1

Jakiej Ligi ?

0

A co się dzieje z Bartrą że nawet przy absencji Pique i kontuzji Vermalena On nie gra ?

0

Jeszcze jeden i za 20 lat będzie kolejne magiczne Tridente, MMM. A tak po za tym to co jest z tym imieniem tego jego syna? Pisali że ma nazywać się Benjamin ?

1

To co najbardziej mi się podoba w tej drużynie to siła mentalna. Mimo wszystkich przeciwności kontuzje,sędziowie itp. chłopaki nie dyskutują tylko grają swoje i wygrywają. Oby teraz tylko wyleczy wszystkie kontuzje i ustabilizować grę.

0

OO i Mistrz Polski jutro może być ostatni. No pięknie Panie Skorża, chyba się oszczędzają na wygranie LE.

0

Piękna historia :)

1

Rafinha bardzo dobrze, moim zdaniem to jego najlepszy mecz jaki jego oglądałem. Roberto też moim zdaniem bardzo dobrze, chociaż niektórzy się ze mną nie zgodzą. Bardzo dobrze w obronie, słabiej w ataku.

1

Wyleczy się Alves, wróci Pique a od stycznia będzie Arda i Vidal to dopiero będzie paka. Martwię się tylko o Vermalena żeby te kontuzje znów go nie dopadły bo to naprawdę dobry stoper i z Pique mogli by stworzyć wspaniałą parę.

2

Muszę przyznać że dawno nie widziałem tak słabego Atletico.

0

Ludzie piszczcie na fejsie, Eleven. Jak są inteligentni to coś zmienią.

8

PLUSY:
1: 3 pkt
2.Świetny występ Rafinhi,Iniesty i Roberto
3.Solidy Mathieu
MINUSY
1.Kontuzja Vermalena
2.Sędziowanie.

1

Romek Kosecki no pięknie.

0

Dokładnie niektórzy to mają fantazje

2

Za grube miliony ? Za grube miliony to on przyszedł do Manchesteru.

0

Co zrobił Benteke taki gol to bym wziął za 6 Ronaldo.

1

Martial zjada Messiego.

0

Trzeba przyznać że City Ładnie idzie, bilans 11-0. Arsenal niby słabo zaczął a są na 2 miejscu i przy korzystnych wynikach spotkań zostaną na tym miejscu po 5 kolejce.

0

niestety nie prawda...

2

Nie ma Messiego ale i tak jest zajebiście....

0

Wiadomo kto komentuje mecz ? Znów jakieś cielaki czy ktoś z jajem ?

0

Po pierwsze nie kibice, tylko "kibice" Realu.

0

Ten Boateng to taki kocur a jeszcze nie dawno Leo go przewrócił jak kukłe :D !!

2

Moim zdaniem Wojtek. Pokazał wielką formą najpierw z Barceloną i teraz z Juve.

1

Ibra chyba odszedł do Malmo ?

4

Roma pokazuje moc. Zrobili dużo mocnych transferów i będą groźni. Zdecydowanie najtrudniejszy rywal z naszej grupy.

0

przecież prowadzą

0

Przecież mają chyba 11 na ławce a do tego mogą robić zmiany hokejowe.

1

25 min połowa... Już mogli po 5 min zagrać...

1

A oni grają po 30 min ? Czy 45 ?

1

Trzeba przyznać że poziom na TVnie podobny do Ekstraklasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?