bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Polacy wygrali. Co do meczu Barcelony to szkoda że Superpuchar jest grany tak wcześnie. Moim zdaniem optymalnie by było gdyby mecz o SPH rozgrywał się za tydzień i był tylko jeden mecz a liga startowała w ostatni weekend sierpnia. Wtedy cała kadra była by zdecydowanie lepiej przygotowana i na pewno byłby lepszy mecz z obu stron, a tak forma nie wiele lepsza niż sparingowa.
2
Było dawno :_
2
Teraz liczy się "opakowanie" a nie to co jest w środku.
0
Cleber.
0
Jak myślicie dlaczego wszyscy podniecają się Premier Leguea ? Na pewno nie z powodów czysto piłkarskich bo jak wiadomo od kilku lat hiszpańskie kluby leją je w rozgrywkach europejskich. Moim zdaniem tak działa marketing. Podobnie wygląda sytuacji a Fifą i PESem. Fifa jest wszędzie reklamowana i ładnie wszystko wygląda więc każdy ją kupi mimo że PES ma lepsze gameplay( wersja na XO i PS4) to mimo tego nie ma takiej reklamy.
0
Kurde założyłem sobie konto na netflix to darmowe na 30 dni i tyle tego jest że nie wiem co oglądać :D Na razie zacząłem Hannibala, fajnie się zaczyna.
1
Nie,przed meczem z Betisem.
1
Do 20 Sierpnia.
2
Ostatnio rozmawiałem z kumplem że za 2-3 lata jak Suarez odejdzie to Dybala będzie grał w FCB. Jak widać bardzo możliwe :)
0
Mourinho to zawsze na kupi najlepszych najlepszych a potem jest The Special One,
1
eleven
0
Np Tutaj.
0
Wyjaśni mi ktoś dlaczego kibice Borussi też śpiewają You'll Never Walk Alone skoro to jest hymn Liverpoolu ?
3
Barca podczas tego okienka popełniła błąd. Sprzedała nie tego obrońcę to Mathieu powinien być po za klubem nie Bartra :)
0
A co Ty chcesz od Bravo do diaska ?
0
Dokładnie. Na PPE dziś czytałem że Microsoft odnowione Xboxy z roczną gwarancją sprzedaje nawet za 850 zł.
0
Na Xboxie nie ma w co grać. Znaczy Exclusive nie ma :)
1
Na Eleven pokazują najładniejsze gole w Ligue 1. Co drugi to piłkarz PSG :D
3
Czy każdy musi wrzucać to samo po sto razy?
3
Polecam dołożyć 3-4 stówki i kupić PS4.
1
A ja dziś od rana grałem w Wieśka 3 i w końcu przed chwilą go ukończyłem :)
70 h mi na to zeszło. Pozdrawiam
0
W nowego nie będę inwestował bo to całkiem dobry laptop jeśli chodzi o takie podstawowe użytkowanie. Do gier mam PS4 :)
0
Raczej obojętnie. Nie powiem że jestem kibicem Legii. Na ten mecz pojechałbym zobaczyć piłkarzy Barcy a wynik obojętnie jaki by był to będę zadowolony.
0
Z tego co wiem to nie sprawdzisz, znaczy jedynie wyjście to rozebrać laptopa i zdjąć procesor ale wtedy i tak musisz pastę wymienić :D Z tego co się orientuje to pastę podobno w niektórych przypadkach nie trzeba zmieniać w ogóle bo tak szybko się nie z używa ale zaleca się mimo wszystko po 2-3 latach to zrobić. A jak najlepiej sprawdzić czy pasta jest ? Pobrać sobie program do pomiaru temperatury i jeśli jest za wysoka na procesorze to znak że trzeba wymienić. W moim przypadku to chyba po prostu już mocno zakurzył się w środku a przy okazji pastę mogą wymienić.
0
Co z tego jak Dani nawet nie było na ME.
1
Oby Legia awansowała i trafiła na Barce to pojedzie się na mecz do Warszawy. Raz już byłem ja grali w Gdańsku. A na wylot do Hiszpanii na razie za mało kasy :)
0
Format już był w przeciągu 3 lat z 3 razy na pewno. Myślę że ostatni jakieś pół roku temu może z 8 miesięcy. Raz już robiłem formata żeby sprawdzić czy coś to da i nic. Czuje że jest mocno gorący z prawej stronie, przy wylocie od wentylatora.
0
Siemka mam pytanie dla ludzi znających się na komputerach. Mam 3 letniego laptopa Samsung. Mocno się grzeje i wolno chodzi, zawiesza na kilka sekund. Czy wymiana past i gruntowne przeczyszczenie w serwisie pomoże?
0
Nie me miejsca w drużynie dla dwóch świetnych bramkarzy. Za rok na 100% już obaj nie będą w klubie. Zobaczymy jaką decyzje podejmie Enrique.
3
Chodzi oczywiście o Gabriela Jesusa. Już EDIT zrobiony.