bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co w La Liga sobie nie radził ?
0
Messi chodzi jakby się dobrego koksu nażarł. To nieprawdopodobne że mimo że wygrał wszystko po 3-4 razy i nadal ma taką motywację.
0
Pewnie cię zaskoczę ale na allegro :)
http://allegro.pl/etui-huawei-p8-lite-motyw-dragon-ball-imtel-i6307166695.html
10
Wiem że dużo tutaj osób jest za Munirem ale moim zdaniem musimy zrobić wszystko aby sprowadzić typową 9. Munir to zawodnik zdecydowanie na skrzydło, nie wyobrażam sobie aby w półfinale LM przeciwko Atletico w razie urazu Suareza, Munir choćby pierdnął.
1
Gdyby ktoś szukał :)
http://olx.pl/oferta/odznaka-naszywka-emblemat-fifa-2015-kms-barcelona-15-16-16-17-CID767-IDfVAKN.html
2
I pomyśleć że byli tu tacy którzy źle wróżyli transferowi Suareza. Ja zaryzykuje stwierdzenie że to dzięki niemu się podnieśliśmy po dwóch słabych sezonach za Tito i Martino.
0
Że już na tym koncie nic nie napiszesz :)
0
może spróbuj ?
1
sopcast lub acestream. Jakość o niebe lepsza tutaj linki.
https://www.facebook.com/SopCastHD/?fref=ts
0
Nigdy nie obstawiam PL :D Dwa mecze i dwa raczej nie wejdą. Dzięki Liverpool i Chelsea.
10
Zrozumcie że Alba od kilku lat to jeden z najlepszych LO na świecie i wy chcecie aby go Digne usadził od początku sezonu? Spokojnie będzie miał swoje szanse.
0
Ledwo co wysłałem kupon a Liverpool już mi go skasował, w sumie lepsze to niż przegrany kupon na ostatnim meczu :)
0
Ok dzięki za normalną odpowiedź :)
0
Hejka.Ja mam pytanie z innej beczki. Czy znacie się trochę na solarium ? Bo mam darmowy dostęp na siłowni i chciałbym złapać trochę koloru bo jestem blady jak ściana a słońce mamy marne. Tylko zastanawiam się czy to jest naprawdę tak bardzo szkodliwe jak mówią ? Czy kilka wizyt aby lekko złapać kolor zaszkodzi ? Czekam na poważne odpowiedzi :)
0
Ja mam tak na operze.
0
Czy u was też te napisy LA RAMBLA, Bilety na mecz itd. nachodzą na siebie ? Czy tylko ja mam taki problem na przeglądarce ?
2
A mi się marzy jakiś rekord zwycięstw z rzędu tak koło 16 :D I do tego na zero z tyłu :)
0
Co wy macie do tego bramkarza Ajaxu ?Gorszy jest niż Pinto ?
2
Pamiętajcie że drugi bramkarz musi byc taki który nie usadzi Stegena a Alves by to zrobił.
0
Nie ma, jeśli chcesz mieć eurosport możesz wykupić eurosport player. Canal + nigdzie w sieci nie ma. Mówię oczywiście o legalnych źródłach.
0
Bardzo fana ja poluję na dwie koszulki z sezony 2010/11 domowa i ta wyjazdowa taka jakby niebieska. Tylko nie mogę znaleźć w odpowiednim rozmiarze.
14
On chyba wszystkie oddaje. Oglądałem z nim wywiad po zdobyciu srebra i powiedział że jeśli coś ma to nie widzi przeszkód żeby się z tym nie podzielić. Super facet. Prawdziwy mężczyzna nie to co Ci sztuczni piłkarze(prawie wszyscy) :)
0
było
0
Na luzie to zrobi. Pogra jeszcze z 3 lata na pewno więc te 3 trofea to nie dużo :_)
4
Też macie taką zajawkę na koszulki Barcelony :D Właśnie zamówiłem 4 koszulki, największe rarytasy to ta z sezonu 2002( wyjazdówka) i 2007 domowa :D
0
Jak tak patrzę i widzę ceny biletów na mecz z Ateltico które zaczynają się na 350 zł a kończą na 1000 zł to po prostu masakra. Jak dla mnie zwykły najtańszy bilet powinien nie kosztować więcej niż 150 zł
0
Czyli co zgodnie z obietnicami dzisiaj powinniśmy poznać ostateczne transfery Barcelony?
0
Liczba mieszkańców stanów zjednoczonych wynosi 318,9 miliona (2014) Więc nie ma co się dziwić.
5
Pewnie dlatego że wygrali 11 razy ligę mistrzów i najwięcej razy Mistrzostwo Hiszpanii. Nasza przewaga jest w Pucharze Króla.
0
Kto pamięta błąd Stegena a kto Bravo ?