0

Oby Polacy wygrali. Co do meczu Barcelony to szkoda że Superpuchar jest grany tak wcześnie. Moim zdaniem optymalnie by było gdyby mecz o SPH rozgrywał się za tydzień i był tylko jeden mecz a liga startowała w ostatni weekend sierpnia. Wtedy cała kadra była by zdecydowanie lepiej przygotowana i na pewno byłby lepszy mecz z obu stron, a tak forma nie wiele lepsza niż sparingowa.

2

Było dawno :_

2

Teraz liczy się "opakowanie" a nie to co jest w środku.

0

Cleber.

0

Jak myślicie dlaczego wszyscy podniecają się Premier Leguea ? Na pewno nie z powodów czysto piłkarskich bo jak wiadomo od kilku lat hiszpańskie kluby leją je w rozgrywkach europejskich. Moim zdaniem tak działa marketing. Podobnie wygląda sytuacji a Fifą i PESem. Fifa jest wszędzie reklamowana i ładnie wszystko wygląda więc każdy ją kupi mimo że PES ma lepsze gameplay( wersja na XO i PS4) to mimo tego nie ma takiej reklamy.

0

Kurde założyłem sobie konto na netflix to darmowe na 30 dni i tyle tego jest że nie wiem co oglądać :D Na razie zacząłem Hannibala, fajnie się zaczyna.

1

Nie,przed meczem z Betisem.

1

Do 20 Sierpnia.

2

Ostatnio rozmawiałem z kumplem że za 2-3 lata jak Suarez odejdzie to Dybala będzie grał w FCB. Jak widać bardzo możliwe :)

0

Mourinho to zawsze na kupi najlepszych najlepszych a potem jest The Special One,

1

eleven

0

Np Tutaj.


0

Wyjaśni mi ktoś dlaczego kibice Borussi też śpiewają You'll Never Walk Alone skoro to jest hymn Liverpoolu ?

3

Barca podczas tego okienka popełniła błąd. Sprzedała nie tego obrońcę to Mathieu powinien być po za klubem nie Bartra :)

0

A co Ty chcesz od Bravo do diaska ?

0

Dokładnie. Na PPE dziś czytałem że Microsoft odnowione Xboxy z roczną gwarancją sprzedaje nawet za 850 zł.

0

Na Xboxie nie ma w co grać. Znaczy Exclusive nie ma :)

1

Na Eleven pokazują najładniejsze gole w Ligue 1. Co drugi to piłkarz PSG :D

3

Czy każdy musi wrzucać to samo po sto razy?

3

Polecam dołożyć 3-4 stówki i kupić PS4.

1

A ja dziś od rana grałem w Wieśka 3 i w końcu przed chwilą go ukończyłem :)
70 h mi na to zeszło. Pozdrawiam

0

W nowego nie będę inwestował bo to całkiem dobry laptop jeśli chodzi o takie podstawowe użytkowanie. Do gier mam PS4 :)

0

Raczej obojętnie. Nie powiem że jestem kibicem Legii. Na ten mecz pojechałbym zobaczyć piłkarzy Barcy a wynik obojętnie jaki by był to będę zadowolony.

0

Z tego co wiem to nie sprawdzisz, znaczy jedynie wyjście to rozebrać laptopa i zdjąć procesor ale wtedy i tak musisz pastę wymienić :D Z tego co się orientuje to pastę podobno w niektórych przypadkach nie trzeba zmieniać w ogóle bo tak szybko się nie z używa ale zaleca się mimo wszystko po 2-3 latach to zrobić. A jak najlepiej sprawdzić czy pasta jest ? Pobrać sobie program do pomiaru temperatury i jeśli jest za wysoka na procesorze to znak że trzeba wymienić. W moim przypadku to chyba po prostu już mocno zakurzył się w środku a przy okazji pastę mogą wymienić.

0

Co z tego jak Dani nawet nie było na ME.

1

Oby Legia awansowała i trafiła na Barce to pojedzie się na mecz do Warszawy. Raz już byłem ja grali w Gdańsku. A na wylot do Hiszpanii na razie za mało kasy :)

0

Format już był w przeciągu 3 lat z 3 razy na pewno. Myślę że ostatni jakieś pół roku temu może z 8 miesięcy. Raz już robiłem formata żeby sprawdzić czy coś to da i nic. Czuje że jest mocno gorący z prawej stronie, przy wylocie od wentylatora.

0

Siemka mam pytanie dla ludzi znających się na komputerach. Mam 3 letniego laptopa Samsung. Mocno się grzeje i wolno chodzi, zawiesza na kilka sekund. Czy wymiana past i gruntowne przeczyszczenie w serwisie pomoże?

0

Nie me miejsca w drużynie dla dwóch świetnych bramkarzy. Za rok na 100% już obaj nie będą w klubie. Zobaczymy jaką decyzje podejmie Enrique.

3

Chodzi oczywiście o Gabriela Jesusa. Już EDIT zrobiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?