bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bez sensu że tak późno jest finał CA. Jak już robią o 2 w nocy to mogliby zrobić z soboty na niedziele. W tamtym roku pamiętam że zrobili o 23 albo 24 i było dobrze.
1
http://aliez.me/live/pogs5/ very good
0
A coś złego powiedziałem ?
1
Mieszkam w Poznaniu od 2 lat i naprawdę z bliska widać że już trochę stary stadion.
4
Trzeba przyznać że niektóre stadiony na Euro prezentują się dość kameralnie. U nas lepiej to wyglądało. Piękny Gdańsk,Warszawa, Wrocław trochę gorzej w Poznaniu ale też ładnie.
1
Ach dzięki bardzo, tak czułem że to gra która jeszcze nie wyszła :)
1
Pytanie dla graczy. Jakby ktoś mógł poświęcić kilka chwil i powiedzieć mi co to za gra ? Od 48 sekundy .
http://tvgry.pl/?ID=6334
2
Dobrze że w ostatniej chwili odpuściłem typowanie wyniku Chorwacja-Portugalia bo coś czuje że kupon by padł :D
8
Śmiech, przecież Fabian rządził.
1
Trzeba przyznać że super nam się ta drabinka ułożyła. Droga do półfinału naprawdę fajna. Piękne to że o finał możemy zagrać nawet z Walią. Kto by pomyślał. Wiadomo będzie ciężko, bo nawet dziś Szwajcaria przez całą dogrywkę nas niszczyła ale kto wie,
3
Ćwierćfinał gramy w czwartek o 21. Piękna pora, tuż przed weekendem. Zapowiada się pięknie. Chciałbym mimo wszystko trafić na Portugalię. W grze defensywnej zdecydowanie słabsi od Chorwacji.
1
Słabo grają ale raczej Islandię pokonają, potem odpadną. Tak obstawiam
3
moja ostatnia próba z bukmacherką
Do dalszej fazy Euro awansują
Francja,Niemcy,Belgia,Anglia, Cope wygra Argentyna i Kolumbia pokona USA wtedy wygrywam 550 zł za 30 złociszy. Jak to nie wejdzie to już nie gram :D
1
poprawione, nadal rozum nie wierzy :)
8
Nie ma szans, Fabian pokazał klasę.
1
Jedynym minusem tej wygranej polaków jest to że zrobili to po karnych i oczywiście STS mi uznał ten mecz za remis. Udaje się wam w ogóle coś większego tam wygrać ?
1
Chile- Kolumbia ?
0
Od tego momentu już tylko możemy a nie musimy lecz to co boli najbardziej to że mamy zawodników którzy potrafią grać piłką a oddajemy ją jak amatorzy.
0
Witam, dziś kupiłem sobie używaną Fifę 15 na PS4 i mam taki błąd że gram kariere Barceloną i wszyscy prawie piłkarze mają jakieś dziwne czarno- zielone korki? Co to za błąd ?
0
Postawiłem na wygraną Polaków, Niemców, Walijczyków, Francuzów i Anglików 10 zł. Do wygrania 140 zł. Musi to wejść :D
1
Czyli co, Polska, Niemcy i Włosi to jedyne drużyny które nie straciły gola?
1
Chłopaki trochę optymizmu :D
0
Hejka wczoraj zacząłem się bawić w sts i mam 25 zł bonus. Jak wszystko pójdzie dobrze i Włochy, Belgia, Portugalia, Chile i Polska wygrają swoje najbliższe mecze to za 10 zł mogę wygrać 440 zł :D Jak myślicie jest duża szansa? Można powiedzieć że postawiłem na faworytów według bukmachera.
3
Real tak naprawdę ma tylko nazwiska na ławce co nie zmienia że napastnika, stopera i prawego obrońcę musimy kupić.
0
Siemka, gdzie najlepiej aktualnie obstawiać mecze ? STS czy coś innego ? Dają gdzieś jakąś kasę na start ?
3
Dokładnie z reklam On zarabia pewnie jakieś 20 mln rocznie. Więc ma już wszystko, a trofea nie jest tak łatwo zdobyć, najlepszy przykład Ronaldo. Ile on wygrał z Realem przez te 7 lat? 6 pucharów?
2
Ja w ogólne nie rozumiem tego całego zamieszania z Neymarem, nie wiem czemu ten facet nie powie oficjalnie że zostaje w Barcelonie. Czego On więcej chce ? Zaliczył świetny sezon w Barcelonie, w styczniu, lutym był głównym faworytem do złotej piłki, w Barcelonie ma największe szanse na tytuły i mało ? Kasa ? Ile on zarabia z 12 mln rocznie? Nie licząc ogromnych pieniędzy z reklam. Czy to mu mało? Czy mu na coś brakuje ? Nie sądzę.
0
Czy Pad jest wygodniejszy? Chłopie zobacz jakie gry wydaje Sony a jakie Microsoft. Forza to chyba jedyna gra która przeważa Sony, a jeśli ktoś nie jest zainteresowany wyścigami to co?
3
Chłopie bierz PS4. Fantastyczne exy. Uncharted 4, Killzone SF , God of War 4, Pewnie niedługo też The Last of us 2, do tego nowe super gry które ogłosili na E3. Jeśli chodzi o sprzęt to prawie niczym się nie różnią podobno PS 4 trochę mocniejsze jest. Więc patrz na gry na wyłączność którymi Sony miażdży Microsoft
22
Gracz meczu: Boateng
W 11 kolejki, Pazdan i brak Boatenga. BEKA