0

Niech Leo się obudzi bo zaraz styczeń i jego szanse na złotą piłkę maleją drastycznie.Szczerze powiedziawszy to chyba Leo nie był tak daleko tej nagrody nigdy,nawet wtedy gdy genialny sezon zagrał Wesley Sneijder.
Jeżeli Leo w tym sezonie wygra to będzie oznaczało że dostanie ją chyba z sympatię.Szkoda

0

Wczoraj Laboga komentował fatalnie.Po golach dla Barcy było tak cicho że zastanawiałem się czy sędzia czasem nie odgwizdał spalonego

0

Nie mam dobrych przeczuć przed tym meczem.

0

Pierwsze 20 km tego maratonu bardzo słabe

0

To co mnie denerwuj to że u nas w środku pola tylko Busquets potrafi powalczyć ostro wślizgiem o piłkę.Iniesta i Xavi boją się i zachowują się jak panienki.Wczoraj przegraliśmy masę takich przebitek.

0

I po co nam typowa 9 ? Przecież wiemy jaką Messi ma pozycję w tym klubie i jeśli kupimy typową 9 to będzie grać 6-7 meczy w sezonie.Żaden piłkarz się na to nie zgodzi.

0

Seat
"Niemiecka precyzja i hiszpański temperament" :D

0

A dlaczego nie wygraliśmy? Bo Montoya,Adriano,Iniesta,Fabregas i Pedro byli nieobecni.W sześciu meczu się nie wygra.

0

Powiem tak remis z punktu widzenia futbolu z całego świata to normalna sprawa i np w Anglii nikt raczej na płakał że Liverpool zremisował wczoraj z Newcastle.A w Hiszpanii to jet chyba inny świat gdy Real zremisuje czy Barca to kibice płaczą i wywalają pół składu od razu.Coś chyba tu jest nie tak.

0

Cesc wraca do swojej formy
AGAIN

0

Cesc wraca do swojej formy

0

Dopóki Ossasuna się nie zmęczy będzie ciężko.

0

Ja bym wystawił najsilniejszy skład bo w Ossasunie jest zawsze ciężko a odpocząć dałbym w meczu z Milanem bo w LM i tak już mamy prawie że zapewnione wyjście z grupy a w Lidze każdy stracony punkt to jednak duży problem.Taka moja,może lekko kontrowersyjna opinia.

0

A ja mimo wszystko strasznie się obawiam tego GD.Nie wiem dlaczego może to przez te ostatnie słabe mecze z nimi? Nie mam pojęcie ale jeśli wygramy to ogromny spadnie mi kamień z serca.

0

Było trzeba kupić Sakho.Ja też liczę na Mangale.

0

Co ty gadasz mecz na Canal plus Family :)

0

Mi się marzy Thibaut Courtois ale nawet w Fifie 13 nie dało rady go wyciągnąć z Atletico ;/

0

Czekamy Puyol!! Największy kapitanie na świecie !!! Mam nadzieje że pokażesz Pique jak się walczy i gra w obronie. Tarzan come back !

0

My z atletico gramy chyba w przed ostatniej kolejce tej rundy.Ciekawe czy do tego momentu nadal będą tak grać.Szczerze wątpie.

0

ech i znów costa

0

Mówisz tak po 2 miesiącach ?

0

Podniecacie się tak Atletico a na tablicy wyników 0-0 ;)

0

Czemu nie działa kariera?

0

A ja ci powiem że frajda.Mam Fifę 13 na PS3 i gram tylko w karierę jakoś do trybu online nie mogę się przekonać.Fife 14 kupię jak ceną zejdzie do 60-80 zł:)

0

Kup oryginał :)

0

Trzeba przyznać że 8 wygranych na 8 możliwych to robi ogromne wrażenie.Teraz najważniejsze jest aby zdobyć 3 pkt na wyjeździe z Ossasuną i podejść do spotkania z Realem z kompletem punktów.Mimo tak fantastycznej passy Barcelony trudno mi powiedzieć coś o tym na ile tytułów nas będzie stać bo nie graliśmy z żadną naprawdę silną ekipą.Jeśli w dobrym stylu pokonamy Milan i Real to będzie oznaczało że naprawdę Martino zrobił kawał dobrej roboty i będziemy faworytami w walce o każdy tytuł.

0

Oj coś czuje że zaraz będzie jakiś konflikt z Leo

0

Villa za tą radość ma u mnie wielki minus zachował się jak zwykły najemnik.

0

Co do gry Neymara w pierwszym składzie to nie byłbym taki pewny.Po wczorajszym meczu nie ma najmniejszych powodów aby posadzić na ławce Pedro czy tym bardziej Alexisa.

0

Thank You Very Much :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?