bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak a propo goli Messiego wczoraj zrobiłem sobie tabele i będę wpisywał wszystkie gole Leo w roku 2014 ciekawe czy zbliży się do setki ;d
0
Jedyne co mnie wczoraj zmartwiło to ponownie słaby występ Sergi Roberto.Ten zawodnik moim zdaniem nic nie daje tej drużyny i raczej nigdy nie osiągnie poziomu Fabregasa czy Xaviego. Chciałbym też wspomnieć o fatalnym występie Alvesa chyba po tym sezonie powinien opuścić Camp Nou bo to już nie pierwszy i nie 20 taki słaby występ.
0
Nie chwal się ;p
0
Znowu komentuje ten beznadziejny komentator z "enki"
0
Jestem mega ciekaw z jakiej strony pokaże się Leo po powrocie.Mam nadzieję że ruszy ostro i ustrzeli jakiegoś gola może dwa.Zaczyna się nowy rok i to jest czas aby Leo znów pokazał jaki jest wielki można powiedzieć że znów czysta karta przed Messim.
0
Panowie wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tym Leo? Ciągle jakieś pretensje ma ktoś do niego? O co kaman bo nie jestem na czasie?
0
Bez Messiego byśmy nie istnieli.Barca to drużyna która zawsze polegała indywidualnych gwiazdach.Wcześniej R10 teraz Messi.
0
Ja tam w to nie wierzę.Gdyby UEFA miała możliwość ustawiania par to chyba wolała by aby tak wielkie ekipy jak City i Barca grały dalej a nie już jedna z nich żegnała się z turniejem.
0
Oszustwo czy nie to jest Liga MISTRZÓW.Jeśli chcemy wygrać to musimy pokonać najlepszych :)
0
A gramy dobrze ?
0
Powiedzcie mi co to za różnica czy Leo dostanie ZP czy nie? Czy jeśli wygra to co Barcelona dostanie 15 pkt w La Liga? Moim zdaniem macie kompleksy i chcecie tylko żeby Ronaldo nie wygrał bo nie przetrawicie radości użytkowników na rm.pl pozdrawiam.
0
Na moje oko to są dwie przyczyny słabej gry w tym sezonie.Tak mówię o całym sezonie.Powiedzcie mi szczerze czy pomimo tego że prowadzimy w Lidze i zapewniliśmy sobie wyjście z grupy zagraliśmy chociaż jeden taki mecz jak np. za Guardioli z Manchesterem w finale LM czy tym pamiętnym 5-0 z Realem? Moim zdaniem ta drużyna już wygrała wszystko i zwyczajnie im po prostu brakuję motywacji a po drugim powodem jest obrona znaczy brak jej.
0
Nie ma mowy o żadnej Messindependencii już tyle razy radziliśmy sobie bez Leo
0
Aguero u nas nie zagra.
0
Alves jest słabiutki
0
Myślę że i tak mało prawdopodobne.Ile razy Messi strzelił 5 goli w jednym meczu? Ja pamiętam tylko taką sytuację z Bayerem
0
Mam nadzieję że Leo dziś odpowie w niesamowitym stylu i strzeli 5 goli:D Wiem że to mało prawdopodobne ale i tak mam nadzieję :D
0
Na ten moment żeby Messi odskoczył Ronaldo bo dziś Leo musiałby strzelić 5 goli:D
0
Można mówić co się chce ale trzeba przyznać że ostatnia forma Ronaldo musi imponować/..
0
Niech Leo się obudzi bo zaraz styczeń i jego szanse na złotą piłkę maleją drastycznie.Szczerze powiedziawszy to chyba Leo nie był tak daleko tej nagrody nigdy,nawet wtedy gdy genialny sezon zagrał Wesley Sneijder.
Jeżeli Leo w tym sezonie wygra to będzie oznaczało że dostanie ją chyba z sympatię.Szkoda
0
Wczoraj Laboga komentował fatalnie.Po golach dla Barcy było tak cicho że zastanawiałem się czy sędzia czasem nie odgwizdał spalonego
0
Nie mam dobrych przeczuć przed tym meczem.
0
Pierwsze 20 km tego maratonu bardzo słabe
0
To co mnie denerwuj to że u nas w środku pola tylko Busquets potrafi powalczyć ostro wślizgiem o piłkę.Iniesta i Xavi boją się i zachowują się jak panienki.Wczoraj przegraliśmy masę takich przebitek.
0
I po co nam typowa 9 ? Przecież wiemy jaką Messi ma pozycję w tym klubie i jeśli kupimy typową 9 to będzie grać 6-7 meczy w sezonie.Żaden piłkarz się na to nie zgodzi.
0
Seat
"Niemiecka precyzja i hiszpański temperament" :D
0
A dlaczego nie wygraliśmy? Bo Montoya,Adriano,Iniesta,Fabregas i Pedro byli nieobecni.W sześciu meczu się nie wygra.
0
Powiem tak remis z punktu widzenia futbolu z całego świata to normalna sprawa i np w Anglii nikt raczej na płakał że Liverpool zremisował wczoraj z Newcastle.A w Hiszpanii to jet chyba inny świat gdy Real zremisuje czy Barca to kibice płaczą i wywalają pół składu od razu.Coś chyba tu jest nie tak.
0
Cesc wraca do swojej formy
AGAIN
0
Cesc wraca do swojej formy