bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakiej Ligi ?
0
A co się dzieje z Bartrą że nawet przy absencji Pique i kontuzji Vermalena On nie gra ?
0
Jeszcze jeden i za 20 lat będzie kolejne magiczne Tridente, MMM. A tak po za tym to co jest z tym imieniem tego jego syna? Pisali że ma nazywać się Benjamin ?
1
To co najbardziej mi się podoba w tej drużynie to siła mentalna. Mimo wszystkich przeciwności kontuzje,sędziowie itp. chłopaki nie dyskutują tylko grają swoje i wygrywają. Oby teraz tylko wyleczy wszystkie kontuzje i ustabilizować grę.
0
OO i Mistrz Polski jutro może być ostatni. No pięknie Panie Skorża, chyba się oszczędzają na wygranie LE.
0
Piękna historia :)
1
Rafinha bardzo dobrze, moim zdaniem to jego najlepszy mecz jaki jego oglądałem. Roberto też moim zdaniem bardzo dobrze, chociaż niektórzy się ze mną nie zgodzą. Bardzo dobrze w obronie, słabiej w ataku.
1
Wyleczy się Alves, wróci Pique a od stycznia będzie Arda i Vidal to dopiero będzie paka. Martwię się tylko o Vermalena żeby te kontuzje znów go nie dopadły bo to naprawdę dobry stoper i z Pique mogli by stworzyć wspaniałą parę.
2
Muszę przyznać że dawno nie widziałem tak słabego Atletico.
0
Ludzie piszczcie na fejsie, Eleven. Jak są inteligentni to coś zmienią.
8
PLUSY:
1: 3 pkt
2.Świetny występ Rafinhi,Iniesty i Roberto
3.Solidy Mathieu
MINUSY
1.Kontuzja Vermalena
2.Sędziowanie.
1
Romek Kosecki no pięknie.
0
Dokładnie niektórzy to mają fantazje
2
Za grube miliony ? Za grube miliony to on przyszedł do Manchesteru.
0
Co zrobił Benteke taki gol to bym wziął za 6 Ronaldo.
1
Martial zjada Messiego.
0
Trzeba przyznać że City Ładnie idzie, bilans 11-0. Arsenal niby słabo zaczął a są na 2 miejscu i przy korzystnych wynikach spotkań zostaną na tym miejscu po 5 kolejce.
0
niestety nie prawda...
2
Nie ma Messiego ale i tak jest zajebiście....
0
Wiadomo kto komentuje mecz ? Znów jakieś cielaki czy ktoś z jajem ?
0
Po pierwsze nie kibice, tylko "kibice" Realu.
0
Ten Boateng to taki kocur a jeszcze nie dawno Leo go przewrócił jak kukłe :D !!
2
Moim zdaniem Wojtek. Pokazał wielką formą najpierw z Barceloną i teraz z Juve.
1
Ibra chyba odszedł do Malmo ?
4
Roma pokazuje moc. Zrobili dużo mocnych transferów i będą groźni. Zdecydowanie najtrudniejszy rywal z naszej grupy.
0
przecież prowadzą
0
Przecież mają chyba 11 na ławce a do tego mogą robić zmiany hokejowe.
1
25 min połowa... Już mogli po 5 min zagrać...
1
A oni grają po 30 min ? Czy 45 ?
1
Trzeba przyznać że poziom na TVnie podobny do Ekstraklasy.