bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Lipcu lub Sierpniu :)
1
Moim zdaniem medale powinni dostać wszyscy którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek Ligi Mistrzów.
1
Rakitić o ile się nie mylę to nic takiego nie obiecywał tylko koledzy z zespołu chcieli go ogolić. Prawda czy może coś przegapiłem ?
1
Kartony zawsze są zwinięte w rulon i przyczepione do krzesełka.
0
Pomalowali krzesełka czy o co chodzi ?
0
Berlinie nie będzie strefy.
36
Pięknie było by gdyby w finale każdy z naszej Trójcy strzelił minimum po 1 golu jak niegdyś zrobili to Pedro,Villa i Messi. Było by to najlepsze podsumowanie tego niesamowitego ataku
0
Piękne tło, świetny zegar. W ogóle trzeba przyznać że strona stoi na najwyższym poziomie. Pięknie to wszystko wygląda.
0
A ty byś go zabił jakbyś miał taką możliwość....?
10
Komentarz usunięty
0
To w jakich strojach jutro w końcu gramy ?
http://barca.pl/aktualnosci/43639/specjalne-koszulki-na-mecz-z-athletic.html
0
Już nie mogę się doczekać tych dwóch spotkań ! Jeśli je wygramy to można powiedzieć że mamy autostradę do 6 pucharów. W SP Hiszpanii raczej spokojnie pykniemy Athletic tym bardziej że to dwumecz, potem pewnie Sevilla w SP Europy będzie trudniej ale raczej damy radę a w KMŚ to jak wiadomo że nie będzie problemów ! :)
4
Siać taki ferment w takim momencie sezonu to trzeba być nie poważnym. Chce odejść to nara jakoś Valdes czy Xavi takiego cyrku nie robili. A Alves nie dość że zachowuje się jak idiota to jeszcze robi łaskę i każe sobie czekać na decyzje bóg wie ile, zwodząc każdego za nos. Po co była ta konferencja skoro znów nie ogłosił decyzji ?
4
A mnie się podobają :)
2
Ma ktoś jakieś fajne foty zebrane w jedno miejsce z dzisiejszej fety po meczu?
0
Link do sopcasta. Jeśli macie w miarę neta to super transmisja tylko RUS :)
sop://broker.sopcast.com:3912/151888
0
Nasz stadion to Camp Nou i kropka !!
1
Myślę że gdyby zdobyli Mistrzostwo Świata lub Europy to nikt by Borucowi nie miał za złe
28
Jak ja im zazdroszczę takiego życia.. Mają wszystko
0
Trzeba przyznać sobie szczerze że Bravo tak naprawdę przez 37 spotkań nie popełnił poważnego błędu, co na pozycji bramkarza jest prawie nie możliwe. Ter Stegen może grać genialne mecze w LM ale Bravo nie daję nawet pół powodu żeby Claudio usiadł na ławce w lidze;
0
Pamiętam z książki "Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata" że Guardiola po zdobyciu Mistrzostwa kraju w 2010 kazał zawodnikom przez kilka dni ostro zabalować i wrócić dopiero kilka dni przed finałem LM. Ciekawe jakie Lucho będzie miał podejście :D
0
Hej ! Czy wam też się tak wydaje że Lucho jest jakby obok tego wszystkiego ? Nie widać go za bardzo ja piłkarze świętują mistrzostwo. Jak był Guardiola to go podrzucali...
0
Kto tak mówi ?
Bo napewno nie kibice Realu
0
Fajnie jakby Messi strzelił z 2 gole i odskoczył na 3 gole od Ronaldo
0
Myślę że Bayern pykniemy spokojnie 2-0. Ważne żeby nie stracić szybko gola. Trzeba od początku założyć duży pressing, atakować i strzelić gola który definitywnie zamknie ten dwu mecz :)
0
Komentarz usunięty
2
Zauważyłem że od pewnego czasu pod główny newsem można dowiedzieć się wszystkiego oprócz tego czego dotyczy news...
3
Można śmiało już powiedzieć że ten sezon już na ten moment jest super udany. Mistrzostwo już pewne,Puchar Króla też raczej wygramy, tym bardziej że gramy na CN to już w ogóle a w LM też mamy duże szanse a jeśli Juve by awansowało to już potrójna korona prawie pewna. Dzięki LUCho !
0
Ma ktoś skrót z komentarzem PL ?
1
A ja od dawna czuje 3-0 :)