0


Tak szczerze mówiąc to Bayern musi zrobić wszystko żeby Robert zagrał bo jeśli nie to kim oni mają postraszyć Barcelone w ataku bez Riberiego,Robbena i Lewego ? Tylko z drugiej strony jeśli Robert zagra a będzie czuł się fatalnie to nie wiem czy to jest sens. Na szczęście to nie nasze problemy. Gramy tak że każdy skład Bayernu, nawet ten najlepszy możemy ograć. Z Cordobą najlepiej jakby strzelić 3 gole do przerwy i MSN out :)

0

I tak był spalony więc sprawiedliwie to wszystko się skończyło.

0

Boże co w z tym Hudsonem... Chyba już setna osoba się pyta. Gdzieś na dole jest link.

0

Nie patrzeć na skład Bayernu. Na CN cele jest jeden. Strzelić minimum 2 gole i najważniejsze to nie stracić gola. Nawet remis 0-0 ale żeby tylko nie stracić gola u siebie.

0

Ja bym chciał z polskim . Masz ?

0

Jak wygramy wszystko do końca znów osiągniemy magiczne 100 PKT !!

0

Tylko POPRAWNIE niestety jak zawsze

0

Jeszcze jakby Thiago nie zagrał to było by super

0

Lewy złamał szczękę myślę że nie zagra z nami.A wiadomo co z Riberym?

0

Ma ktoś link z golem Xaviego :) ?

1

Hej ! W tym meczu Bayern- Borussia jest rewanż ?

0

Damy rade z tym Bayernem !!

10

Boże nic mnie tak nie wkurza jak kopiowanie tych żałosnych komentarzy z realmadrid.pl.

2

Tak sobie patrze na nasz terminarz i to ile zostało nam meczów i trzeba przyznać że naprawdę jesteśmy blisko mistrzostwa. Tylko Atletico może nam zagrozić a jakby Real jeszcze stracił dziś punkty lub w środę to jesteśmy już Mistrzami :)

0

Wspaniały człowiek ! :)

4

Wszyscy doskonale wiedzą jak trudne są półfinały. Wystarczy sobie przypomnieć nasze boje z Chelsea czy Bayernem. Więc najlepiej trafić na ten Juventus i nie grać cwaniaka że rozwalimy Bayern czy Real.

8

Mistrz Anglii polonany,Francji też.Teraz pokonać mistrza Wloch a w finale mistrza Niemiec. Gdybyśmy w ten sposób zdobyli LM byli bysmy prawdziwymi Mistrzami.Taki scenariusz to moje marzenie.

0

A dlaczego Bravo miałby siedzieć w lidze na ławce? Skoro już rozegrał prawie cały sezon i tak naprawdę nie popełnił wielkiego błędu, no może trochę z Sevillą. A jeden poważny błąd na cały sezon to wręcz fantastyczny wynik, po za tym prowadzi w Zamorze więc to mówi samo za siebie jakim jest bramkarze. Moim zdaniem dobrze jest jak jest.

0

Nie ma co robić sztucznie emocji. Jesteśmy w półfinale.

0

ten sędzi odgwizduje każde pierdnięcie...

0

Jak dla mnie potencjał Martina został strasznie zmarnowany. Dla mnie 4 lata temu był to najlepiej zapowiadający się PO na świecie. Tylko problem polega na tym że nikt nie dał mu prawdziwej szansy w ostatnich 2-3 latach kiedy to Alves grał fatalnie. Mam nadzieje że Montoya jednak zostanie.

0

Chyba od 40 Euro się zaczynają.

0

A kto powiedział że Ronaldo to najlepszy wykonawca wolnych? Najlepszy był Juninho Pernambucano

0

Ale Wy macie ból dupy z tym Ronaldo. Jak zdobędziemy potrójną koronne to też będziecie płakać że Ronaldo ma więcej goli ?

1

Najgorzej wygląda sytuacja z Iniestą. Wielcy piłkarze często tracą formę na jakiś czas ale wracają dość szybko na swój poziom. A Andres gra już kolejny sezon bardzo słabo i nawet żadnego przebłysku nie ma, ciekawe co się stało...

0

Uprawiać teatr- jak mnie irytuje to stwierdzenie

0

Też wam znikają posty jak klikniecie ?

0

8 meczów ma kwietniu to będzie masakra ;d

0

Ej czegoś tu nie rozumiem. Xavi ma tam się dorobić i zarabiać 10 mln rocznie. A w Barcelonie ile zarabia ? Chyba nie dużo mniej jak nie podobnie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?