bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś nie widzę aby MOU powiedział że Messi nigdy nie odejdzie, przynajmniej w cytowanym wywiadzie.
3
Niedosyt,niedosyt,niedosyt....
0
Też u was taka słaba jakość na onecie ? Mam neta 15 mbs
0
Mam nadzieje że będzie super mecz i dużo goli a nie murowanie bramki i jakieś taktyczne pierdzielenie.
1
http://ligamistrzow.onet.pl/
1
Jestem mocno zaskoczony. Porażka na Camp Nou?
0
Strzelić jak najwięcej minimum dwa gole więcej od nich i najlepiej na zero bo na ich stadionie będzie ciężko
0
No to Lipa na maxa
0
Na tym STS trzeba podawać miejsce zamieszkania i te kopie dowodu żeby się zarejestrować i oglądać mecz ?
0
Będzie ciężko ale musimy to wygrać,nie ma innej opcji :)
0
Wspaniale mi się ogląda jak Messi z Neymarem rozumieją się na boisku i razem cieszą się po każdym golu. The best friends
2
Jeszcze Messi i Suarez nie dołożą po golu i można iść spać :)
0
Już nie przesadzaj dla naszych zawodników nie ma nie możliwego a po za tym srebro to też będzie niesamowity sukces :)
0
Myślę że na chleb i nie co więcej mają :)
3
Mam nadzieje że im strzelimy szybko i mecz się skończy. Wkurza mnie to ich gadanie że będą walczyć na śmierć i życie jakby to przegrany musiał oddać życie a to tylko mecz...
0
Wiecie kto będzie komentował mecz na TVP 1 ?
2
NA ten moment to nasz najlepszy skład.
0
Kto komentuje mecz na TVP ?
0
Czemu na Pique mówią PIQUENBAUER?
0
6 goli i brak skuteczności ?
0
Powiem tak- Jeśli Suarez wejdzie na swój poziom oraz będziemy mieli trochę więcej jakości w środku pola to nikt nas nie zatrzyma
0
ma ktoś link do tego faulu na neymarze ?
0
Mam nadzieje ze za tydzien w meczu na wyjeździe wkoncu wygramy...
0
Atletico jest doskonalym przykladem jak wazny w druzynie jest trener bo mają przecietny sklad napewno nie lepszy od nas a są Mistrzem i prawie wygrali LM.To jest znak ze trzeba pozbyć sie LE i ratowac ten sezon
1
Nie wiem co lepszy czy wygrana dzisiaj z Atletico czy porazka i zwolnienie Enrique
0
Dobrze to powiedz mi ile trofeów wygrał Tito i Martino ?
1
Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie.Skoro trzeci trener z rzędu nie potrafi nic zrobić to może trzeba się zastanowić że może to w zawodnikach jest problem ?
1
Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie
0
Jak Messi odejdzie to już chyba będzie koniec tej Barcelony
0
i tak nie możemy robić transferów :)