0

Myślę że najlepiej było by gdyby został jeszcze rok aż skończy się zakaz na transfery i wtedy byśmy kupili ŚP najwyższej klasy. A co teraz jak odejdzie Xavi ? Przez rok Rakitić będzie grał we wszystkich meczach ?

0

Przecież jakby Real chciał grać finał na CN to kibice i zarząd też by się nie zgodził.

0

Niech już zmieni się ten zarząd i niech zakończą się wszystkie sprawy po za sportowe bo to jest klub piłkarski a nie jakaś mafia.

0

Jak myślicie zagra Busquets ?

1

A mi sie śniło że prowadziliśmy do przerwy 3-0 i takim wynikiem skończył się mecz 😉

0

Bo może nie wie gdzie szukać? Linków jest mnóstwo ale pewnie sam to wiesz że na przykład prawie wszystkie linki na meczyki.pl tak naprawdę gdy jest taki mecz jak GD nie działa albo tnie się strasznie, więc to wcale takie łatwe nie jest.

13

O jakim piratowaniu Ty mówisz ? Nie każdy ma taką możliwość żeby mieć NC+ lub mieszka na wśi gdzie nie ma klubu lub baru. Więc mógłbyś pomóc koledze lub nic nie pisać zamiast takie głupoty.

0

Na Futbol HD będzie się zacinało nawet na PREMIUM

0

Zobacz na mój komentarz niżej.

0

Jakby ktoś szukał strony aby obejrzeć jutrzejszy mecz to polecam- http://www.sopcasthd.pl
3 zł przelew na 3 dni. Jakość bardzo dobra, transmisja z canal plus PL. Działa elegancko sprawdzam to teraz oglądając mecz Wisła - Cracovia. Co prawda mam szybki internet ale myślę że nawet na gorszym łączu będzie też okej. Do tego koleś jak się wykupi to dodaje linki na sopcast premium, najczęściej po RUS ale w HD.

1

Wie ktoś czy na weeb.tv po zakupie konta premium na 3 dni , będzie można obejrzeć GD ? Czy będzie dostępny pakiet canal plus ?

0

Jak wykupie premium na 3 dni na weeb.tv to da rade w dobrej jakości obejrzeć GD ?

0

Wszystko układa się znakomicie ale martwi mnie nasza pomoc. Za mało kluczowych podań od pomocy. Zauważcie że to Messi wypracowuje 90% goli mimo że jest napastnikiem.

0

https://vine.co/v/OVLhaQQneur
Wie ktoś co ta 12 oznacza ?

0

Tak naprawdę to żałuje że wczoraj Bayer nie przeszedł dalej. Wtedy tak naprawdę to tylko Bayern i Real byłby rywalem dla Barcy, jeśli ta rzeczywiście dzisiaj awansuje.

0

Dlaczego tak uważasz ?

0

A tam się gdzieś zmienia na HD ?

0

HEJ! Gdzie lepsza jakość na weeb.tv czy na onecie ? Bo ostatnio wykupiłem transmisje na onecie jak Barca grała z City i mimo że mam internet 15 mb/s to jakość była bardzo słaba, nie zacinało się ale jakość fatalna.

0

Czemu szkoda ? Jeśli przegrają to znaczy że są słabsi ? A chciałbyś aby słabsza drużyna grała dalej ?

4

Nie całe 2 gole na mecz i będzie nowy rekord :)

0

Wyjaśni mi ktoś dlaczego na Bendtnera mówi się Lord? Oczekuje wyczerpującej odpowiedzi.

0

Coś czuję że jeśli przejdziemy City to w ćwierćfinale zagramy z Realem

1

Strzelić dwa gole i po zawodach :) Ja bym wyszedł najsilniejszym składem a Suareza oszczędził za tydzień w meczu ligowym

0

Jeszcze rok i koniec.

0

Jest okej. Minimalny nakład sił a 3 pkt są. Oby to utrzymali i będzie git

0

Jakoś nie widzę aby MOU powiedział że Messi nigdy nie odejdzie, przynajmniej w cytowanym wywiadzie.

3

Niedosyt,niedosyt,niedosyt....

0

Też u was taka słaba jakość na onecie ? Mam neta 15 mbs

0

Mam nadzieje że będzie super mecz i dużo goli a nie murowanie bramki i jakieś taktyczne pierdzielenie.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?