1
Nam Pogba jest nie potrzebny, defensywnego pomocnika już mamy i to najlepszego na świecie.
0
50 mln za Gomesa :D ?
1
Arda musi dostać jeszcze sezon szansy i moim zdaniem grać na pozycji Rakitica. Na pozycji Iniesty grać muszą Rafinha i Suarez. Arda jest bardziej defensywny, nie ma takiej dynamiki i szybkości.
5
Zrobiliśmy dobre transfery ale mam dziwne przeczucie że najbardziej potrzebujemy wzmocnienia na prawej obronie. Odszedł od nas chyba najlepszy PO na świecie a my zachowujemy dziwny spokój i stawiamy na Vidala który ma potencjał a mimo tego przez pół roku prawie nie grał a następnie na Roberto który moim zdaniem nie pasuje na tą pozycję. Okej, gdy grał to był solidny ale w ofensywnie nic nie dawał.Moim zdaniem on mógłby grać na tej pozycji w ostateczności a prawdopodobnie Enrique chce z niego zrobić podstawowego obrońcę. Ja bym nie kalkulował tylko zapłacił tyle ile trzeba za Bellerina nawet jakby miał kosztować wszystkie pieniądze które mamy. Bez napastnika się obędziemy.
1
Jakbyśmy jeszcze kupili napastnika i PO to była by bajka :)
1
Messi to chyba jeden z nielicznych zawodników na świecie którego nie widzę po za Barcelona. Poczekajmy na próbę przedłużenia kontraktu jaka będzie jego reakcja. Mam nadzieję że nie będziemy największymi frajerami na świecie i Leo nie odjedzie za dwa lata za darmo.
0
Jakby ktoś się zastanawiał czy z gwoździem to była ustawka to Kammel wam powie :D
https://www.facebook.com/tomaszkammel/?fref=ts
0
Szkoda tych karnych jak cholera. Wiadomo że w taki sposób jest najgorzej przegrać. Tym bardziej szkoda bo mieliśmy wspaniałą drabinkę następna taka szansa może się nie pojawić. Teraz trzeba się skupić aby dostać się na MŚ, to ostatnia szansa na wielkim turnieju na Błaszczykowskiego i Piszczką a może i jeszcze się jakiś talent objawi.
0
tvpsport.pl
1
Ibra czasem nie zapowiadał że po tym sezonie miał skończyć karierę ?
0
o fuck jakim cudem on mu tej nogi nie złamał ??
0
Leo nie zrezygnuje, powiedział tak w rozpaczy. Nie wierzę że odpuści MŚ w Rosji. Jeśli tam nic nie wygra to wtedy odpuści.
0
Nie wiem jak można zrezygnować z gry dla swojego kraju. Jego reprezentacja to wicemistrz świata. Rezygnacja z występu na MŚ to przecież jak strzał w kolano. Nie wierze że Leo zrezygnuje.
0
Nie martw się o to bo pracuje :) Tylko szkoda bo 150 piechotą nie chodzi.
0
Dziękuje Argentynie za zjebanie humoru od rana na cały dzień. Postawiłem na nich, byli ostatni na kuponie, mogłem wyciągnąć pieniądze i wygrać 150 zł, lecz uwierzyłem, myślałem jak nie teraz to kiedy? I co, SHIT :(