bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy po odejściu z Barcy do Atletico,Villa w ogóle przypuszczał że zagra w finale LM i będzie mistrzem Hiszpanii,wydaje mi się że nawet o tym nie marzył a tym czasem Jego Atletico wygrało więcej od Barcy.Widać było że w meczach z nami nie był zbyt miły dla naszych ale mimo wszystko powodzenia David ! Dzięki za te gole z Realem i w finale LM ! :)
"Aaaaa to jest David Villa"
0
A dlaczego Barcelona ma go utrzymywać skoro nie będzie grał ?
0
Przecież ona pewnie cały czas ma wakacje....
2
Nie rozumiem dlaczego City miało by sprzedać Aguero? Nawet za 100 mln po co im to? Kogo za niego kupią? Jedyną szansą jest to że Sergio poprosi o ten transfer i będzie nalegał.
0
Myślę że to dobra decyzja.Przypomina mi on trochę Valdesa.Bravo to dobry bramkarz,ograny w Hiszpanii i jeśli Ter Stegen będzie miał problemy lub słabszy okres to Bravo mógłby go zastąpić.Bardzo dobry ruch.
0
Moim zdaniem Real ma najlepszą obronę ,niestety
0
Zrozumcie że Barca nie ma tyle kasy aby rzucać walizki pieniędzy.Teraz mamy problem bo straciliśmy Luiza i pewnie Benatię a ten Marquinhos mnie nie przekonuje i nie wiadomo czy go kupimy
12
Bartomeu: Alexis jest w naszych planach na następny sezon. Nie znajdziecie go na liście transferowej.
0
Gdyby to zależało odemnie to bym postarał się sprzedać :Alvesa,Songa,Tello,Pedro.Kupić Marquinhosa,Benatie,Danilo,Reusa i Lorente i do bramki Caballero.Myślę że dla takiego klubu jak FCB takie transfery nie wyglądają jakoś strassznie
1
Spokojnie.Pamiętajcie że ten kto wyrzucał Barce z LM wygrywa całe rozgrywki.Simeone wie jak grać z Realem.
0
Tak czytam wasze komentarze co do typowej 9.Powiedzcie mi jaki zawodnik o wysokich umiejętnościach przyjdzie do Barcelony aby siedzieć na ławce.Przecież doskonale wiecie że Messi będzie grał na środku i do tego będzie grał cały czas nawet jak będzie bez formy.Więc nie wiem kto się zgodzi przyjść aby grać 10 meczów w sezonie.
0
Najbardziej żałuje tego że Enrique będzie nowym trenerem.To oznacza że nic się nie zmieni i za rok będzie kolejny trener.Powiedzcie mi w czym Enrique jest lepszy Martino ? Moim zdaniem niczym.Pokazał to w Romie gdzie mając naprawdę dobry skład jak na warunki Serie A a miał tam problemy.
0
Jeszcze niech ktoś mi powie co się stało Messiemu który jeszcze rok temu mijał 3-4 zawodników a teraz ma problem z jednym? Chodzi mi o takie akcje
0
Gerardo Martino jest tutaj najmniej winy.To piłkarze pokazali w tym sezonie że im się nie chce i to jest cały problem.No może jeszcze brak obrony bo jak patrze na tego małego masche w obronie to śmiać mi się chce.Najgorsze jest to że graliśmy w tym sezonie 6 razy z Atletico i nie potrafiliśmy wyciągnąć żadnych wniosków.Każdy mecz taki sam,żadnego nie wygraliśmy i w żadnym nie strzeliliśmy im więcej niż jednego gola.Atletico pokazało że drużynę buduje się od obrony.
0
Kupmy Luiza i Benatie
0
Mam nadzieje że Puyol zostanie tym asystentem. To wielka postać i musi zostać blisko klubu.
0
Cel był taki żeby mecz na CN był o mistrzostwo i tak się stało.Okoliczności nie ważne ! VAMOS BARCA !!
0
Gorzej jak się okaże kompletną klapą. Nie no żartuje :)
0
Dobrzy kombinujesz.Pozbyć się Songa który jest tu drugi rok i może zagrał z 6 razy od pierwszych minut a Masche przesunąć do środka.
0
Mam nadzieje że to Hummels to nas przyjdzie ale jeśli będzie to Luiz to też będę zadowolony. Do tego ktoś o poziom wyższy od Bartry i środek obrony mamy załatwiony,Teraz jeszcze ktoś za Alvesa jest potrzebny.Może ten Cuadrado? Tylko wydaje mi się że on jest zbyt ofensywny.
2
Bo TVP nie ma praw do transmisji. Ze darmo nic nie ma.
0
Mam nadzieje że dzisiaj się obudzą i wygrają ten mecz.Wszystko w naszych rękach.Błagam wygrajcie te dwa mecze i uratujcie ten sezon. Nie wiem czemu mam takie przeczucie że dzisiaj nie wygramy...
0
To było pewne.Jeszcze jak wygramy mistrzostwo to już w ogóle nie będzie transferów.
0
Było trzeba utrzymać koncentracje do końca z Getafe ograć słabiutką Granadę i bylibyśmy mistrzami już teraz ale na szczęście mamy więcej szczęście niż rozumu i mamy kolejną szanse na mistrza.Warunek jest jeden.Zawodnicy muszą się obudzić i wrócić z grilla.
0
Jeśli teraz nie zdobędziemy tego mistrzostwa ta już będziemy frajerami roku
0
To jeszcze niech powie że chce Humelsa,Silve,Danilo i Hazarda.Wtedy nikt nas nie pokona :)
0
W tym roku prawdopodobnie przegramy ligę mega frajersko.
0
Czyli nic się nie zmieni.
0
0