0

Tylko trzeba chcieć na niej pracować.

0

Wierzysz w te negocjacje ? Moim zdaniem to Barca negocjuje w tym tej chwili tylko z Marquinhosem a reszta to tylko wymysł gazet.

1

Ciekawe jak się rozwinie sprawa z Piszczkiem. Niedawno powiedział że będzie wierny Borussii ale jak wpłynie oficjalna oferta to wątpię że nie przeszedł by bo to jego ostatnia szansa.Więc wszystko w rękach Barcy.

1

W takim razie potrzebujemy jeszcze jednego stopera.Mam nadzieje że Piszczek do nas przyjdzie.A drugi stoper może....Adil Rami ? Jego kontrakt kończy się 30 czerwca.Wartość rynkowa 8 mln.

0

Ale zobacz jak zbudowany jest Ramos.

0

Tak sobie oglądałem filmiki jak gra MARQUINHOS i jak dla mnie to on jest za niski.Będzie to kolejny obrońca podobny do Mascherano. Dlaczego nie kupimy Hummelsa skoro cena to tylko 26 mln?

0

Jesteście żałośni potraficie krytykować Lewego a sami pewnie nawet w okręgówce nigdy nie zagraliście :)

0

Moim zdaniem tak.Tylko musi grać regularnie.

0

Nie rozumiem jak można pozwolić mu odejść kiedy możliwe jest odejście także Xaviego? Rakitić moim zdaniem to nie jest zawodnik którego stać na to aby być mózgiem drużyny. Więc jeśli sprzedamy Cesca to kto w jego miejsce ?

0

A jak Alexis ma do wyboru strzał na bramkę w dobrej sytuacji a podaje do Messiego który jest gorzej ustawiony to też jest asysta ?

0

Dokładnie, masz rację.Wątpię że Messi widząc w jakim stanie jest Tito mówiłby takie rzeczy że odchodzi...

1

Bez przesady.Widzę że wierzycie we wszystko co tylko ktoś powie...

0

A co myślicie na temat tego zawodnika ? http://www.transfermarkt.co.uk/bernard/profil/spieler/175169
Bardzo młody super szybki z dobrą techniką.Myślę że byłby super alternatywą dla Iniesty i to jest wielki talent.

15

Moim zdaniem Sanchez i Neymar nie wykorzystują swoich umiejętności w 100 % ponieważ cały czas szukają Messiego.

0

Według TVE, mikrofony "wyłapały" rozmowę Piqué z Del Bosque na temat Cesca: "Powiedział mi, że wszystko jest gotowe, 33 miliony (euro)".

Źródło: @AdriaAlbets
Czyli nasz zarząd robi se jaja.

0

Według TVE, mikrofony "wyłapały" rozmowę Piqué z Del Bosque na temat Cesca: "Powiedział mi, że wszystko jest gotowe, 33 miliony (euro)".

Źródło: @AdriaAlbets

0

Właśnie o to chodzi że to chyba nie jest cel drugorzędny...

0

Napastnik nam zupełnie nie jest potrzebny. Nie wiem po co w ogóle się interesujemy Aguero czy Reusem.Potrzebujemy dwóch dobrych stoperów i prawego obrońcy nic więcej.

0

Moim zdaniem to i tak Hiszpania obroni tytuł.A dlaczego tak będzie? Hiszpanie mimo że nie zachwycają potrafią wygrywać i nawet jak nie idzie to i tak wygrywają.Wystarczy popatrzeć na Euro 2012.Hiszpanie grali słabo ale potrafili wygrać teraz też tak będzie.Chciałbym aby Argentyna wygrała ale niestety mają za słabą obronę.W finale myślę że będzie Brazylia która wydaje się być prawie tak samo mocna jak ta z 2002 roku.

8

Ja bym z Cuadrado zrezygnował i ściągnął kogoś bardziej defensywnego.

5

A dlaczego za Pogbe czy Vidala trzeba płacić 60 mln a za jednego z najlepszych pomocników na świecie i mistrza świata i europy pół tego? Ja się pytam,dlaczego !?

0

Ale jest także ciemna strona mocy :)

0

A tutaj bardziej aktualny filmik....

0

A ja mam inne zdanie.Nie możemy być pewni w 100% dyspozycji Ter Stegena ponieważ On jest młody i do tego w Hiszpanii nigdy nie grał i nie wiadomo jak będzie się prezentował więc potrzebujemy drugiego bramkarza też o wysokich umiejętnościach a takie moim zdanie ma Bravo.Chociaż Ochoa też jest całkiem dobry.

8

Głupota i jeszcze raz głupota tak samo jak z Thiago. Fabregas to jedyny zastępca Xaviego i nie można go sprzedać, w ogóle nie skąd taki pomysł.Jeśli się go pozbędziemy to mam nadzieje że chociaż za 50 mln +. Chociaż pewnie się okaże "Fabregas w Chelsea za 25 mln."Jak teraz za Pogbe woła się 60 mln to za Fabsa powinno być z 80.

0

Wszyscy oprócz Ibry i Pirlo mogą tam przejść.

0

Ciekawe czy po odejściu z Barcy do Atletico,Villa w ogóle przypuszczał że zagra w finale LM i będzie mistrzem Hiszpanii,wydaje mi się że nawet o tym nie marzył a tym czasem Jego Atletico wygrało więcej od Barcy.Widać było że w meczach z nami nie był zbyt miły dla naszych ale mimo wszystko powodzenia David ! Dzięki za te gole z Realem i w finale LM ! :)


"Aaaaa to jest David Villa"

0

A dlaczego Barcelona ma go utrzymywać skoro nie będzie grał ?

0

Przecież ona pewnie cały czas ma wakacje....

2

Nie rozumiem dlaczego City miało by sprzedać Aguero? Nawet za 100 mln po co im to? Kogo za niego kupią? Jedyną szansą jest to że Sergio poprosi o ten transfer i będzie nalegał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?