0

Chelsea traci 7 goli w 3 meczach to coś słabo ten The Bus. Za chwile mecz Everton- City i Obywatele powalczą o lidera, ciekawy mecz się szykuje :)

0

Tak wiem że dobył mistrza ale sam widzisz co się dzieje.Lubie Skorże i zawsze uważałem go za najlepszego trenera w naszym kraju ale jeszcze trochę a Lech zakończy pierwszą rundę w drugiej 8. Sam mieszkam w Poznaniu od roku i kibicuje Lechowi i jak dla mnie potrzebna jest zmiana. Ci kibice którzy tu są i całymi rodzinami udają się na stadion zasługują na sukces.

0

Jak Lech polegnie to myślę że Skorża powinien zostać zwolniony.

0

Linki będą przed meczem...

0

Bolt to by mógłby się przewrócić, poleżeć, wypić piwo i tak by wygrał. To niesamowite z jakimi predyspozycjami rodzą się niektórzy...

6

Ja bym dawał bany każdemu kto zapyta się gdzie obejrzeć mecz.Lub proponował bym aby admin zrobił newsa i tam napisał co i jak...

0

A jak ktoś chce wykupić konto premium to tutaj polecam :
http://www.sopcasthd.pl
3 zł przelewem na 3 dni i działa doskonale, testowałem kilka razy nawet podczas Gran Derbi.

0

Mi na futbolhd często cieło i był słaby obraz mimo internetu 15 mb/s chyba że premium...

0

Dopiero teraz się zorientowałem że gramy na wyjeździe... Masakra byłem pewny że gramy na CN w takim razie o 3 pkt będzie bardzo ciężko...

1

Komentarz usunięty

1

Widzę że pytania o to gdzie będzie można obejrzeć mecz to jakaś połowa wszystkich komentarzy więc podam wam moim zdaniem sposób dzięki któremu można obejrzeć z najlepszą jakością bo na stronach typu meczyki.pl jakość jest słaba. Pobieramy program Sopcast, następnie wchodzimy na fanpage https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts chwilę przed meczem koleś doda kilka linków do sopcasta. Kopiujemy link i wklejamy do Sopcasta i czekamy chwile aż się naładuje, jeśli link jest uszkodzony to próbujemy następny. Mam nadzieje że skorzystacie z tego i już skończy się ten spam. Pozdrawiam.

0

Jak dla mnie powinien zostać i być drugim zmienikiem dla Iniesty po Rafinhi :)

0

A jeszcze w weekend wszyscy się podniecali Borussia że niby tak rewelacyjne zagrali w pierwszej kolejce :D

0

Przed chwilą przeczytałem że Halilović ma trafić do Gijon, oby to nie była prawda..

0

Tylko zauważ że tego typu strony zawsze miały transmisje z canal plus więc teraz nie wiadomo jak to będzie.

0

https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
Wchodzisz na ten fanpage, kopiujesz link z meczem, wklejasz go do sopcasta i oglądasz w super jakości o ile masz dobry net :)

0

Ludzie a Canal Plus już nie ma Ligi Europy ??

2

https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
Jeśli ktoś jeszcze nie zna tego gościa to macie namiar.Koleś daje dobre linki na sopcasta.

0

Tylko że Coutinho to jak Messi dla Barcy, Ronaldo dla Realu czy Hazard dla Chelsea więc bez szans na transfer.

0

SOPCAST

0

To bardzo proste.Pobierasz program i do niego tylko wklejasz link z meczem i juz masz.

0

Ja tam odkąd wyprowadzilem sie z domu na studia nie mam NC+ to cały sezon Barcy ogladam na sopcascie.Komentarz wprawdzie najczesciej RUS ale za to jakość jest super.Linki podaje taki koleś co ma fanpage na Facebooku.Tylko neta trzeba miec w miare dobrego.

3

Lewa obrona Maxwell i środek obrony Czyhrynski, i Atak Bojan warto o nich pamiętać :)

0

Też to robiliśmy na obozie. Polecam super zabawa :DD

0

i tak grali mało

0

Ludzie przypominam wam że nasza kadra wygląda tak samo jak ta która 2 miesiące temu zdobyła 3 puchary!! Ludzie ogarnijcie się, przegraliśmy jeden puchar z Bilbao i już płaczecie. Real ma 5000 pomocników i co ? Ile wygrał ?

0

A tak w ogóle to moim zdaniem bez znaczenia co powiedział Pique. Moim zdaniem Pique za samą rekację i agresywne podejście do sędziego zasłużył na czerwień nawet jakby powiedział "Kocham Cię" do sędziego.

0

Dopiero 3 mecze zagrał...

9

A co Mało Barca wygrała bez Depaya ? :PP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?