0

Nie na temat !
Liga mistrzów w cyfrze + ! Już 10 kwietna na canal plus sport mecz rewanżowy FC Barcelona-PSG !!
http://www.canalplus.pl/sport-liga-mistrzow_40665

0

batigol86
A nie 12 goli ?

0

Pedro fikołki ćwiczy

0

Zagorzały Fan F.C.B,
A wczoraj nie grał czasem Nacho Monreal ?? On gra u Wengera a César Azpilicueta gra w Chelsea.On wczoraj nie grał.

0

Majkeleq
http://www.canalplus.pl/sport-liga-mistrzow_40665
A tu coś pisze że mecze te będą na canal plus sport.

0

A ja mam pytanie odnośnie tego na czym będą meczę LM?Czy jak ktoś ma cyfre + i pakiet canal + to LM będzie np na Canal plus sport ? Czy trzeba podpisać oddzielną umowę na platformę NC+ i tam będzie LM ???
Z tego co tu jest napisane wygląda na to że LM będzie na Canal plus sport i nie będzie trzeba mieć NC+ tylko wystarczy Cyfra + z canal plus ??
http://www.canalplus.pl/sport-liga-mistrzow_40665

0

A ja mam pytanie odnośnie tego na czym będą meczę LM?Czy jak ktoś ma cyfre + i pakiet canal + to LM będzie np na Canal plus sport ? Czy trzeba podpisać oddzielną umowę na platformę NC+ i tam będzie LM ???

0

Moim zdaniem to powinno wyglądać tak :
Valdes ,Pique,Ramos,Arbeloa,Monreal,Alonso, Busi, Xavi,Iniesta,Mata,Villa

0

Rossel błagam kup obrońce wybitnego znanego na całym świecie nawet za 40 mln euro.Musimy mieć wybitnych stoperów a nie wynalazki.

0

Wypełni kontrakt i zakończy kariere ;)

0

Jeśli jest to mocniejsze naderwanie to nie ma szans aby wyleczył się w tydzień.Wiem bo sam miałem tak samo.

0

Ten świat jest popier******.Każdy tylko myśli o kasie a nie o tym aby coś dać światu aby zrobić coś o czym kolejne pokolenia będą pamiętać.Tylko kasa i kasa jakby ludzie myśleli że są nie śmiertelni.Wszyscy umrą a czy zostawią na koncie 5 mld$ czy 10 zł to wszystko jedno.

0

Arsenal chce wykupić chyba cała Barca ;d

0

Ej a wiece czy Thiago Silva nie ma czasem kontuzji ? Bo widziałem ten wślizg w niego wczoraj i wyglądało na złamanie nogi.

0

A propo Borussi to dopiero ich 2 sezon w LM z rzędu a układa się to dla nich tak że pewnie zagrają w półfinale... no nieźle

0

Oglądałem rewanż PSG z Valencią i powiem wam że Ibra to 70 % PSG.Grali po prostu fatalnie,zdarzyło mi się też obejrzeć kilka ich spotkań w Ligue 1 i też nie powalają na kolana.Oczywiście nie można ich lekceważyć ale ich siła to "nazwiska".

0

Mam pytanie.Czy wie ktoś może czy jakiś inny bramkarz wygrał w swojej karierze 3 razy CL tak jak VV ??

0

Dani się pomalował na blond czy mi się wydaje xd
http://instagram.com/p/W14ClpuH9k/ ??

0

A którego są pierwsze mecze 1/4?

0

Lepiej żeby teraz trafić na kogoś słabszego najlepiej na Malage jeśli awansuje lub Porto w ostateczności na PSG lub Galatasaray oby tylko ominąć Bayern,Real i Juve.

0

rademenes
A niech banują i tak szkoda słów na to co się teraz dzieje;

0

0

Tello za Pedro i w 70 min Alexis za Ville i jedziemy z nimi ! )

0

Dzisiaj chłopaki muszą zagrać dla siebie.Nie patrzeć na to czy mamy trenera czy mamy jakąś taktykę tylko zagrać czy nie tylko zagrać dla siebie na maxa.A jak wszyscy wiemy mają takie umiejętności. Więc czekam na ten mecz z nadzieją że wygramy dzisiaj i pokażemy Realowi że to tylko chwilowa obniżka formy była.

0

Na pewno jutro będzie bez Puyola więc w jego miejsce Masche a może dać Bartre ? To było by ciekawe ja proponuje taki skład;
Valdes,Dani,Pique,Bartra,Alba,Busi,Thiago,Iniesta,Villa,Messi i tu mam dylemat Między cała trójką Alexis,Pedro,Tello a ale myślę że by dać szanse Tello.

0

Ten sezon nadal może być piękny.

0

My potrzebujemy jednego z najlepszych stoperów na świecie a nie kogoś co może za 5 lat będzie kimś.Takich to mamy 1000 w rezerwach !

0

Nie rozumiem ludzi którzy w swoim życiu osiągneli zwykłe gówno a potrafią jechać po Leo.Ludzie jak tak macie się zachowywać to lepiej nic nie piszczcie.Daje wam to coś?

0

nie mamy obrony i całą tajemnica naszej słabej gry puyol z pique biegają jakby mieli 20 kg nadwagi do tego sami siebie kopią [sytuacja pique z alvesem]

0

Jeśli tito nie wróci do meczu z milanem to spokojnie może zostać i leczyć się do lipca bo nie będzie miał po co wracać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?