bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sts, wczoraj mi weszły jeszcze 4 mecze.
0
Co myslicie nad takim zestawieniem mecze dziś wygraja
Atletico
Bayern
Arsenal
Napoli
Benfica
Remis Barcy i Celticu.
Za 5 zł aż 4500 do wygrania.Tak se dla jaj obstawilem a nóż...
0
Real wchodzi, Borussia i Leicester też, tylko aby jeszcze Juve coś strzelilo i połowa kuponu wjedzie.
0
To kto stawiał na 3 gole CR7. Przyznać się
0
Panowanie najlepszy budżetowy, nowy smartphone do 600 zł ?
0
Kiedyś próbowałem i coś nie chciało mnie połączyć.
0
Panowie jakiś pewny sposób aby obejrzeć w dobrej jakości mecz na androidzie ?Awaria laptopa i tylko tablet zostaje.Jakaś strona lub aplikacja.Z góry dziękuję.
1
Mają historię.Na przykład bestialsko wymordowali dziesiątki tysięcy Polaków w Wołyniu.
2
A myślisz że czemu wspomniał o Portugalii a nie o Belgii która tez wysoko wygrała?
2
Tak bo za polecenia dostaje pieniądze.
32
A kogo to wina że maja taką grupę? Widzę duży ból dupy że Ronaldo jest ME a Messi nic nie wygrał.
0
Jakby nie Białoruś to z 10 postawionej bylo by 196.Ja to nigdy nie wygram.
3
Wczoraj bylem na Wołyniu i powiem wam że jak uwielbiam filmy Smarzowskiego i wszystkie porządnie ryja w bani to Wołyń i tak deklaruje te filmy razy 2.Do dziś dochodzę do siebie.To w jaki sposób Wojtek pokazał rzeź na Polakach jest niesamowite.Jesli Idą dostała Oskara, tak samo Katyń był blisko a Wołyń nie dostanie choćby nominacji będzie to skandal.Polecam zobaczyć bo jestem przekonany że tak ciężkiego,brutalnego i mocnego filmu nie widzieliście nigdy wcześniej.
1
Już Kończąc dyskusje na temat błędu Stegena to może on nie gra jednak tak dobrze nogami skoro popełnia tyle błędów?
10
Najlepsza byla i tak reakcja tego komentatora na błąd Stegena. Podniecil się tak jakby komentował tylko z nadzieją aż w koncu Niemiec popełni taki błąd.Aż strach pomyśleć ile razy będzie to wspominał.
1
Przedewszystkim trzeba zastosować panike.Dopiero 7 kolejka, a 2 pkt. straty na ten moment to nic. Ja wierze w Lucho w 100%.Te rotację które teraz robi nawet kosztem straty punktów dadzą nam odpowiednią intensywność na wiosne.Trzeba zachować spokój.Jedynie martwi mnie gra Stegena.
43
Masz Racje to twoja wina i czas ogarnąć dupe bo to nie pierwszy raz.
3
Nie sądzę zeby dał szansę komuś ze szkółki skoro nawet Vidal jej nie dostaje.
2
Bardzo dziwi mnie zachowanie Lucho w stosunku do Vidala.Jestem ciekaw jaki ma plan, przecież Roberto nie może zagrac 60 spotkań w sezonie a co jeśli wypadnie na miesiąc z kontuzją?Nagle Vidal zacznie grać?Chyba ze Digne to jest pomysł Enrique na prawą stronę. Moim zdaniem Luis ma coś do Vidala bo raczej to nie są względy czysto sportowe że on w ogóle nie gra.
0
Znam osobiście, student WF w Poznaniu :)
2
Ale fajna historia. Włączam KSW a tam zwycięstwo odnosi chłopak którego poznałem na obozie sportowym, Maciej Kazieczko :)
0
Ja bym poszedł dalej tam jest gameplay z Fify 11 ten sam silnik,tylko trochę lepsza oprawa audio-wizualna.
0
Tak chlopaku Fifa na starych konsolach to zupełnie inna.Inny silnik zero podobieństwa.Fifa na Xbox 360 to już przeżytek.Co do bramkarzy to się zgodzę.Grałem w 15 i teraz w 16 na PS4 i to co bronią to kosmos.Szczególnie w 16, paradoksalnie latwiejsze pilki wpuszczają a bronią bomby z 3 metrów.
0
Będzie na pewno bardzo ciężko.Przydało by się teraz ustabilizować formę i wygrać nakblizsze 6-7 spotkań,conajmiej.
7
Uwielbiam czytać przed meczem jaki to przeciwnik realu jest mocny i ile to Real nie dostanie (w tym przypadku wiele bylo komplementów w strone Borussi) a po meczu jak Real wygrywa jaka słaba ta Borussia.Normalnie poprawiacie humor
0
Hejka poleci ktoś jakiś tani smartwatch do biegania z gps aby mozna korzystać z endomondo ?Z telefonem nie wygodnie s zegarki biegowe zaczynają się od 400 zł.Od razu powiem że szukałem w google i mam dwa na oku ale chciałbym usłyszeć kogoś opinie najlepiej kogoś kto taki zegarek ma
0
Hej,jest jakaś aplikacja na androida fcbarca.com?Bo wydawało mi się że jest ale sklepie play nie mogę znaleźć.
1
Za tą cenę nie oczekuj rewelacji.
1
To już chyba koniec Vidala. Zastanawia mnie co jest z nim nie tak ? Czy on jest sportowo tak słaby czy Luis po prostu ma do niego coś osobistego ?
0
Wystarczy pobrać demo i się przekonać a nie czekać aż ktoś tu powie co "myśli" jednak wątpię bo 17 ma wyższe wymagania.