La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

konto usunięte

1

Za kilka minut losowanie 4 rundy eLE. Szkoda że bez żadnego polskiego zespołu ale dla mnie również interesujące bo mam tam kilka drużyn, którym będę kibicował.

Wracając do polskich zespołów to brawa należą się Zagłębiu Lubin. Trochę szkoda że odpadli bo w tym dwumeczu z Duńczykami uważam że nie byli gorsi, a nawet lepsi... Czego zabrakło do awansu? Myślę że skuteczności i trochę szczęścia ale i jakiegoś "głośniejszego" transferu, a więc takiego który jeszcze bardziej wzmocniłby Zagłębie. Wstydu nie ma ale niedosyt jest wielki.

Tak w ogóle ten mecz pokazał jak polska liga jest coraz słabsza. Zobaczmy że na tym etapie Polska ma tylko Legię, a Dania? Dalej komplet drużyn i to grających nie z byle kim bo np. takie Broendby wyeliminowało Herthę Berlin...

0

@Stinger Co z tego jak Dani nawet nie było na ME.

konto usunięte

2

@bartekvisca  Jak to co z tego? Po pierwsze mówię o piłce klubowej, a nie reprezentacyjnej (odróżniaj bo to dwie różne rzeczy), a po drugie miejsca w europejskich pucharach rozdaje się za ranking UEFA, w którym liczą się drużyny ligowe, a nie reprezentacje... Reprezentację mamy lepszą ale liga idzie mocno w dół, a ten sezon bardzo to podkreślił i nawet jeśli Legia awansuje do LM to nie znaczy że polska liga nagle stała się lepsza tylko pokaże to że Legia ucieknie reszcie daleko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?