3

I już wszyscy Fani Betisu wyłączają mecz :D

1

Kiedy to ostatnio Messi nie strzelił bramki w dwóch pierwszych meczach sezonu ? Był w ogóle taki sezon ?

0

Mi działa na komputerze bardzo dobrze tylko na TV słabo jak podłącze, chyba za wysoka rozdzielczość i stream nie daje rady.

0

Ja mam dobry net i podłączyłem do TV ale niestety obraz nie jest zbyt płyny. Nie zacina ale po prostu nie daje rady.

0

Tylko co mieli by tam pokazywać skoro nie mają Ligue 1, Seria A i La liga

0

Pamiętajcie że Illaramendi wyjeżdżając do Realu nie miał zarostu, teraz dojrzał. Poziom komentatorów żenujący.

0

Ahh myślałem że ktoś się nabierze ;d

0

Nie wiem czy widzieliście że Neymar ostatnio odwiedził drużynę z Irlandii, FC Limerick. Takie 3 dni temu zdjęcie pojawiło się na ich twitterze :)
https://pbs.twimg.com/media/CNRaF8HWgAA98L_.jpg

21

Super reklama z Messim. Widzieliście ?

1

Ja bym tak się nie cieszył z tak łatwej grupy bo możemy się rozczarować. Jeden słabszy mecz i już czuje jaka tu będzie afera. W drodze po 6 pucharów dwumecz z Bilbao też miał być formalnością. Trzeba grać swoje i tyle.

0

Piękna to była gala a co do interwencji sezonu to mim zdaniem interwencja po strzale głową chyba Mullera była jeszcze lepsza Matsa gdy wyciągnął okno.

0

MEGA !

1

Leo jaki zjarany :D

2

10 zł za mecz ?? To wychodzi 40-50 zł miesięcznie za tyle to możesz mieć cały pakiet w Netii i sporo innych kanałów.

0

Jeśli nic się zmieni to tak ale raczej długo to nie potrwa myślę że druga kolejka to max co możemy za darmo obejrzeć.

0

Wie ktoś czy może da się oglądać ten eleven w aplikacji tvn player? Bo na playstation mam taką aplikacje ale tego programu nie mogę znaleźć.

1

Cieszycie się co najmniej tak jakby to 5 drużyn z Ekstraklasy polskiej grało :)

0

No i mamy 5 drużyn z La Liga i myślę że cała 5 z dużymi szansami na wyjście z grupy no może Valencia z problemami.

0

Martial i Lemar nieźle chodzą w tym Monaco.

1

haha /jest monaco ! Bedą emocje !

0

Coś czuje że Monaco jeszcze powalczy.

0

Komentarz usunięty

0

Sprawdź sobie terminarz z tamtego sezonu i po kolei wpisuj mecze w YT .

0

Mam nadzieje że dziś Monaco trochę namiesza i obejrzymy fajny mecz mimo wszystko z końcowym sukcesem Valencii, może po karnych ?

6

To nie możliwe jak ludzie tych czasach się nie samodzielni. Co wy zrobicie gdy przyjdzie czas pójść do pracy??

0

W ogóle nie wiem jak można negocjować tydzień przed końcem praw do transmisji, to już pół roku temu powinna być sprawa wyjaśniona.

0

Dlatego że zapłacili grube miliony do tych praw.

12

Jakoś TVP potrafiła transmitować MŚ w Brazylii "charytatywnie"...

17

Nie wiem czemu jesteście tacy pewni że ten program pojawi się w Cyfrowym Polsacie. Jak dla mnie to po tym jakie polsat odwalił jaja z MŚ w Siatkówce w Polsce to ta stacja kojarzy mi się tylko z frajerstwem.

2

Pewnie jak NC+ lub Polsat nie wykupią te kanały to już nie będzie darmowy bo przecież wtedy nic nie zarobią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?