bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poprawcie te błędy z wymiarami i trway na trawy ;)
0
Wyprzedzi go o 2 gole ! :)
0
Myślę że ciekawym posunięciem było by to aby może Barca oddała piłkę rywalowi,żeby oni moli wyjść sobie wyżej i wtedy my robimy przechwyt i jest więcej miejsca a takto odbieramy piłkę przy ich polu karnym i nic z tego nie wynika bo oni bronią się w 11 ;/
0
mikolaj20
To był błąd genialnego Bartry
0
Oh ale ten Celtic walczy oh ale oni mają serce oh oh ale ten Watt jest przebojowy -,-
0
Jeśli ona zmarła to do kogo był ten list?
0
Widzę że w ankiecie na pytanie "Czy uważasz, że w meczu wyjazdowym Barcelonie o zwycięstwo będzie paradoksalnie łatwiej?" ponad 50 % odpowiedziało "TAK" mógłby ktoś z tych na tak wyjaśnić jakim cudem tam będzie łatwiej ?
0
Xavi niech odpoczywa,Iniesta do pomocy w Villa w jego miejsce do ataku VAMOS !
0
Nie wiem co się stało z Alexisem on chyba nadaje się tylko do gry z kontry gdzie mógłby hasać przy linij bocznej a w takim pozycyjnym ataku się nie odnajduję ;)
0
Bartra,Bartra i Bartra na Boga czym ona wam się tak zasłużył że tak go promujecie ?
0
Puyol ma nieprawdopodobną wiarę i psychikę a zostało udowodnione naukowo że tacy ludzie zdrowieją 2x szybciej !
0
Jeszcze Puyol wróci szybciej niż Pique
0
Ja też na 446 nie mam tego kanału.Wiecie na jakim może być ?
0
I macie przieprzoni sezonowcy! visca el barca !
0
Fabregas za Inieste
Villa za Pedro
Tello za Alexisa
0
Niech już wróci Puyol i Pique błagam....
0
I to trzeba wkleić do sopcasta czy do przeglądarki ?
0
Ja włączyć te linki co podajecie do sopcasta?
0
Prosiłbym o jakiś dobry link do sopcasta ! :) Dziękuje z góry ;) !
0
FC1899Barca
"Wraca na siłę a każdy wie że nie osiągnie poziomu który potrzebuje Barca."
Ja nie wiem ;)
0
I cały misterny plan w pizdu!
0
bartek9720
Gran Derbi będzie na Canal plus sport.
0
Podsumowując ten mecz.Graliśmy nieźle lecz Sevilla pokazała że naprawdę gra bardzo dobrze w obronie i to że strzeliliśmy jej 3 bramki to naprawdę wielki sukces.Ale przejdźmy do bramek.Pierwsze gol dla Sevilli to trochę mieli szczęście bo piłka po odbiciu od Masche wylądowała pod nogami Trochowskiego i tu błąd popełnił Alves bo nie skrócił kąta tylko pozwolił oddać strzał,miałem wrażenie że Valdes mógł zrobić więcej.Drugi gol to nie dokładne podanie Busiego i poszła kontra,Song moim zdaniem za łatwo przegrał pojedynek z Negredo lecz jedyne co go trochę usprawiedliwia to że bał się faulu.Bramki dla nas to przede wszystkim powrót do formy Cesca świetny strzał na 1-0 a później świetne podanie Leo i podobnie genialne zagrania Messiego do Villi.Po tym meczu naprawdę możemy cieszyć się z tego zwycięstwa bo Sevilla postawiła wysokie warunki.Po raz kolejny potrafimy wygrać w końcówce to pokazuję wielkość drużyny.Bez wątpienia ten mecz przybliżył nas do mistrzostwa (już w 6 kolejce).Najbardziej mnie załamuje forma Sancheza po prostu nie mogłem patrzeć na jego grę katastrofa i Dani też grał baardzo słabo. Na plus powrót Cesca i Villa mam nadzieje że ten drugi wyjdzie na Real do pierwszej minuty ale wygląda na to że nie jest gotowy na więcej niż 45 minut.Co do sędziowanie to sędzia Antonio Mateu Lahoz pozwalał trochę za dużo a co do jego błędów to komentować nie będę (czytając komentarze już chyba dużo zostało powiedziane [za dużo]) moim zdaniem błędy zdarzały się i będą zdarzać cały czas.Pozostaje nam się tylko cieszyć z arcytrudnych 3 punktów.Visca el Barca !
0
Więcej niż Klub ! :)
0
maciekveb
Polecam kupić oryginał bo gra wybitna :) A crack pewnie będzie po północy bo wtedy będzie można grać na oryginałach ;)
0
A co do meczu z Benficą to nie wiem co za problem (nawet jeśli byśmy przegrali w co wątpię)to mamy jeszcze meczy do rozegrania.Głównym celem na ten tydzień jest liga i komplet 6 punktów !
0
Najważniejsze to wygrać z najbliższy mecz z Sevilla na potwornie trudnym terenie.Później pokonać Real i mieć 11 pkt przewagi które przybliżyło by nas baardzo do mistrzostwa już w 7 kolejce ! :)
0
Jak ktoś tu mówi o farcie to jest niepoważny :)
0
300 mln na przebudowę ?? To chyba jakaś galanta ta przebudowa ma być.
0
Mnie najbardziej cieszy to jak strasznie cieszyli się piłkarzy Barcy z taką niesamowitą wściekłością,agresją ! To pokazuje jak strasznie głodni są sukcesów i to jest dobre ! :) Vamos !