0



Matteo Darmian tym zawodnikiem powinniśmy się zainteresować.Idealny zmienik dla Alvesa.

0

Przecież ten Mathieu to grał chyba na lewej obronie ?Pamiętam jak wkręcał nas tą lewą stroną

0

Dlaczego szkoda Urugwaju ? Anglia zawiodła ?

11

Najlepiej kupmy wszystkich którzy zagrali jeden dobry mecz.

0

Był jednym z najlepszych z stoperów wraz z Marcelo tworzyli super parę.

2

A ja mam na 6 do roboty i jakoś nie płaczę a mecz obejrzę.Nie wiem czemu obrażasz,pewnie swoją edukację skończyłeś już przed podstawówką.

0

Wczoraj mega zaskoczył mnie mecz Włochów z Anglikami.Myślałem że będzie murowanie bramki a tu proszę akcja za akcję i piękne widowisko,zdecydowanie najlepszy mecz jak do tej pory.Jestem zaskoczony grą Anglików bo naprawdę zagrali super ofensywnie i ładnie.Mają naprawdę fajny atak i super Sterlinga.Moim zdaniem to nawet Anglia wczoraj zagrała lepiej i szkoda że przegrali. Mam nadzieję że jednak wyjdą z grupy.

2

Nie rozumiem dlaczego wczoraj Villa nie zagrał.

5

A na realmadrid.pl uważają że to przez Barcelońską tiki-takę Hiszpania poległa i to śmierć Barcy i tiki-taki.Żałosne,niech lepiej zobaczą ci ich Iker z tym śmiesznym Ramosem wyprawiali.

0

Przecież i tak wiadomo że będzie u nas grał więc nie wiem po co taka napinka że już zaraz ,że kwestia godzin.

1

Wy się przejmujcie mundialem a w barcelonie jest większy problem.Rok temu odszedł Thiago teraz Fabregas.Dwa lata temu było super,mieliśmy dwóch fantastycznych zastępców Xaviego do tego wychowanków.Byliśmy drużyna która promuje wychowanków a teraz widzicię co się dzieje !?Młodzi zawodnicy odchodzą na potęgę a my kupujemy Rakitica za Fabsa normlanie zmieniamy siekierkę na kijek.A do tego nie potrafimy kupić dobrego stopera.Smutno mi się robi jak myślę co Ci ludzie w zarządzie zrobili z mistrzowską Barcelona w te 3 lata.Słuche lata się szykują.

0

Bravo jeszcze będzie naszym pierwszym bramkarzem,zobaczycie :)

2

Też mi przypomina Valdesa ale tez goalkeeper Rayo jeszcze bardziej mi przypomina Victora. -

3

Bardzo dobry bramkarz lecz trochę żałuję że nie kupiliśmy Guillermo Ochoa.Wczoraj oglądałem podsumowanie Ligue 1 na C+ i był wybrany kilka razy do interwencji kolejki.To co bronił z PSG to niewiarygodne.

0

ESPN oznajmia, że Cesc Fabregas podpisał już czteroletni kontrakt z Chelsea gwarantujący mu ponad 150 tys. funtów na tydzień.

9

Fabregas:" Zabijcie mnie jeśli kiedyś zagram w Chelsea" To słowa wypowiedziane chyba jak jeszcze grał w Arsenalu. Ciekawe czy mają jakieś dla niego znaczenie.

6

41 milionów ? Tylko czekać aż za 4-5 lat kwoty na zawodników na poziomie 150 mln będą drobnymi.

0

Dlaczego nie możemy kupić jakiegoś zajebistego stopera?To już jest denerwujące jak patrze że takie kluby bez historii sobie kupują kogo chcą np.PSG,Monaco czy Chelsea a my Wielka Barcelona nie możemy sprowadzić jakiegoś stopera...

2

Lucho może podkręcić śrubę ale to będzie zależało do Messiego czy mu się chcę na trenować.

0

A czego więcej potrzebujemy w środku pola ?Xavi ma coś czego nie ma Fabregas ?

6

"Argentyńczyk może odczuć, iż jego władza w zespole nie jest już taka sama, a to z pewnością mu się nie spodoba." Jaka władza do cholery? Messi jest tutaj piłkarzem czyli tak jakby pracownikiem i dostaje za to wynagrodzenie (20mln) i jego zadaniem jest gra a nie rządzenie.Władze to ma Prezes i trener a nie Messi do cholery.

0

Catalunya Radio potwierdziło, że transfer Cesca Fabregasa do Chelsea jest pewny. Hiszpan ma kosztować 33 miliony euro + zmienne. Jak zapamiętacie trzy lata Fabregasa w Barcelonie?

0

Tylko trzeba chcieć na niej pracować.

0

Wierzysz w te negocjacje ? Moim zdaniem to Barca negocjuje w tym tej chwili tylko z Marquinhosem a reszta to tylko wymysł gazet.

1

Ciekawe jak się rozwinie sprawa z Piszczkiem. Niedawno powiedział że będzie wierny Borussii ale jak wpłynie oficjalna oferta to wątpię że nie przeszedł by bo to jego ostatnia szansa.Więc wszystko w rękach Barcy.

1

W takim razie potrzebujemy jeszcze jednego stopera.Mam nadzieje że Piszczek do nas przyjdzie.A drugi stoper może....Adil Rami ? Jego kontrakt kończy się 30 czerwca.Wartość rynkowa 8 mln.

0

Ale zobacz jak zbudowany jest Ramos.

0

Tak sobie oglądałem filmiki jak gra MARQUINHOS i jak dla mnie to on jest za niski.Będzie to kolejny obrońca podobny do Mascherano. Dlaczego nie kupimy Hummelsa skoro cena to tylko 26 mln?

0

Jesteście żałośni potraficie krytykować Lewego a sami pewnie nawet w okręgówce nigdy nie zagraliście :)

0

Moim zdaniem tak.Tylko musi grać regularnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?