bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I już wszyscy Fani Betisu wyłączają mecz :D
1
Kiedy to ostatnio Messi nie strzelił bramki w dwóch pierwszych meczach sezonu ? Był w ogóle taki sezon ?
0
Mi działa na komputerze bardzo dobrze tylko na TV słabo jak podłącze, chyba za wysoka rozdzielczość i stream nie daje rady.
0
Ja mam dobry net i podłączyłem do TV ale niestety obraz nie jest zbyt płyny. Nie zacina ale po prostu nie daje rady.
0
Tylko co mieli by tam pokazywać skoro nie mają Ligue 1, Seria A i La liga
0
Pamiętajcie że Illaramendi wyjeżdżając do Realu nie miał zarostu, teraz dojrzał. Poziom komentatorów żenujący.
0
Ahh myślałem że ktoś się nabierze ;d
0
Nie wiem czy widzieliście że Neymar ostatnio odwiedził drużynę z Irlandii, FC Limerick. Takie 3 dni temu zdjęcie pojawiło się na ich twitterze :)
https://pbs.twimg.com/media/CNRaF8HWgAA98L_.jpg
21
Super reklama z Messim. Widzieliście ?
1
Ja bym tak się nie cieszył z tak łatwej grupy bo możemy się rozczarować. Jeden słabszy mecz i już czuje jaka tu będzie afera. W drodze po 6 pucharów dwumecz z Bilbao też miał być formalnością. Trzeba grać swoje i tyle.
0
Piękna to była gala a co do interwencji sezonu to mim zdaniem interwencja po strzale głową chyba Mullera była jeszcze lepsza Matsa gdy wyciągnął okno.
0
MEGA !
1
Leo jaki zjarany :D
2
10 zł za mecz ?? To wychodzi 40-50 zł miesięcznie za tyle to możesz mieć cały pakiet w Netii i sporo innych kanałów.
0
Jeśli nic się zmieni to tak ale raczej długo to nie potrwa myślę że druga kolejka to max co możemy za darmo obejrzeć.
0
Wie ktoś czy może da się oglądać ten eleven w aplikacji tvn player? Bo na playstation mam taką aplikacje ale tego programu nie mogę znaleźć.
1
Cieszycie się co najmniej tak jakby to 5 drużyn z Ekstraklasy polskiej grało :)
0
No i mamy 5 drużyn z La Liga i myślę że cała 5 z dużymi szansami na wyjście z grupy no może Valencia z problemami.
0
Martial i Lemar nieźle chodzą w tym Monaco.
1
haha /jest monaco ! Bedą emocje !
0
Coś czuje że Monaco jeszcze powalczy.
0
Komentarz usunięty
0
Sprawdź sobie terminarz z tamtego sezonu i po kolei wpisuj mecze w YT .
0
Mam nadzieje że dziś Monaco trochę namiesza i obejrzymy fajny mecz mimo wszystko z końcowym sukcesem Valencii, może po karnych ?
6
To nie możliwe jak ludzie tych czasach się nie samodzielni. Co wy zrobicie gdy przyjdzie czas pójść do pracy??
0
W ogóle nie wiem jak można negocjować tydzień przed końcem praw do transmisji, to już pół roku temu powinna być sprawa wyjaśniona.
0
Dlatego że zapłacili grube miliony do tych praw.
12
Jakoś TVP potrafiła transmitować MŚ w Brazylii "charytatywnie"...
17
Nie wiem czemu jesteście tacy pewni że ten program pojawi się w Cyfrowym Polsacie. Jak dla mnie to po tym jakie polsat odwalił jaja z MŚ w Siatkówce w Polsce to ta stacja kojarzy mi się tylko z frajerstwem.
2
Pewnie jak NC+ lub Polsat nie wykupią te kanały to już nie będzie darmowy bo przecież wtedy nic nie zarobią.