0

To jak przecież Fabregas mówił że zostaje a teraz jednak jest cień wątpliwości ?

0

Musimy kupić światowej klasy obrońcę wydać na niego nawet 50 mln i będziemy mieli mega drużynę.Tylko żeby zarząd nie robił jaj i nie kupił Agerra

0

niech barca raz jeszcze przyjedzie a nie real czy manu

0

Tylko David Luiz

0

Ogólnie gra Gomeza i Bartry to była wczoraj parodia.Za to bardzo spodobał mi się Roman.

0

Też tak myślę.Wystarczy zobaczyć w jaki sposób Montoya stracił piłkę a na dodatek nie walczył aby zablokować strzał.

0

Też go widziałem ;d

0

Na meczu było super ale wydaje mi się że chłopaki coś odpuścili i nie grali na 100%.Oczywiście nie szukam jakiegoś usprawiedliwienia ale tak to wyglądało.

0

i co z tego ?

0

Za darmo nie grają ! Płacimy duże pieniądze za bilety jak na nasze realia więc wymagamy :)

0

Moim zdaniem chociaż połowa piłkarzy z PK powinna przyjechać.Xavi,Iniesta,Cesc,Alves i Pique tych piłkarzy chciałbym zobaczyć

0

To już jest szczyt chamstwa, najpierw Barcelona obiecuje kibicom w ramach rekompensaty, że przyjadą w lepszym składzie a teraz powracają do punktu wyjścia. Barcelona traci w oczach kibiców. Jak można ich nazwać profesjonalnym klubem jak tak traktują swoich kibiców.

0

Co z tego że jeden trening?To są profesjonaliści i mogli nawet potruchtać te 20-30 min i nic by im się nie stało

0

Tak,Jacek Gmoch będzie na ławce.

0

Czyli to że przyjadą mocniejszym składem to kłamstwo? Wszyscy z pucharu konfederacji nie przyjadą? To oznacza że będzie ten sam skład co miał być 20 Lipca.Ładna mi rekompensata. :/

0

Dlatego że Bayern wygrał Ligię oraz Puchar więc o Superpuchar gra z drugą drużyną w lidze:)

0

Oj a Bale na 95 % w Realu.Jeśli zakupią jakiegoś klasowego napastnika a pewnie tak będzie to będą mieli niesamowicie silną ekipę.Koniecznie musimy kupić jakiegoś klasowego obrońce.

0

Dług nie jest niczym złym jeśli jest kasa na miesięczne raty.

0

Przy dobrych wiatrach gdyby dług spadał o 6 mln rocznie co by było swietnym wynikiem.Barca spłaci dług za 55lat

0

Duma Katalonii.pl
Oficjalnie: Gerardo Martino trenerem FC Barcelony przez najbliższe dwa sezony! Habemus Tata!

0

ierwszy mecz Pepe jako trenera Barcy z polskim klubem, pierwszy mecz Tata jako trenera Barcy z polskim klubem.

Przypadek, nie sądze!

0

Szkoda że na pierwszy wyjazd już wydałem 400 zł i przejechałem w męczarniach 800 km pociągiem. Ale trudno przyjadę jeszcze raz ! Czego nie robi się dla Barcelony :)

0

A co do wypowiedzi Lato to zgodze się z nim w 100%Nie rozumiem waszego oburzenia

0

kupiłem bilety,mam kwatere do poniedziałku,jechałem 6 h pociągiem żeby dowiedzieć się że nie ma meczu.Dlaczego boże dlaczego :-(:-(

0

A niektórzy pod newsem o jego kontuzji płakali że ta kontuzja zniszczy mu karierę xd

0

A ja wam mówię że mimo tych wszystkich gadek Thiago Silvy że zostaje w PSG itp. zobaczymy wo w Barcelonie.Niedługo wspomnicie moje słowa.

0

Jak Thiago chce odejść to niech idzie.W środku mamy Fabsa i Xaviego to starczy.A za pieniądze za Thiago będzie można kupić Thiago Silve i mamy skład marzenie.

0

Gadacie że nie wygryzie i nie wygryzie.A może Pep to na nim chce budować środek pomocy i ma gdzieś Kroosa,Mullera,Tymoszczuka i resztę ?

0

Liga angielska to największa oglądalność na świecie a co za tym idzie największy prestiż i pieniądze to dlatego tam się inwestuje a nie w La Liga

0

Real bez Mourinho nic nie wygra.Najbliższe GD bez tego siwego wariata już nie będą takie same ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?