bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Allegro.........
0
My nie straciliśmy gola w żadnym meczu a Real w każdym strzelał przynajmniej jednego.To będzie najlepszy sprawdzian dla naszej obrony.
36
Xavi wrócił do Formy i to On powinien zagrać z Realem.
0
Skład Mundo super.Tylko Montoya za Alvesa (wiem nie możliwe)
0
To nie Ronaldo
0
Obawiam się że Suarez nie zagra z Realem.
0
Tylko Atletico coś odstaje
0
To że pozbyliśmy się Thiago to nadal głupota i to że On ma teraz problemy z kontuzjami nie oznacza że gdyby grał u nas miałby ten sam problem.
2
Ronaldo się kocha lub nienawidzi taka jest prawda.Ja należę do tych pierwszych ale trzeba przyznać że to ile On goli strzela jest niewiarygodne ze względu na to że jest skrzydłowym. Powiedzcie mi który skrzydłowy w jakieś silnej lidze strzelił chociaż 20 goli ?
0
Alba na prawą stronę,Mathieu na lewą i Pique z Bartą lub Vermalenem w środku,Dani na ławe
47
Bardzo fajnie wyglądał Mathieu na tej lewej obronie. Trochę przypominał mi Abidala.
0
Szkoda że PEdro tak stracił formę.Przecież grał tak super.
0
Spoko,mamy Douglasa :)
2
To co było naszą największą bronią czyli środek pola teraz jest naszym największym problemem.
0
Od początku uważam że to był błąd.Po co go ściągali z Evertonu skoro znów wypożyczyli ?
0
Jedyne co może cieszyć to kolejny mecz na zero z tyłu.Na minus przedewszystkim zbyt defensywny środek pola. Rakitić gra jak defensywny pomocnik i brakuje go z przodu.Drugi minus to brak prawego skrzydła. Pedro gra fatalnie i do póki nie wróci Suarez będzie słabo. Trzeci minus to słaba gra Douglasa w ofensywie, zero prób indywidualnych akcji w obronie zauważyłem dwa błędy. Faul prawie w polu karnym oraz ta sytuacji w której zderzył się chyba z Pique.
0
Ma ktoś link do polskiego sopcasta ?
0
Trzeba wygrać wszystkie mecze do Gran Derbi.Marzeniem było by wygrać bez straty gola.
0
Moim zdaniem to był błąd że teraz został wypożyczony.Powinien On dostać szanse w Barcelonie bo ma opinie perełki a tak naprawdę nikt nie dał mu jeszcze szansy w pierwszej drużynie.
2
Wygląda na to że Falcao jest blisko Realu,jeśli się tak stanie to Oni będą mieli naprawdę nie wiarygodny skład a siła ofensywna niesamowita.James,Modrić,Kroos,Ronaldo,Falcao i Bale. Przyznacie że to robi wrażenie..
0
Falcao z w Realu ? Czemu tak sądzisz ?
7
Po tym meczu cieszą mnie dwie rzeczy a mianowicie-Messi który pokazał wszystko co najlepsze i walczy i biega jak za najlepszych czasów oraz Dani Avles który pokazał że nadal mu zależy i jak chce to potrafi.
0
Ludzie gramy z Elche i to u siebie,naprawdę obojętnie kto zagra w tym ataku to i tak to wygramy...Chyba doskonale wiecie jak wyglądają mecze na CN ze słabymi zespołami...
0
Ludzie jeszcze mecz się nie zaczął a wy już krytykujecie naszych piłkarzy.
0
Na futbol HD opłaca się mieć konto premium ?
0
Tak wiem że tych stron jest mnóstwo chodzi mi tylko o te z najlepszą jakością.
0
.Mam takie pytanie nie związane z tym tematem.A mianowicie przeprowadziłem się na studia i nie posiadam NC+ i chciałbym się zapytać na jakiej najlepiej stronce można oglądać mecze tak aby jakość była dobra po podłączeniu laptopa do TV przez HDMI i najlepiej żeby był polski komentarz.Pytam ponieważ nigdy nie oglądałem meczy prze neta bo w domu miałem NC+.Proszę o odpowiedź :)
1
Witam.Mam takie pytanie nie związane z tym tematem.A mianowicie przeprowadziłem się na studia i nie posiadam NC+ i chciałbym się zapytać na jakiej najlepiej stronce można oglądać mecze tak aby jakość była dobra po podłączeniu laptopa do TV przez HDMI i najlepiej żeby był polski komentarz.Pytam ponieważ nigdy nie oglądałem meczy prze neta bo w domu miałem NC+.Proszę o odpowiedź.
0
10 mln i niech go biorą przecież mamy dwóch światy klasowej ŚPD- Masche i Busquets
0
Ciekaw jestem jakich zawodników jeszcze sprowadzimy w wyniku tego zakazu.Na ten sezon myślę że kadra jest zamknięta no może przydałby się ktoś do środka pola najlepiej Koke ale co z przyszły rok? Wydaje mi się że Barca musi sobie zaklepać przynajmniej dwóch zawodników na przyszły rok.