12

Jakoś TVP potrafiła transmitować MŚ w Brazylii "charytatywnie"...

17

Nie wiem czemu jesteście tacy pewni że ten program pojawi się w Cyfrowym Polsacie. Jak dla mnie to po tym jakie polsat odwalił jaja z MŚ w Siatkówce w Polsce to ta stacja kojarzy mi się tylko z frajerstwem.

2

Pewnie jak NC+ lub Polsat nie wykupią te kanały to już nie będzie darmowy bo przecież wtedy nic nie zarobią.

0

I jeszcze napisz coś w stylu: " Szanujcie ten piękny polski język".
Szybko pisałem może się zdarzyć to nie dyktando....

0

Narazie to możesz oglądać nplayer.pl na kanałach Eleven. Tam masz najlepszą jakość i nie zacina. Tylko konto załóż na playerze lub zaloguj się przez fejsa.

0

Wie ktoś jaki jest całkowity koszt założenia TV z netii? Antena,montaż i dekoder ?

2

Tak teraz zauważyłem. To i tak lepiej niż 70 w NC+ :)

7

Mnie najbardziej śmieszą Ci wszyscy którzy mówią że wszystko jest w necie i po tam kupować NC czy coś innego. Czy Wy nie rozumiecie że nie nic lepszego niż usiąść sobie przed TV, 5 min przed meczem włączyć i oglądać sobie na dużym ekranie bez żadnych problemów? Sam od kiedy na studiach jestem muszę oglądać na laptopie i nikt mi nie wmówi że są takie transmisje że można podłączyć pod telewizor i będzie jakość jak na C , chociażbyście wykupili super-hiper premium na futbolhd czy gdzie kolwiek oglądanie jest jedynie znośnie, nie mówiąc już o wcześniejszym szukaniu transmisji i częstych problemach technicznych.

1

Z tego Co widzę to W Netii aby mieć te dwa kanały Eleven wystarczy miesięcznie zapłacić 30 zł. Ciekawe czy niedługo ta cena nie wzroście bo przecież w C+ było tak drogo.

0

Jeszcze nie wiadomo czy Eleven będzie w CP i nie wiadomo też w jakim pakiecie można będzie go mieć, czy w takim za 30 zł czy za 80+

2

Chłopie C+ nie miał kasy aby w ogóle wygrać ten przetarg a Eleven miało by ten kanał dać za free do naziemnej ?? Módlmy się żeby nie było takiej sytuacji że żeby mieć te kanały w jakiejś TV nie było trzeba płacić 100 zł, bo to że zaraz Eleven przestanie być darmowy to jest pewne. Ciekawe czy w ogóle za tydzień jeszcze za darmo obejrzymy mecz z Malagą.

2

Szkoda że takich zawodników jak David Silva, Coutinho, Isco czy Aguero nie udało nam się sprowadzić gdy zaczynali pokazywać swój potencjał bo teraz każdy z nich kosztuje powyżej 50 mln.

1

Fajnie jakby ten eleven był cały czas darmowy i można by było oglądać na playerze. Odpalę sobie player.pl na PlayStation i mogę oglądać hd na tv :)

0

Czyli co na ten moment można La Ligę oglądać z darmo na tym Eleven na playerze.pl ? Kto komentuje ?

0

Czyli to chyba Canal + przegrał tylko NC + nie zapłaciło francuzom

0

A wie ktoś czy Canal Plus ogólnie stracił możliwość pokazywania La Liga czy tylko w Polsce ?

0

Czemu Bilbao 1-0 Barcelona ?

1

Krzyczał bo koleś symulował i chciał wymusić karnego. Bravo nic nie ratował bo był spalony.

5

Ludze co to za pajac komentuje po polsku mecz w tle Realu ?? Na futbolhd?

8

4 min w barwach Evertonu zagrał też Gerard Deulofeu.

0

A wie ktoś co się dzieje z Benzemą że nie ma go nawet na ławce ?

1

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo !

0

Ruski komentator jest dobry, Gumbau nie znajo, Camara nie znajo :D

0

Ale tam jest Cyrk

0

Te Cymbały co chwile krzyczą MADRID czy mi się wydaje ?!

1

Roberto to powinien z One Directon śpiewać :)

5

Od stycznia dodaj Vidala i Arda więc Ławka : Ter Stegen, Arda, Vidal, Rafinha , Bartra i Sandro już wygląda nieźle :)

0

Verma i MAsche na środku :)

0

Obyś miał racje :)

0

Dla mnie sezon zaczyna się dziś:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?