0

A co w La Liga sobie nie radził ?

0

Messi chodzi jakby się dobrego koksu nażarł. To nieprawdopodobne że mimo że wygrał wszystko po 3-4 razy i nadal ma taką motywację.

0

10

Wiem że dużo tutaj osób jest za Munirem ale moim zdaniem musimy zrobić wszystko aby sprowadzić typową 9. Munir to zawodnik zdecydowanie na skrzydło, nie wyobrażam sobie aby w półfinale LM przeciwko Atletico w razie urazu Suareza, Munir choćby pierdnął.

2

I pomyśleć że byli tu tacy którzy źle wróżyli transferowi Suareza. Ja zaryzykuje stwierdzenie że to dzięki niemu się podnieśliśmy po dwóch słabych sezonach za Tito i Martino.

0

Że już na tym koncie nic nie napiszesz :)

0

może spróbuj ?

1

sopcast lub acestream. Jakość o niebe lepsza tutaj linki.
https://www.facebook.com/SopCastHD/?fref=ts

0

Nigdy nie obstawiam PL :D Dwa mecze i dwa raczej nie wejdą. Dzięki Liverpool i Chelsea.

10

Zrozumcie że Alba od kilku lat to jeden z najlepszych LO na świecie i wy chcecie aby go Digne usadził od początku sezonu? Spokojnie będzie miał swoje szanse.

0

Ledwo co wysłałem kupon a Liverpool już mi go skasował, w sumie lepsze to niż przegrany kupon na ostatnim meczu :)

0

Ok dzięki za normalną odpowiedź :)

0

Hejka.Ja mam pytanie z innej beczki. Czy znacie się trochę na solarium ? Bo mam darmowy dostęp na siłowni i chciałbym złapać trochę koloru bo jestem blady jak ściana a słońce mamy marne. Tylko zastanawiam się czy to jest naprawdę tak bardzo szkodliwe jak mówią ? Czy kilka wizyt aby lekko złapać kolor zaszkodzi ? Czekam na poważne odpowiedzi :)

0

Ja mam tak na operze.

0

Czy u was też te napisy LA RAMBLA, Bilety na mecz itd. nachodzą na siebie ? Czy tylko ja mam taki problem na przeglądarce ?

2

A mi się marzy jakiś rekord zwycięstw z rzędu tak koło 16 :D I do tego na zero z tyłu :)

0

Co wy macie do tego bramkarza Ajaxu ?Gorszy jest niż Pinto ?

2

Pamiętajcie że drugi bramkarz musi byc taki który nie usadzi Stegena a Alves by to zrobił.

0

Nie ma, jeśli chcesz mieć eurosport możesz wykupić eurosport player. Canal + nigdzie w sieci nie ma. Mówię oczywiście o legalnych źródłach.

0

Bardzo fana ja poluję na dwie koszulki z sezony 2010/11 domowa i ta wyjazdowa taka jakby niebieska. Tylko nie mogę znaleźć w odpowiednim rozmiarze.

14

On chyba wszystkie oddaje. Oglądałem z nim wywiad po zdobyciu srebra i powiedział że jeśli coś ma to nie widzi przeszkód żeby się z tym nie podzielić. Super facet. Prawdziwy mężczyzna nie to co Ci sztuczni piłkarze(prawie wszyscy) :)

0

było

0

Na luzie to zrobi. Pogra jeszcze z 3 lata na pewno więc te 3 trofea to nie dużo :_)

4

Też macie taką zajawkę na koszulki Barcelony :D Właśnie zamówiłem 4 koszulki, największe rarytasy to ta z sezonu 2002( wyjazdówka) i 2007 domowa :D

0

Jak tak patrzę i widzę ceny biletów na mecz z Ateltico które zaczynają się na 350 zł a kończą na 1000 zł to po prostu masakra. Jak dla mnie zwykły najtańszy bilet powinien nie kosztować więcej niż 150 zł

0

Czyli co zgodnie z obietnicami dzisiaj powinniśmy poznać ostateczne transfery Barcelony?

0

Liczba mieszkańców stanów zjednoczonych wynosi 318,9 miliona (2014) Więc nie ma co się dziwić.

5

Pewnie dlatego że wygrali 11 razy ligę mistrzów i najwięcej razy Mistrzostwo Hiszpanii. Nasza przewaga jest w Pucharze Króla.

0

Kto pamięta błąd Stegena a kto Bravo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?