bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Jakoś TVP potrafiła transmitować MŚ w Brazylii "charytatywnie"...
17
Nie wiem czemu jesteście tacy pewni że ten program pojawi się w Cyfrowym Polsacie. Jak dla mnie to po tym jakie polsat odwalił jaja z MŚ w Siatkówce w Polsce to ta stacja kojarzy mi się tylko z frajerstwem.
2
Pewnie jak NC+ lub Polsat nie wykupią te kanały to już nie będzie darmowy bo przecież wtedy nic nie zarobią.
0
I jeszcze napisz coś w stylu: " Szanujcie ten piękny polski język".
Szybko pisałem może się zdarzyć to nie dyktando....
0
Narazie to możesz oglądać nplayer.pl na kanałach Eleven. Tam masz najlepszą jakość i nie zacina. Tylko konto załóż na playerze lub zaloguj się przez fejsa.
0
Wie ktoś jaki jest całkowity koszt założenia TV z netii? Antena,montaż i dekoder ?
2
Tak teraz zauważyłem. To i tak lepiej niż 70 w NC+ :)
7
Mnie najbardziej śmieszą Ci wszyscy którzy mówią że wszystko jest w necie i po tam kupować NC czy coś innego. Czy Wy nie rozumiecie że nie nic lepszego niż usiąść sobie przed TV, 5 min przed meczem włączyć i oglądać sobie na dużym ekranie bez żadnych problemów? Sam od kiedy na studiach jestem muszę oglądać na laptopie i nikt mi nie wmówi że są takie transmisje że można podłączyć pod telewizor i będzie jakość jak na C , chociażbyście wykupili super-hiper premium na futbolhd czy gdzie kolwiek oglądanie jest jedynie znośnie, nie mówiąc już o wcześniejszym szukaniu transmisji i częstych problemach technicznych.
1
Z tego Co widzę to W Netii aby mieć te dwa kanały Eleven wystarczy miesięcznie zapłacić 30 zł. Ciekawe czy niedługo ta cena nie wzroście bo przecież w C+ było tak drogo.
0
Jeszcze nie wiadomo czy Eleven będzie w CP i nie wiadomo też w jakim pakiecie można będzie go mieć, czy w takim za 30 zł czy za 80+
2
Chłopie C+ nie miał kasy aby w ogóle wygrać ten przetarg a Eleven miało by ten kanał dać za free do naziemnej ?? Módlmy się żeby nie było takiej sytuacji że żeby mieć te kanały w jakiejś TV nie było trzeba płacić 100 zł, bo to że zaraz Eleven przestanie być darmowy to jest pewne. Ciekawe czy w ogóle za tydzień jeszcze za darmo obejrzymy mecz z Malagą.
2
Szkoda że takich zawodników jak David Silva, Coutinho, Isco czy Aguero nie udało nam się sprowadzić gdy zaczynali pokazywać swój potencjał bo teraz każdy z nich kosztuje powyżej 50 mln.
1
Fajnie jakby ten eleven był cały czas darmowy i można by było oglądać na playerze. Odpalę sobie player.pl na PlayStation i mogę oglądać hd na tv :)
0
Czyli co na ten moment można La Ligę oglądać z darmo na tym Eleven na playerze.pl ? Kto komentuje ?
0
Czyli to chyba Canal + przegrał tylko NC + nie zapłaciło francuzom
0
A wie ktoś czy Canal Plus ogólnie stracił możliwość pokazywania La Liga czy tylko w Polsce ?
0
Czemu Bilbao 1-0 Barcelona ?
1
Krzyczał bo koleś symulował i chciał wymusić karnego. Bravo nic nie ratował bo był spalony.
5
Ludze co to za pajac komentuje po polsku mecz w tle Realu ?? Na futbolhd?
8
4 min w barwach Evertonu zagrał też Gerard Deulofeu.
0
A wie ktoś co się dzieje z Benzemą że nie ma go nawet na ławce ?
1
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo !
0
Ruski komentator jest dobry, Gumbau nie znajo, Camara nie znajo :D
0
Ale tam jest Cyrk
0
Te Cymbały co chwile krzyczą MADRID czy mi się wydaje ?!
1
Roberto to powinien z One Directon śpiewać :)
5
Od stycznia dodaj Vidala i Arda więc Ławka : Ter Stegen, Arda, Vidal, Rafinha , Bartra i Sandro już wygląda nieźle :)
0
Verma i MAsche na środku :)
0
Obyś miał racje :)
0
Dla mnie sezon zaczyna się dziś:)