bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowite ! Miliony ludzi codziennie biegają od piekarzy po biznesmenów i to często więcej niż 6 km a tu podnieta że zawodowy piłkarz przebiegł sobie 6 km...Po co ten news?
0
Ciekawy jestem tylko tego jak to Enrique poukłada i gdzie będzie grał Suarez bo przecież wiadomo że on musi grać na srodku ataku a co wtedy z Messim ? Przcież na skrzydle on nie zagra.
22
Jeśli ktoś poważnie mówi o sprzedaniu Messiego to musi mieć coś z głową.
0
Jakieś kiepskie porównanie. Mówię tutaj o nie wykorzystanej sytuacji 100%.
2
Messi zasłużył na tą nagrodę tak naprawdę to On wyprowadził Argentyne z grupy.Gdyby nie jego gole to wyniki meczów wyglądały by tak. 1-1 z BiH 0-0 z Iranem i porażka z Nigerią 2-1.
2
A co do meczu to bardzo wyrównany,wygrali Niemcy którzy w ostatecznym rozrachunku okazali się skuteczniejsi chociaż moim zdaniem to więcej takich czystych sytuacji mieli Argentyńczycy.
2
Gdyby Higuain trafił w pierwszej połowie....
0
Affelay max 5 mln, Song może z 12, Xavi pewnie za darmo i max 15 mln za Alvesa.
0
pewne jest to że na 100 % potrzebujemy stopera klasy światowej plus kogoś kto zastąpi Xaviego.Tylko co zrobić na prawej obronie ? Bo temat odejscia Alvesa i przyjścia kogoś nowego zupełnie wygasł.
0
Tragicznym ? Na pewno nie gorszym niż Mathieu za którego żądają 25 mln
2
Hummels to powinien być priorytet.
1
Ja się pytam dlaczego Adil Rami poszedł za 4 mln do Milanu a Barcelona nawet się nim nie zainteresowała !?
0
Ja mam ogromną nadzieje i całym sercem będę kibicował Argentynie ale strasznie się obawiam tego meczu. Wszyscy doskonale wiedzą jak grają Niemcy i co zrobili z Brazylią i też doskonale pamiętam mecz 4 lata temu między tymi dwoma zespołami. Mam jednak nadzieję że Argentyna nie da się i jakoś to wygra a Messi poprowadzi Argentyna to zdobycia MŚ.Trzeba sobie szczerze powiedzieć że ten mecz zdecyduje o złotej piłce.Jeśli Argentyna wygra to Leo ją zdobędzie jeśli nie to pewnie powędruje do Ronaldo. Dlaczego tak myślę. Dlatego że Ronaldo w tym roku wygrał już LM i PK a w drugiej części sezonu może wygrać Superpuchar Hiszpanii i Europy oraz KMŚ więc to jest ostatnia szansa dla Leo. VAMOS ARGENTINA !
0
Witam. Trochę nie na temat ale mam pytanie.Czy ktoś może mieszka w Poznaniu i wie w jakim barze/pubie można oglądać ligowe mecze Barcelony ? Pytam bo przeprowadziłem się do Poznaniu i na razie nie będę miał NC+.
0
O co Ci chodzi ?
9
Jeśli wierzysz w to że Suarez przez 4 miesiące nie będzie trenował to gratulacje dla Ciebie .
0
Powiedz szczerze czy gdy byłeś wkurzony przyszło Ci do głowy aby kogoś ugryźć a nie uderzyć ?
1
Moim zdaniem kara odpowiednia.Jak można kogoś ugryźć ? Rozumiem uderzyć czy kopnąć ale ugryźć i to wtedy gdy patrzą na ciebie miliony ludzi ? Takie rzeczy nie mogą się dziać.
0
Ludzie nie rozumiem waszego zdenerwowania faktem że odszedł Alexis.Sprawa wygląda prosto aby mógł przyjść Suarez potrzebna jest kasa i musi odejść Sanchez.Czy taka wymiana to wielki błąd? Moim zdaniem nie bo Suarez to po Messim i Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie.A Alexis? Zawsze był wielkie nadzieje z nim związane a moim zdaniem to on sprawdził się w 70 %.
4
Będą jaja jak się okaże że jednak Sueraz do nas nie przejdzie i zostaniemy z Pedro.
3
Akexisa to zostawcie w spokoju.Jeśli chcemy sprowadzić Suareza to musimy pozbyć się Pedro i tello
1
2x Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo świata w przeciągu 6 lat to 5 min ?
0
Na 3 lata starczy.
0
Kto powiedział ? Źródło
0
I tak Messi będzie grał na środku.
0
Moim zdaniem transfer Suareza jest tak samo prawdopodobny jak to że Hiszpania wyjdzie z grupy na MŚ.Za kilka dni pewnie sam Suerez powie że nigdzie się nie rusza i tyle będzie z tego.
0
Było trzeba dać te 50 milionów z Luiza i byłby spokój albo zrobić wymianę za Cesca
2
Ale się uśmiałem...
1
Jak już się na niego się uparli to niech kupią ale do tego jeszcze potrzebujemy jednego stopera o klasę lepszego od niego. Dlaczego nie interesujemy się Mirandą?
3
Nie ma dla ciebie miejsca w Barcelonie po takim zachowaniu.