bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli co zgodnie z obietnicami dzisiaj powinniśmy poznać ostateczne transfery Barcelony?
0
Liczba mieszkańców stanów zjednoczonych wynosi 318,9 miliona (2014) Więc nie ma co się dziwić.
5
Pewnie dlatego że wygrali 11 razy ligę mistrzów i najwięcej razy Mistrzostwo Hiszpanii. Nasza przewaga jest w Pucharze Króla.
0
Kto pamięta błąd Stegena a kto Bravo ?
0
Dla mnie błąd jest wtedy kiedy kosztuje gola. Czy było coś takiego z udziałem Bravo ?
7
Chłopie nad jaki poziom Bravo nie wyjdzie ? Czy on coś jeszcze musi udowadniać ?
1
Bravo to jest gość 2 sezony bez błędu to jest coś ! Zobaczycie jeśli przyjdzie Diego Alves to wygryzie Stegena. I co odejdzie za rok bo jest za dobry :D ?
0
jakiś sopcast?
0
Będą oryginalne nazwy, stroje i zawodnicy. Zabraknie tylko stadionów.
0
Też lubię ale chciałbym aby dostał szansę na pełne 90 minut Vidal.
2
Lewa.
1
Wobec spokojnego wyniku z 1 meczu chciałbym aby Enrique dał się pokazać nowym piłkarzom i chciałbym zobaczyć taki skład. Bravo, Digne,Pique, Umtiti, Vidal, Gomes, Rakitic, Suarez, Munir, Messi , Suarez. Ale znając Lucho to pewnie wymieni tylko kontuzjowanych Mathiue i Inieste na Albę i Suareza.
1
89.
0
Hej !
Co to za koszulka :D?
http://allegro.pl/koszulka-pilkarska-fc-barcelona-nike-roz-m-i6407709121.html
0
Śmieszy mnie tylko postawa Zarządu. Jak rozmawiali z Bravo i Stegen to byli tacy cwani i mówili że mogą odejść jak se zapłacą klauzule a teraz Bravo ma odejść za połowę tego ?? Czy tak naprawdę to te całe rozmowy to był wymysł gazet ?
2
NIE
0
Siemka może tutaj ktoś mi pomoże bo pisałem już na odpowiednim do tego tematu forum i nikt mi nie odpowiedział.
Mam telefon LG L65 i odwieczny problem z pamięcią. Mam kartę SD 8 gb ale niestety większość aplikacji nie mogę przenieść na kartę pamięci nie mówiąc już o tym aby aplikacje od razu instalowały się na kartę. Próbowałem różnych programów do przenoszenia plików ale nic z tego, wciąż mało pamięci mimo że ograniczyłem ilość aplikacji do minimum. Słyszałem że trzeba zrobić jakiś ROOT ale nic konkretnego nie znalazłem w sieci. Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak to zrobić na moim telefonie lub podesłać jakiś link? Będę wdzięczny.
0
No chyba nie wiedziałeś.
0
W połowie września to już PES wyjdzie :)
0
już 18 sierpnia.
1
Tu nie chodzi o samą licencję. Bo PES od dawna ma Ligę Włoską, Francuską czy Hiszpańską. Tu chodzi o specjalnie dopracowane twarze, stadiony, przyśpiewki, wstawki filmowe, czy właśnie hymny drużyn które jeszcze chyba nigdy nie pojawiły się ani w Fife ani w PES. Hymny klubowo of course.
3
Tak. I jeszcze hymn będzie.
2
Ciekawa sprawa, Nie dawno PES ogłosił partnerstwo z nami a dziś poddają że będą też współpracować z Liverpoolem.
"BIG NEWS! We're proud to announce an official partnership with Liverpool FC. The Reds will be fully licensed in #PES2017 and (following a free update) the game will also feature the iconic Anfield stadium, including the stirring 'You'll Never Walk Alone' anthem."
0
A co do tego Alvesa to bardzo dobry bramkarz ale czy jest jakieś pewne info co do tego transferu? Bo co nie którzy piszą tak jakby już był zaklepany.
2
Bardzo mi smutno z powodu Bravo bo dawno nie pamiętam aby jakiś bramkarz rozegrał 2 sezony praktycznie bez większego błędu. Teraz większość tutaj na stronie pewnie będzie bardzo zadowolona bo w końcu ter Stegen wygra rywalizację z jakiegoś powodu. Czy tak chciał Lucho ? Do końca nie jestem przekonany.
0
A czemu nie ma szans ? Źle sie wyniki ułożyły czy co ?
0
Jak wygramy 3-0 wyjdziemy z 1 miejsca ?
0
Co do prawdopodobnego transferu Bravo. Moim zdaniem odchodzi on dlatego że Luis powiedział mu że to ter Stegen będzie numerem 1 i dlatego tak się stało. Innej opcji nie widzę.
0
Kurcze fajnie że mamy tylu zawodników ale obawiam się że paradoksalnie tak szeroka kadra może nam zaszkodzić. Lucho pewnie będzie bardzo rotował co może albo odnieść sukces bo na kluczowe mecze będą siły lub zawodnicy nie osiągną swojej optymalnej, równej formy ponieważ ciągle będą się zmieniać. Oby ta 1 wersja się sprawdziła :)
0
Jak Bravo odejdzie to będzie załamka. Zarząd zrobi wszystko aby MaTS bronił? Oby się jeszcze nie nim przejechali...
PS. Ciekawe czy zarząd będzie taki cwany jak mówił i sprzeda go tylko jeśli zapłacą klauzule. Znając życie odejdzie za 10 ml albo za darmo bo nie będą mu chcieli "utrudniać" kariery.