bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Leo się obudzi bo zaraz styczeń i jego szanse na złotą piłkę maleją drastycznie.Szczerze powiedziawszy to chyba Leo nie był tak daleko tej nagrody nigdy,nawet wtedy gdy genialny sezon zagrał Wesley Sneijder.
Jeżeli Leo w tym sezonie wygra to będzie oznaczało że dostanie ją chyba z sympatię.Szkoda
0
Wczoraj Laboga komentował fatalnie.Po golach dla Barcy było tak cicho że zastanawiałem się czy sędzia czasem nie odgwizdał spalonego
0
Nie mam dobrych przeczuć przed tym meczem.
0
Pierwsze 20 km tego maratonu bardzo słabe
0
To co mnie denerwuj to że u nas w środku pola tylko Busquets potrafi powalczyć ostro wślizgiem o piłkę.Iniesta i Xavi boją się i zachowują się jak panienki.Wczoraj przegraliśmy masę takich przebitek.
0
I po co nam typowa 9 ? Przecież wiemy jaką Messi ma pozycję w tym klubie i jeśli kupimy typową 9 to będzie grać 6-7 meczy w sezonie.Żaden piłkarz się na to nie zgodzi.
0
Seat
"Niemiecka precyzja i hiszpański temperament" :D
0
A dlaczego nie wygraliśmy? Bo Montoya,Adriano,Iniesta,Fabregas i Pedro byli nieobecni.W sześciu meczu się nie wygra.
0
Powiem tak remis z punktu widzenia futbolu z całego świata to normalna sprawa i np w Anglii nikt raczej na płakał że Liverpool zremisował wczoraj z Newcastle.A w Hiszpanii to jet chyba inny świat gdy Real zremisuje czy Barca to kibice płaczą i wywalają pół składu od razu.Coś chyba tu jest nie tak.
0
Cesc wraca do swojej formy
AGAIN
0
Cesc wraca do swojej formy
0
Dopóki Ossasuna się nie zmęczy będzie ciężko.
0
Ja bym wystawił najsilniejszy skład bo w Ossasunie jest zawsze ciężko a odpocząć dałbym w meczu z Milanem bo w LM i tak już mamy prawie że zapewnione wyjście z grupy a w Lidze każdy stracony punkt to jednak duży problem.Taka moja,może lekko kontrowersyjna opinia.
0
A ja mimo wszystko strasznie się obawiam tego GD.Nie wiem dlaczego może to przez te ostatnie słabe mecze z nimi? Nie mam pojęcie ale jeśli wygramy to ogromny spadnie mi kamień z serca.
0
Było trzeba kupić Sakho.Ja też liczę na Mangale.
0
Co ty gadasz mecz na Canal plus Family :)
0
Mi się marzy Thibaut Courtois ale nawet w Fifie 13 nie dało rady go wyciągnąć z Atletico ;/
0
Czekamy Puyol!! Największy kapitanie na świecie !!! Mam nadzieje że pokażesz Pique jak się walczy i gra w obronie. Tarzan come back !
0
My z atletico gramy chyba w przed ostatniej kolejce tej rundy.Ciekawe czy do tego momentu nadal będą tak grać.Szczerze wątpie.
0
ech i znów costa
0
Mówisz tak po 2 miesiącach ?
0
Podniecacie się tak Atletico a na tablicy wyników 0-0 ;)
0
Czemu nie działa kariera?
0
A ja ci powiem że frajda.Mam Fifę 13 na PS3 i gram tylko w karierę jakoś do trybu online nie mogę się przekonać.Fife 14 kupię jak ceną zejdzie do 60-80 zł:)
0
Kup oryginał :)
0
Trzeba przyznać że 8 wygranych na 8 możliwych to robi ogromne wrażenie.Teraz najważniejsze jest aby zdobyć 3 pkt na wyjeździe z Ossasuną i podejść do spotkania z Realem z kompletem punktów.Mimo tak fantastycznej passy Barcelony trudno mi powiedzieć coś o tym na ile tytułów nas będzie stać bo nie graliśmy z żadną naprawdę silną ekipą.Jeśli w dobrym stylu pokonamy Milan i Real to będzie oznaczało że naprawdę Martino zrobił kawał dobrej roboty i będziemy faworytami w walce o każdy tytuł.
0
Oj coś czuje że zaraz będzie jakiś konflikt z Leo
0
Villa za tą radość ma u mnie wielki minus zachował się jak zwykły najemnik.
0
Co do gry Neymara w pierwszym składzie to nie byłbym taki pewny.Po wczorajszym meczu nie ma najmniejszych powodów aby posadzić na ławce Pedro czy tym bardziej Alexisa.
0
Thank You Very Much :))