bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może Tito myśli że jest klubowym ogrodnikiem ? Skończcie gadać takie farmazony które nic nie wniosą.
0
Ludzie ja nie wiem jak możecie pisać że klepanie jest nudne i każdy wie jak z nami grać ! Filozofia Barcelony polega właśnie na takim graniu i jest wszczepiana 8 letnim dzieciom które zaczynają grać.Więc nie gadajcie że Barcelona ma zmienić coś co buduje od lat i jest jej wizytówką tylko trzeba to udoskonalić i zmienić niektórych wykonawców a będzie znów ekstra !
T'estimo Barca !
0
A jedną z tych decyzji musi być sprzedanie Pique.
0
Przed meczem wszyscy wierzyli w Remontada która była nie możliwa i pisali "To jest Barca wygra 10-0"A teraz się śmieją i piszą jakieś durne żarty. Wypierda*** jeba** sezonowcy !
0
Ja powiem tak stało się jak się stało.Teraz trzeba spokojnie przebudować drużynę i ruszyć po potrójną koronę w następnym sezonie.
0
Gaspar
Przepraszam oczywiście Bayern a nie Bayer pomyłka.I nie jestem kibicem Bayernu.
0
22RealMadryt22
Jak Barca straci bramkę to na 100 % odpadnie.Najgorsze jest to że Bayer w tym sezonie we wszystkich meczach Bundesligi do tej pory strzeli przynajmniej jednego gola a w LM tylko w jednym meczu nie strzelili w rewanżu z Arsenalem.
0
Aha czyli nie możemy stracić gola a to chyba nie możliwe;
0
5-1 nie da nam awansu jak stracimy gola?
0
Myślę że tak czy siak trzeba strzelić 5 goli bo tą jedną pewnie stracą.A strzelić 5 goli z takim przeciwnikiem to... możecie sobie sami dopowiedzieć.
0
BLASK007
Mało powiedziane.Liverpool strzelił 3 gole w 6 minut.
0
A jakbyśmy zagrali 3 ofensywnymi pomocnikami ?Fabs za Songa wtedy nasza siła ataku by wzrosła a Cesc napewno dał by rade też w defensywie trochę poczyścić.
0
Domi
Na 100% Song,do tego jego ofensywne umiejętności mogą dużo nam dać.
0
davcik12345
Też tak myślę ale może Adriano coś odpali i strzeli pięknego gola z dystansu?
0
Valdes,Adriano,Bartra,Pique,Alves,Song,Xavi,Iniesta,Villa,Messi,Pedro.
Największy mam problem z prawym skrzydłem tutaj nie wiadomo czy Pdro,Alexis,czy Tello..
0
Ja jestem za tym że Pique musi odejść. Widzieliście co zrobił z nim ten piłkarz z Bilbao przy golu na 1-0? Żenua.A najgorsze jest to że robią z nim tak wszyscy do drugi mecz.
0
Po tym meczu uwierzyłem w awans Barcy.Real w pokazał że w 5 minut można strzelić 2 gole to i w 90 można 5.Mam nadzieję że piłkarze dadzą z siebie wszystko i dokonają największej Remontady w historii futbolu.
A co do transferów na przyszły sezon to.Koniecznie musimy kupić dwóch światowej klasy obrońców. Pique jest żenujący .Hummels i Thiago Silva tego potrzebujemy. Do tego Neymar w ataku i te transfery nam starczą.
0
Sęp
Czyli musimy strzelić im 35 % ich goli straconych do tej pory
0
Jak już pisałem wcześniej nie wierze w ten awans ale jeśli wydarzyło by się coś więcej niż cud to chyba było by to największe wydarzenie w historii futbolu.
0
witexor,
Patrząc na prace arbitrów w naszych meczach z PSG i Bayernem nie powiedziałbym że Uefa chce GD w finale ;)
0
W tamtym roku z Chelsea odpadliśmy mimo że w pierwszym meczu przegraliśmy tylko 1-0.Teraz przegraliśmy aż 4-0 i awansujemy? Nie i taka jest prawda szkoda że znów kończymy w półfinale.I darujcie sobie komentarze że jestem sezonowcem i nie wierze w awans (który przecież jest taka banalny do osiągnięcia wystarczy pyknąć najmocniejszy Bayern w historii 5-0)
0
Śmieszy mnie że jak ktoś krytykuje drużynę albo mówi że nie mamy szans na awans to od razu jest nazywany przez "wielkich fanów'' sezonowcem.
0
Pomyślcie sobie na trzeźwo i obiektywnie.Czy ktoś sobie wyobraża scenariusz że Barcelona wygra 5-0 ? Z tym Bayernem,z tą formą co mamy teraz? Przykro mi to mówić ale nawet cud nam nie da awansu przegraliśmy ten dwumecz w pierwszym spotkaniu.Pewnie teraz dostanę minusy "Bo nie wierze w ten zespół" To ja wam powiem,wierze w zespół ale nie ma szans na ten awans po prostu nie ma...
0
Pique już się cieszy niech lepiej poogląda ostatnie swoje występy.Zaraz co ja mówię jakie ostatnie ?! Wstecz 30 meczy.Może wtedy uśmiech zniknie chodź wątpię pewnie ma to w dup**.
0
Jest ogromna szansa że już w sobotę będziemy mistrzami ! Real z mocnym Atletico na wyjeździe musi zagrać rezerwowym składem żeby piłkarze mieli jakiekolwiek szansa w rewanżu z Borussią inaczej będą zmęczeni i remontada będzie niemożliwa. Więc to Atletico będzie faworytem do tego gra u siebie i jest ogromna szansa na stratę punktów.Barca wygra i możemy śpiewać Campeone! Campeone!! Ole! Ole!! Ole!! na pohybel wszystkim co mówią że to koniec Barcy !
0
Trochę nie na temat ale ma ktoś może link ze skrótem meczu Borussi z Realem z komentarzem PL ? Z tymi co komentowali na Canal plus sport.
0
Bardzo fajne ale mimo wszystko te z 2010-11 były najlepsze !
0
A co jeśli nie daj Boże znów wróci choroba Tito ? Roura będzie nas prowadził?Mimo wszystko powinniśmy się pożegnać z Tito ;/
0
9e0r9e
Oni zatrudnili Guardiole bo Jupp odchodzi na emeryturę i tylko dlatego. Nie pisz głupot.
0
"Nie zdziwiło mnie zdecydowane zwycięstwo Bayernu"Dokładnie to samo powiedziałem po końcowym gwizdku.