0

Jakoś nie widzę aby MOU powiedział że Messi nigdy nie odejdzie, przynajmniej w cytowanym wywiadzie.

3

Niedosyt,niedosyt,niedosyt....

0

Też u was taka słaba jakość na onecie ? Mam neta 15 mbs

0

Mam nadzieje że będzie super mecz i dużo goli a nie murowanie bramki i jakieś taktyczne pierdzielenie.

1

1

Jestem mocno zaskoczony. Porażka na Camp Nou?

0

Strzelić jak najwięcej minimum dwa gole więcej od nich i najlepiej na zero bo na ich stadionie będzie ciężko

0

No to Lipa na maxa

0

Na tym STS trzeba podawać miejsce zamieszkania i te kopie dowodu żeby się zarejestrować i oglądać mecz ?

0

Będzie ciężko ale musimy to wygrać,nie ma innej opcji :)

0

Wspaniale mi się ogląda jak Messi z Neymarem rozumieją się na boisku i razem cieszą się po każdym golu. The best friends

2

Jeszcze Messi i Suarez nie dołożą po golu i można iść spać :)

0

Już nie przesadzaj dla naszych zawodników nie ma nie możliwego a po za tym srebro to też będzie niesamowity sukces :)

0

Myślę że na chleb i nie co więcej mają :)

3

Mam nadzieje że im strzelimy szybko i mecz się skończy. Wkurza mnie to ich gadanie że będą walczyć na śmierć i życie jakby to przegrany musiał oddać życie a to tylko mecz...

0

Wiecie kto będzie komentował mecz na TVP 1 ?

2

NA ten moment to nasz najlepszy skład.

0

Kto komentuje mecz na TVP ?

0

Czemu na Pique mówią PIQUENBAUER?

0

6 goli i brak skuteczności ?

0

Powiem tak- Jeśli Suarez wejdzie na swój poziom oraz będziemy mieli trochę więcej jakości w środku pola to nikt nas nie zatrzyma

0

ma ktoś link do tego faulu na neymarze ?

0

Mam nadzieje ze za tydzien w meczu na wyjeździe wkoncu wygramy...

0

Atletico jest doskonalym przykladem jak wazny w druzynie jest trener bo mają przecietny sklad napewno nie lepszy od nas a są Mistrzem i prawie wygrali LM.To jest znak ze trzeba pozbyć sie LE i ratowac ten sezon

1

Nie wiem co lepszy czy wygrana dzisiaj z Atletico czy porazka i zwolnienie Enrique

0

Dobrze to powiedz mi ile trofeów wygrał Tito i Martino ?

1


Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie.Skoro trzeci trener z rzędu nie potrafi nic zrobić to może trzeba się zastanowić że może to w zawodnikach jest problem ?

1

Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie

0

Jak Messi odejdzie to już chyba będzie koniec tej Barcelony

0

i tak nie możemy robić transferów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?