bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niestety ale nowotwór płuc to prawie jak wyrok...
0
Paik przyszła gwiazda ;d
1
Znając Lucho i jego eksperymenty to jeśli Leo wróci do treningów na chwilę przed GD to pewnie zacznie na ławce.
0
A ja jestem zaskoczony grą Thiago Motty. Zawsze wydawał mi się drewnem a On piłki rozrzuca prawie jak Xavi.
0
Dobrze że nic poważnego. Musimy przetrwać do stycznia.Zimą musimy kupić minimum dwóch graczy bo Vidal i Turan to trochę mało. Nolito plus jakiś ofensywny pomocnik i możemy walczyć na trzech frontach.
1
W końcu Munir a nie Snadro. Mam nadzieje że chłopak nabierze wiatru w żagle.
0
Pique i Mathieu biegali dziś jakby mieli kij w tyłku !
1
OMG co Mandanda wybronił...
3
Real i Barcelona to jedyne kluby na których kibice po remisie płaczą i przeżywają jak po porażce
0
Navas mówi że trudno gra się z tak zamkniętym rywalem. Atletico murowało bramkę w tym meczu ? Chyba inny mecz oglądałem...
0
Ile tych kontuzji ma Real ? Bo mówicie że szpital a ja tu widzę samych klasowych piłkarzy...
60
Za nim to wszystko się wyjaśni to będzie styczeń...
2
Mogło być gorzej a znając Messiego i do tego pewnie pewnie dostanie najlepszych lekarzy to możliwe że wróci na mecz z Villareal. Najtrudniej będzie zapewne już za tydzień z Sevilla, z która nawet w najwyższej formie tylko zremisowaliśmy w tamtym sezonie na wyjeździe. Pocieszenie to że Sevilla teraz jest w dołku.
1
Mnie najbardziej martwi gra Iniesty, On zawsze był tak genialny że tracił piłkę tylko gdy go sfaulowali. A teraz gra jak zwykły pomocnik w niczym nie przypomina genialnego piłkarza.
6
Nie wiem czemu obwiniacie za wczoraj Ter Stegena ? Przecież przy żadnej bramce nie miał szans, chyba że wymagacie tego aby bronił nie możliwe piłki...
0
Wszystko przeciwko nam ale wiem że damy radę !
0
Jeśli wyjdzie pierwszy skład a myślę że tak będzie bo zawodnicy trochę odpoczęli to o wynik jestem spokojny.
0
Komentarz usunięty
0
Oby teraz wygrać z Celta
11
Komentarz usunięty
1
Tak sobie czytam wasze komentarze o zawodnikach z rezerw którzy mieli okazje wczoraj zagrać i zastanawia mnie jedno. Co Wy widzicie w tym Samperze czego nie widzi Enrique ? Ile razy On zagrał w 1 drużynie że uważacie go za tak dobrego, lepszego od np. Gumbau który chociaż dostał szanse a Samper nawet nie był na ławce to chyba o czymś świadczy. Ja osobiście nie przypominam sobie żadnego spotkania Sampera i nie widzę powodu aby go stawiać wyżej od reszty.
1
Pamiętacie jak we wakacje Bravo powiedział że nie obawia się Ter Stegena ? Wszyscy tu się wściekli i chcieli posadzić Bravo na ławce. Teraz macie odpowiedź czemu Claudio się nie obawiał :)
0
Za dużo kombinacji z tym składem trzeba grać prostą piłkę.
0
Spoko komentatorzy chyba the best jakich mają
0
Teraz skład super a jak nie wygramy to będzie Lucho amator, co to za skład itp.Poczekajmy z ocenami :)
0
A w Lechu bez zmian. Pamiętam jak jakieś 5 kolejek temu Lech przegrywał ale każdy tu na stronie był pewny że zaraz się pozbierają. I cóż teraz ? To już chyba 7 porażka z rzędu...
0
9 punktów w tych meczach i nie mam pytań ! :)
0
Jak dla mnie to Eleven jest całkiem fajnym rozwiązaniem. Można oglądać mecze nie tylko w C+ a nawet w małych kablówkach i to za małe pieniądze, jedyny minus to komentatorzy.
13
Eleven od dziś w NC +
0
I po co było nam wypożyczać Halilovica? Teraz byłby bezcenny.