0

Mimo że w tych 100 meczach lepszy bilans ma Enrique to chyba jednak, Barca Guardioli miała o 1 puchar więcej ?

4

To ciekawe kto zabierze teraz piłkę do domu Messi czy Suárez hehe

3

Jak widzę ten rozbieg Neymara to już wiem że będzie źle.

0

Tu na pewno znajdziesz. http://www.cmrev.com

0

Tak wiem ruskie są bardzo dobre, też korzystam z takich. Jednak chciałbym po polsku :)

0

Wie ktoś może gdzie są jakieś sopcasty z polskim komentarzem ?

0

Sevilla na wyjeździe to dla nas przeciwnik taki sam Jak Real na Bernabeu czy Atletico na Calderon więc raczej nikt nie myślał wtedy o jakimś laniu Sevilli.

0

Obstawiam 4-1 dla nas. Valencia strzeli pierwsza a potem my się obudzimy:)

0

Hej ! Pytanie dla posiadaczy kanału nsport. Czy są tam jakieś ciekawe mecze czy tylko powtórki ? Pytam bo kupiłem sobie telewizję żeby mieć Eleven i do tego mam jeszcze ten kanał.

0

A ręcznie to znaczy jak ?

0

Moim zdaniem za szybko go oddaliśmy, powinien dostać więcej szans.

0

Niestety nie mam z NC+ i nie ma innego wyjścia muszę czekać na aktywacje ponieważ mam brak sygnału.

0

Tak wiem że poniedziałek ale tak jak mówiłem 3 dni maksymalnie i oczywiście mam ten pech że wcześniej nie dali rady. No cóż ostatni raz odpalam sopcasta :)

0

Pewnie żeby w Azji mogli oglądać o normalnej porze.
trochę się spóźniłem z komentarzem.

1

A widziałeś jak gra Martinez ?

0

W ogóle to jestem wkur***** jak nie wiem.W środę kupiłem kablówkę z pakietem Eleven i maksymalny czas aktywacji to 3 dni robocze i oczywiście mam pecha i nadal nie aktywowana a mecz już dzisiaj...

0

Ja tam liczę że wygra Francja i będą emocje w meczu Polska- Chorwacja

0

To my mamy dostać kasę a nie Oni :)

3

Widzę że normalnie żałoba jakbyśmy przegrali. Normalni kibice cieszą się jak drużyna wygra no ale cóż tutaj wygrana liczy się gdy wygrywamy minimum 3-0. Jak dla mnie same plusy po tym meczu. Mamy 3 pkt, wolne dostali obrońcy i odpoczął Neymar.

0

Skoro nie gra to ma kontuzje niech nie mydlą oczu.

0

Moim zdaniem on nigdy nie był najlepszym obrońcą, zrobili z niego na siłę stopera bo nie było nikogo innego, oczywiście nie mówię że jest słaby ale marzy mi się silny wysoki stoper ktoś taki jak Rio Ferdinand(oczywiście jak jeszcze grał) czy John Terry, chociaż mamy Bartrę który ma potencjał tylko musi grać.

0

Moim zdaniem to powinien być ostatni sezon Masche u nas zrobił już naprawdę wiele i tyle a w jego miejsce trzeba kupić jakiegoś najwyższej klasy stopera i ustabilizować grę w obronie. Pique + ktoś nowy i Oni powinni grać 80 % spotkań.

0

Hej, o której ma być ta walka Szpilki?

0

Obstawiam1-1 chyba że Messi odpali petardę :)

0

i to jest mega smutne...

3

Podniecają się tym Zidanem nie wiem czemu. Przecież ten człowiek chyba nie ma nawet jednego argumentu który pozwoliłby mówić że może być dobrym trenerem. Pewnie gra Realu nie będzie jakaś słaba bo za dobrych piłkarzy ale wątpię żeby coś wygrali.

1

Vidal mógł grać do końca :)

1

Wyluzuj, psuje sobie reputacje ?2 Słabe mecze tylko, Luisito to najlepsza 9 na świecie :)

0

Ciekawe co się stanie jak Real zremisuje z 2 razy i przegra z raz:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?