0

Niech sobie gadają co chcą ważne że my mamy 3 pkt i znów Real upokorzony.

0

Dopiero teraz się zauważyłem że w tym sezonie mamy 81 goli czyli duża szansa na pobici 100 bramek:)

0

Lyon

0

Już dajcie se spokój z tymi podejrzeniami.Żadnych oszustw nie ma i wyluzujcie.

0

A ja jestem pewien że ta kanali Mourinho dojdzie do finału ;]

0

Oj powinien i to już dwa lata temu.To co on nieraz wyprawia to masakra.Wiem że czasem zagra dobry mecz i do tego jest wychowankiem przez co innym okiem się na niego patrzy ale ja nie mam wątpliwości.

0

Nawet jak się zepnie to nie mają czym straszyć.Ta ich remontada z Olimpiakosem trochę nie oddaje ich prawdziwej formy i tak naprawdę ten wyniki 3-0 nie oddaje tego co się działo na Old Trafford.W drugiej połowie Utd nie istniał a Olimpiakos klepał aż miło.Zabrakło im szczęścia.Jestem pewien że nie mają szans.

0

Dużo będzie też zależało od tego w jakiej formie aktualnie jesteśmy i w jakiej będziemy za dwa tygodnie bo w tym momencie trudno to stwierdzić w niedziele powinniśmy dostać odpowiedź.Szczerze możemy sobie powiedzieć że mamy naprawdę wielkich piłkarzy tylko brakuje tej motywacji,koncentracji.Czy taki atak: Neymar,Messi,Sanchez i druga linia Xavi,Busi,Iniesta nie wygląda imponująco? Jedyny nasz problem przez który Barcelona ma opinie drużyny która już się kończy to jest obrona.Wiem że tak się nie stanie ale Pique,Masche i Dani Ci trzej obrońcy powinni zostać sprzedani a przyjści powinni Hummels,Luiz i Danilo to by załatwiło wszystkie problemy.

0

Prawdziwych kibiców tu nie wiele,można przekonać się o tym po przegranych meczach,czytaj(po wygranej z City w pierwszym meczu wielka Barca i Martino wielki trener.Tydzień później porażka Z RSSS i pół składu do wywalenia a Martino słaby trener)Teraz po wygranej nad Ossasuną chyba znów mamy więcej kibiców ciekawe co będzie w niedziele o 23... :)

0

Zastanawia mnie jedna rzecz.Zależy wam na tym aby Barca wygrała LM czy żeby Real nie wygrał ?

0

Atletico jest silne ale w dwumeczu nie mają szans,może w jednym meczu dali by radę ale nie w dwóch.Pokazał to ich dwumecz w Pucharze Króla z Realem .Najważniejsze to nie stracić gola u siebie i strzelić 2 :)

0

Nie rozumiem czemu tak lekceważycie Borussie i już ją skreślacie :)

0

Każdy może mieć swoje zdanie :)

0

W futbolu wszystko jest możliwe.Pamiętam jak dziś jak mówiono że na CN przyjeżdża najmocniejszy Real w histrorii z Mou i Ronaldo na czele a skończyło się 5-0 i chyba jednym celnym strzałem Realu :)

0

To 7-0 kojarzy i się z z sytuacją z przed pamiętnej manty gdzie to przed GD wygraliśmy 0-8 z Almerią. Wtedy Ronaldo zaśmiał się czy im też tyle Barca strzeli.Teraz jest podobnie 7-0 przed GD.Może los się powtórzy ;d

0

Taa i pewnie sprzedamy go za groszę.Już lepiej żeby został jeszcze na rok i odszedł za darmo.

0

Jeszcze wszystko jest w naszych rękach,trzeba wygrać wszystkie mecze w lidze i będzie mistrzostwo.

0

Kluczowe w tym meczu będzie kto pierwszy strzeli bramkę.Jeśli my to zakończymy ten dwu mecz jeśli on szybko strzelą zrobi się nerwowo Oni zobaczą że mają szansę i zaatakują.

0

Coś złego dzieje się w tym klubie.Najpierw odszedł Guardiola,następnie Thiago,Teraz Valdes i Puyol oraz kilku członków zarządu a teraz chce odejść Martino ? Czemu tak się dzieje,coś tu musi być nie tak.

0

Doskonale pamiętam te czasy za Guardioli kiedy to na każdy mecz czekałem z wielkim zniecierpliwieniem nawet z ostatnimi drużynami z Ligi bo zawsze wiedziałem że Barca zagra świetny mecz i da z siebie wszystko,to był futbol jakiego nikt nie grał,nieziemski.Trzeba przyznać że za Guardioli nie było takich słabych meczy.Oczywiście przegrywaliśmy ale zawsze stwarzaliśmy sobie mega dużo okazji o panowaliśmy.Np w tych meczach które przegraliśmy czy to Interem czy półfinał z Chelsea w tych meczach mimo że przegraliśmy stwarzaliśmy dużo okazji tylko brakowało szczęścia.Teraz gramy fatalnie i to trzeba przyznać już drugi rok tylko że jak to już ktoś powiedział wygrywamy dość sporo bo mamy jeszcze jakieś indywidualności które dają na te punkty. Tragedia

0

Co do tego że trzeba mieć wymagającego nauczyciela to się zgodzę.Gdy przyszedłem do LO moja wiedza z j,angielskiego była mogę śmiało powiedzieć zerowa ponieważ miałem nauczycielkę która miała wszystko w dupie.W Liceum trafiła mi się najgorsza kosa na maxxa wymagająca i było trzeba się wziąć w garść i jaki jest efekt? Szczerze powiem że j,angielskiego nauczyłem się właśnie w te 3 lata LO i to na takim poziomie że spokojnie mogę mieszkać w Anglii,zobaczymy jak matura pójdzie.Czyli rzeczywiście może Martinio nie wymaga...

0

Faun
Nie zgodzę się z tobą.A jeśli ty miałbyś najlepszego nauczyciela od matmy ale nie chciałbyś się nauczyć to czy byłby jakiś efekt? To samo jest z zawodnikami.Zobaczcie jak on grali za Guardioli ile mieli energi,jaka radość była z gry.Może faktycznie oni już za dużo wygrali i nie ma już szans.

1

Moim zdaniem to najpierw powinien zostać zmieniony zarząd.Już rzygać mi się chce tym Zubim,Fausem i tą całą ekipą ;X

0

Najbardziej mnie śmieszy jak Martino wprowadza w każdym meczu tego biednego Roberto który wgl nie wie co ma robić na boisku.

0

Wszystko fajnie,tylko ja mam jedno zasadnicze pytanie.Mamy mieć 60 mln na transfery i za te pieniądze mamy zrobić podobno nawet 5 transferów.Więc ja się pytam kogo oni chcą kupić za 60 mln? Skoro teraz się płaci 40 mln za byle kogo? Chyba że sprzedamy 5 i kupimy 5 ale raczej nie nazwałbym tego wzmocnieniem się.

0


Zobaczcie jaka w tych chłopakach była chęć do gry...

0

No może masz racje... :)

0

Wszystko bardzo fajnie,super ale dlaczego nie Obrońca ?

0

Jeszcze się okaże że odejdzie Xavi i stracimy cały komplet kapitanów : Puyol,Xavi i Valdes ;(

0

Tak patryk w roku 2003 bawiłem się zabawkami to nie moja winna że miałem 8 lat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?