bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
Wchodzisz na ten fanpage, kopiujesz link z meczem, wklejasz go do sopcasta i oglądasz w super jakości o ile masz dobry net :)
0
Ludzie a Canal Plus już nie ma Ligi Europy ??
2
https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
Jeśli ktoś jeszcze nie zna tego gościa to macie namiar.Koleś daje dobre linki na sopcasta.
0
https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
0
Tylko że Coutinho to jak Messi dla Barcy, Ronaldo dla Realu czy Hazard dla Chelsea więc bez szans na transfer.
0
SOPCAST
0
To bardzo proste.Pobierasz program i do niego tylko wklejasz link z meczem i juz masz.
0
Ja tam odkąd wyprowadzilem sie z domu na studia nie mam NC+ to cały sezon Barcy ogladam na sopcascie.Komentarz wprawdzie najczesciej RUS ale za to jakość jest super.Linki podaje taki koleś co ma fanpage na Facebooku.Tylko neta trzeba miec w miare dobrego.
3
Lewa obrona Maxwell i środek obrony Czyhrynski, i Atak Bojan warto o nich pamiętać :)
0
Też to robiliśmy na obozie. Polecam super zabawa :DD
0
i tak grali mało
0
Ludzie przypominam wam że nasza kadra wygląda tak samo jak ta która 2 miesiące temu zdobyła 3 puchary!! Ludzie ogarnijcie się, przegraliśmy jeden puchar z Bilbao i już płaczecie. Real ma 5000 pomocników i co ? Ile wygrał ?
0
A tak w ogóle to moim zdaniem bez znaczenia co powiedział Pique. Moim zdaniem Pique za samą rekację i agresywne podejście do sędziego zasłużył na czerwień nawet jakby powiedział "Kocham Cię" do sędziego.
0
Dopiero 3 mecze zagrał...
9
A co Mało Barca wygrała bez Depaya ? :PP
1
A co się dzieje z tym De Gea ? Do Realu nie przeszedł w United nie gra ? Jeszcze trochę i jeden z najlepszych bramkarzy się zmarnuje/
3
No i macie śmieszne United :) W futbolu wszystko szybko się zmienia :)
0
ludzie spokojnie, eleven pewnie będzie na NC +. Przecież oni doskonale wiedzą że kanały sportowe to ich jedyna przewaga nad Polsatem :)
0
Tym bardziej nie zrozumiałe zachowanie Pique. Już chyba nigdy nie odzyska szacunku u mnie.
0
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby podczas meczu powiedzieć coś takiego na matkę sędziego. Rozumiem że w nerwach można kogoś uderzyć czy obrazić kogoś bezpośrednio ale żeby powiedzieć że nasram na twoją matkę to tego nie mogę pojąć. Nie wiem czy był spalony czy nie ale przecież i tak Bravo to obronił więc nie wiem po co to było Pique. W tamtej sytuacji jeszcze mogliśmy walczyć o puchar....
0
A wiecie może czy to prawda że na tym Eleven będzie można mecze La liga oglądać za darmo w internecie w HD?
0
Myślę że mogliby odpocząć w meczu ligowym który jest mniej ważny od pucharu. Myślę że nie tylko mnie nie boli to że nie wygraliśmy tego pucharu ale to że nie mamy szansy na 6 pucharów...
0
Trzeba przyznać że ten mecz przegrał Enrique, wystawiając taki skład.Wystarczyło w pierwszym meczu wystawić taki skład jak wczoraj.
9
Tak jeszcze na temat tego o filmiku o Ronaldo to trzeba przyznać że jest nieźle ubrany jak na bezdomnego :D
1
Już tak go nie krytykujcie. Karne to loteria, gdyby strzelili to każdy by się cieszył i nie było by że w słabym stylu wygrali.
0
Co z tego czy czyta czy nie ?? To taka jedynie ciekawostka :)
0
A tan nie na temat, to wczoraj w poznaniu widziałem gościa który miał rejestracje PO BARCA :D
2
Po prostu Brazylia nie ma piłkarzy.... kto by pomyślał. Oglądałem tylko karne i i tak patrzyłem na tych zawodników i chyba tylko Mirande poznałem. Na bramce jakiś Jefferson...Douglas Costa,Diego Tardelli,Everton Ribeiro,Elias,Fred,Roberto Firmino,Fabinho,Geferson... kim Oni są do cholery ??
0
Wygląda na to że Ramos odejdzie z Realu. Super w końcu nie będzie tego chama w GD/
0
Zachciało mu się odchodzić to teraz ma za swoje. Gdyby został to teraz świętował by po raz drugi Tryplet. Wydaje mi się że Valdes po prostu podobnie jak Guardiola uznał że ta Barca się wypaliła i nic już tu nie wygra.