bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo przebiegł 5 km, no nieźle.
0
Dali z siebie wszystko ale papużki biegały jak ***bane
5
topornie jak *uj nam idzie
7
Lubie Pepa ale muszę przyznać że to jego opuszczanie klubów jest dziwne, jaki normalny trener odchodzi z klubu w którym wszystko idzie jak należy i do tego informuje o tym pół roku wcześniej. Najpierw Barca teraz Bayern aż strach go zatrudniać bo nie wiadomo kiedy mu się znudzi i odejdzie.
0
Każdy lubi Rayo tylko problem jest taki że od każdego dostają lanie :D
0
Trzeba przyznać że teraz Leo będzie miał chyba będzie już zdecydowanie mniej strzelał, do głosu doszedł Suarez i Neymar i sporo tych golu mu zabierają. Mam nadzieje że Leo się tym faktem zbytnio nie będzie przejmował.
0
Bazylia ostatnie mistrzostwo świata zdobyła 14 lat temu. Alves oczywiście wtedy nie grał.
0
Wątpie, niby skąd by miał wiedzieć
0
http://cdn.meme.am/instances/500x/66006895.jpg
0
A niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego wszyscy boją się bardziej spoilerów z nowych Star Wars niż śmierci ?
0
Gdyby chłopaki dali więcej z siebie w meczach z Bilbao jutro byśmy pewnie świętowali zdobycie 6 pucharów a tak, no szkoda trochę.
0
Tak, TVP 1
12
Nie ma co spekulować, rok temu graliśmy z samymi mistrzami i wygraliśmy Ligę Mistrzów.
2
Nie powiedziałbym. Dwa lata temu dostał lanie od Realu a rok później od Barcy.
0
Barcelona ma prawie 2 razy więcej goli strzelonych od Atletico ale 2 razy więcej straconych
0
Wiadomo o której walczy Mamed.
8
Jak tak dalej pójdzie z nasz MSN w tym sezonie lekko z 150 strzeli, oby Leo coś dołożył bo widać że powoli robi się nie cierpliwy.
0
Suarez mocno pracuje na to aby to trzech naszych piłkarzy było na podium złotej piłki. Jeśli utrzyma formę to nie mam wątpliwości że tak się stanie, chociaż głosowanie już się chyba zaczęło ?
0
A to moja 11 :)
http://en.toty.uefa.com/my-team.html
0
Rakitić ?
0
Co do złotej piłki to jak dla mnie MSN na podium jak dla mnie bardzo możliwe. Jak dla mnie to na ten moment zdecydowanie trójka najlepszych piłkarzy na świecie.
0
Śmieliście się z fioletowych to macie :D
http://barca.pl/aktualnosci/44861/stroje-bar_y-na-przyszly-sezon.html
2
Jesteście fenomenalni !
Jak ja kocham tą drużynę ! :)
1
35
34
NIE
1
Możliwe jest wszytko i mam nadzieję że tak będzie a co do Ardy i Vidala trzeba pamiętać że mimo tego że są naprawdę świetnymi piłkarzami, szczególnie Turan to nie możemy mieć pewności że wpasują się w naszą grę. Zimą na pewno potrzebny jest transfer napastnika.
1
Ma ktoś taką informacje ile w tym sezonie goli strzeliło MSN a ile mieli na tym samym etapie rok temu?
4
Z tym Trypletem to ja bym uważał. Pamiętaj że jeszcze nikt nie obronił tytułu Ligi Mistrzów, nie udało się tego zrobić wielu wielkim drużynom nawet tej Guardioli.
16
Dla mnie największym plusem jest Roberto. Dla mnie to niesamowite jak w tak krótkim czasie z niego zrobił się piłkarz, który w meczu tak trudnym gra jak stary wyjadacz. A jedyny minus taki że nie wygraliśmy 6-0( Marcelo nie wiem jakim cudem wybił z linii, oraz setka Munira.) Powiem wam że wczoraj przy 3-0 zero, każda sytuacja w której Barca nie dała rady strzelić kolejnych goli wywoływała u mnie tak frustracje jakbyśmy przegrywali 1-0. Oglądałem przed chwilą skrót z RAC 1 i były ciary i było wzruszenie. Jedno jest pewne- Takiego Team Spiritu nie miała nawet drużyna Pepa.
1
i łapka w góre ! :)