bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak szczerze mówiąc to Bayern musi zrobić wszystko żeby Robert zagrał bo jeśli nie to kim oni mają postraszyć Barcelone w ataku bez Riberiego,Robbena i Lewego ? Tylko z drugiej strony jeśli Robert zagra a będzie czuł się fatalnie to nie wiem czy to jest sens. Na szczęście to nie nasze problemy. Gramy tak że każdy skład Bayernu, nawet ten najlepszy możemy ograć. Z Cordobą najlepiej jakby strzelić 3 gole do przerwy i MSN out :)
0
https://www.facebook.com/rl9official/photos/a.295391460506249.75449.159093717469358/935541209824601/?type=1&theater
Lewy dobrze wygląda,raczej zagra z nami
0
I tak był spalony więc sprawiedliwie to wszystko się skończyło.
0
Boże co w z tym Hudsonem... Chyba już setna osoba się pyta. Gdzieś na dole jest link.
0
Nie patrzeć na skład Bayernu. Na CN cele jest jeden. Strzelić minimum 2 gole i najważniejsze to nie stracić gola. Nawet remis 0-0 ale żeby tylko nie stracić gola u siebie.
0
Ja bym chciał z polskim . Masz ?
0
Jak wygramy wszystko do końca znów osiągniemy magiczne 100 PKT !!
0
Tylko POPRAWNIE niestety jak zawsze
0
Jeszcze jakby Thiago nie zagrał to było by super
0
Lewy złamał szczękę myślę że nie zagra z nami.A wiadomo co z Riberym?
0
Ma ktoś link z golem Xaviego :) ?
1
Hej ! W tym meczu Bayern- Borussia jest rewanż ?
0
Damy rade z tym Bayernem !!
10
Boże nic mnie tak nie wkurza jak kopiowanie tych żałosnych komentarzy z realmadrid.pl.
2
Tak sobie patrze na nasz terminarz i to ile zostało nam meczów i trzeba przyznać że naprawdę jesteśmy blisko mistrzostwa. Tylko Atletico może nam zagrozić a jakby Real jeszcze stracił dziś punkty lub w środę to jesteśmy już Mistrzami :)
0
Wspaniały człowiek ! :)
4
Wszyscy doskonale wiedzą jak trudne są półfinały. Wystarczy sobie przypomnieć nasze boje z Chelsea czy Bayernem. Więc najlepiej trafić na ten Juventus i nie grać cwaniaka że rozwalimy Bayern czy Real.
8
Mistrz Anglii polonany,Francji też.Teraz pokonać mistrza Wloch a w finale mistrza Niemiec. Gdybyśmy w ten sposób zdobyli LM byli bysmy prawdziwymi Mistrzami.Taki scenariusz to moje marzenie.
0
A dlaczego Bravo miałby siedzieć w lidze na ławce? Skoro już rozegrał prawie cały sezon i tak naprawdę nie popełnił wielkiego błędu, no może trochę z Sevillą. A jeden poważny błąd na cały sezon to wręcz fantastyczny wynik, po za tym prowadzi w Zamorze więc to mówi samo za siebie jakim jest bramkarze. Moim zdaniem dobrze jest jak jest.
0
Nie ma co robić sztucznie emocji. Jesteśmy w półfinale.
0
ten sędzi odgwizduje każde pierdnięcie...
0
Jak dla mnie potencjał Martina został strasznie zmarnowany. Dla mnie 4 lata temu był to najlepiej zapowiadający się PO na świecie. Tylko problem polega na tym że nikt nie dał mu prawdziwej szansy w ostatnich 2-3 latach kiedy to Alves grał fatalnie. Mam nadzieje że Montoya jednak zostanie.
0
Chyba od 40 Euro się zaczynają.
0
A kto powiedział że Ronaldo to najlepszy wykonawca wolnych? Najlepszy był Juninho Pernambucano
0
Ale Wy macie ból dupy z tym Ronaldo. Jak zdobędziemy potrójną koronne to też będziecie płakać że Ronaldo ma więcej goli ?
1
Najgorzej wygląda sytuacja z Iniestą. Wielcy piłkarze często tracą formę na jakiś czas ale wracają dość szybko na swój poziom. A Andres gra już kolejny sezon bardzo słabo i nawet żadnego przebłysku nie ma, ciekawe co się stało...
0
Uprawiać teatr- jak mnie irytuje to stwierdzenie
0
Też wam znikają posty jak klikniecie ?
0
8 meczów ma kwietniu to będzie masakra ;d
0
Ej czegoś tu nie rozumiem. Xavi ma tam się dorobić i zarabiać 10 mln rocznie. A w Barcelonie ile zarabia ? Chyba nie dużo mniej jak nie podobnie ?