bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli nic się nie zmieni.
0
0
2
Czasem są ważniejsze sprawy niż rewanż z Realem.
0
Nadal w to nie wierze.Byłem pewny że pod taką dobra opieką na pewno Tito wyzdrowieje ale niestety jak widać nawet wielkie pieniądze i najlepsi lekarze nie raz nie mają szans. Forca Tito.Spoczywaj w pokoju.
0
Szkoda że wcześniej nie kupiliśmy Césara Azpilicuety.Teraz z Mourinho nam go nie da.
0
A co myślicie o takim rozwiązaniu ?
http://www.transfermarkt.co.uk/en/kyle-walker/profil/spieler_95424.html
0
Już przestańcie gadać tak na tego Zubiego bo to jest żałosne. Jak za czasów Guardioli wygrywaliśmy wszystko to nic wam w jego pracy nie przeszkadzało a teraz zawodnicy mają wszystko w dupie i nie chce im się grać to nagle to jest wina Zubiego bo nie kupił stoperów.Naprawdę myślicie że to tylko i wyłącznie zależy od Zubiego kogo kupimy ? Jestem pewien że gdy Martino lub prezes kazali kupić stopera i co więcej dali kasę to Zubi napewno by kogoś kupił.
0
Akurat to że są wentylatory na bokach i wzmocnienia na barkach to nic nie znaczy,na allegro też są takie za 120 zł i ja nawet kupiłem.Minus jest taki że po kilku praniach odpadają napisy.
1
Ja myślę ze mimo wszystko musimy kupić 2 bramkarzy.Wiadomo numer 1 Ter Stegen a rezerwowy bramkarz powinien być doświadczony i ograny najlepiej w w wieku 32-34 lat tak aby miał doświadczenie i umiał bronić ale także aby zgodził się siedzieć na ławce np.Julio Cesar.A Masip niech gra w rezerwach bo szkoda go marnować.Brakarz musi grać bo inaczej traci pewność.
0
Wszystko przez Guardiole.Mógł zostać z nami i nie było by problemu a tak sami widziecie ;x
0
Zobaczycie że niedługo tym wszystkim szejkom znudzi się piłka nożna i te wszystkie kluby trzymane na ich pieniądzach popadną w długi.
0
Leo nie ma żadnego autyzmu tylko za dzieciaka był bardzo spokojny i nic nie mówił po prostu nie śmiały.Podejrzewano u niego autyzm ale nic takiego nie ma miejsca.Wszystko jest pięknie opisane w książce :Messi: Historia chłopca, który stał się legendą
0
Koniec eksperymentów ! Tylko i wyłącznie znany trener z wielką reputacją ! Drugiego Guardioli nie będzie i im szybciej zarząd to zrozumie tym szybciej wyjdziemy z dołka.
0
Nie musisz mnie obrażać.
0
Może rzeczywiście jakieś problemy ze zdrowiem.Te wymioty na meczach i wgl. Być może te hormony zaczynają odbijać się na jego zdrowiu ale obym się mylił.O kasę na pewno nie chodzi bo przecież ma jej full.
0
Te 4 transfery + Klopp na trenera i znów będziemy wielcy.Przydałby się jeszcze PO ale myślę że czas dać szanse Montoyi.Transfer Reusa byłby super bo nie mamy naturalnego zmiennika dla Iniesty.
0
Powiedz to kibicom
0
Jeżdżą sobie wypasionymi i wszystko im lata koło....
0
Przykre jest to że Oni biorą grube pieniądze za grę i wszystko maja w dupie.Wygramy czy nie co tam przecież mamy full kasy i nikt nam nie podskoczy-tak to wygląda.
0
Bardzo dobrze ! To dzięki kibicom piłkarze mają z czego żyć a Oni robią sobie takie jaja.Kompletny brak szacunku dla kibiców którzy przyjeżdżają na ich mecze tak jak wczoraj prawie 900 km,płacą składki chociaż pewnie im się nie przelewa a Oni lekceważą to i po raz kolejny dają dupy! Jak jest źle to trzeba o ty mówić ! Wcale się im nie dziwie !
0
Po takim występie z Atletico ja bym płakał.
0
Messi się cieszy,ciekawe z czego ...
0
Jeśli zdobędziemy mistrzostwo i PK to sezon będzie udany w innym wypadku klęska totalna,
0
Naprawdę....?
0
"Wczoraj u kilku zawodników było widać chęć zwycięstwa za wszelką cenę"
tak? u których bo nie zauważyłem ?
0
Moim zdaniem winni są tylko i wyłącznie piłkarze.Zero ale to zero determinacji,chęci do gry. Wyglądali Oni tak jakby ostatnie dwa tygodnie pracowali w kamieniołomach i nie spal ze trzy dni.Po prostu nie dało się na to patrzeć.Dreptali po boisku jakby z przekonaniem że pierwszym mecz wygraliśmy 5-0.Messi chodził jak na spacerze,po prostu nie mogłem na niego patrzeć.Niech mi ktoś powie jak w tak ważnym meczu można dreptać i dłubać sobie w nosie? Tak właśnie robił Leo a Dani z uporem maniaka wrzucał piłki w pole karne na dwumetrowych obrońców.Na co liczył? Nie wiem co jest przyczyną tak kompletnego braku motywacji.TRAGEDIA
0
Niestety mylisz się.Jeżeli ludzie przestaną kupować FIFĘ to straci na tym EA która jest producentem tej gry.
0
To teraz naskładamy z 250 mln.
0
Dziwi mnie jedynie coś że tak z dnia na dzień dostajemy tak ogromną karę.