bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faun
Nie zgodzę się z tobą.A jeśli ty miałbyś najlepszego nauczyciela od matmy ale nie chciałbyś się nauczyć to czy byłby jakiś efekt? To samo jest z zawodnikami.Zobaczcie jak on grali za Guardioli ile mieli energi,jaka radość była z gry.Może faktycznie oni już za dużo wygrali i nie ma już szans.
1
Moim zdaniem to najpierw powinien zostać zmieniony zarząd.Już rzygać mi się chce tym Zubim,Fausem i tą całą ekipą ;X
0
Najbardziej mnie śmieszy jak Martino wprowadza w każdym meczu tego biednego Roberto który wgl nie wie co ma robić na boisku.
0
Wszystko fajnie,tylko ja mam jedno zasadnicze pytanie.Mamy mieć 60 mln na transfery i za te pieniądze mamy zrobić podobno nawet 5 transferów.Więc ja się pytam kogo oni chcą kupić za 60 mln? Skoro teraz się płaci 40 mln za byle kogo? Chyba że sprzedamy 5 i kupimy 5 ale raczej nie nazwałbym tego wzmocnieniem się.
0
Zobaczcie jaka w tych chłopakach była chęć do gry...
0
No może masz racje... :)
0
Wszystko bardzo fajnie,super ale dlaczego nie Obrońca ?
0
Jeszcze się okaże że odejdzie Xavi i stracimy cały komplet kapitanów : Puyol,Xavi i Valdes ;(
0
Tak patryk w roku 2003 bawiłem się zabawkami to nie moja winna że miałem 8 lat :)
0
Niech tak zrobi ale proszę Cię kapitanie,zakończ karierę i nie idź do innego klubu.Pozostań na zawsze legendą Barcy i tylko Barcelony.
0
A coś wam jeszcze powiem.Wielkim lecz tak nie docenianym elementem tej wielkiej ekipy Guardioli był Abidal.Eric nie włączał się do przodu lecz czyścił w tyle i gdy Alves atakował on był z tyłu i czyścił.Teraz mamy dwóch zawodników Alvesa i Albe obaj się podłączają i bronimy bez nich,często brakuje ich w defensywie.
0
Niektórzy to niech się porządnie nad sobą zastanowią.Po meczu z City Martino przez wielu był uważany z wielkiego trenera a teraz już trzeba go zwolnić bo jest słaby itp? Nie wiem co Wy macie w głowach.Moim zdaniem po tym sezonie Martino powinien opuścić Camp Nou ponieważ nic się nie zmieniło ,kompletnie nic to jest ta sama gra co za Tito.Wolno,przewidywalnie,bez chęci a wygrywamy dzięki indywidualnością.Za Tito chociaż wygrywaliśmy z ogórkami wszystkie mecze.Wszyscy podniecali się meczem z City a co my zagraliśmy? To był taki sam słaby mecz jak większość,tylko że Oni dostali czerwień a My karny i dzięki temu mieliśmy gola i graliśmy w przewadze.Gdyby nie było tej sytuacji i gralibyśmy 11vs11 to wtedy pewnie byłby remis albo byśmy przegrali bo nie potrafiliśmy nic stworzyć. Oglądaliście Bayern z Arsenalem? Oni grają to samo co my tylko 2 razy szybciej i zwiększą ochotą tego nam brakuje.Potrzeba tutaj jakiegoś człowieka z jajami który zrobi rewolucję i tyle.Polecam Kloppa lub Joachim Löwa chociaż jak wiadomo ten drugi raczej przed końcem 2016 rok nie do wyciągnięcia.
0
Powiedz to ludziom którzy giną na Ukrainie,pewnie będą ci współczóc
0
Gdzie najlepszy stream ?
0
W ważnych meczach gramy naprawdę super ! :)
0
Zgodzę się ale te wrzutki dziś i tak był słabe ;d
0
I co dało się?
0
Posiadanie jest kluczowe w futbolu.Pomyśl jeśli my mamy piłkę przez 70 min a przeciwnik przez 20 to kto ma więcej czasu strzelić gola? Wiem że powiesz mi że przegraliśmy z Celticem który miał piłkę może z 10 minut i oddał 2 strzały ale to tylko wypadki przy pracy.
0
Wiem że pewnie zostanę zminusowany za podanie składu ale moim zdaniem na City powinniśmy zagrać tak:
Valdes,Alba,Masche,Pique,Alves,Busqiets,Fabregas,Iniesta,Neymar,Messi,
Sanchez.Martino proszę usadź na ławce Xaviego.
0
Neymar musi grać.45 min z Rayo i na City jest gotowy :)
0
A tak po za tym każdy trzęsie portkami przed City a co oni po za mistrzostwem Anglii wygranym w ostatnich sekundach w 38 kolejce wygrali ??
0
City nie ma doświadczenia w LM a po za tym w tamtym sezonie grali dwa razy z Realem i sami wiecie że nic pokazali specjalnego,przegrali na SB a u siebie zremisowali.Myślę że jak Real było stać ich pokonać to nas również.
0
Zapamiętajcie jedno! Żaden mecz nie jest sobie równy więc nie gadajcie głupot że jesteśmy w takiej formie czy innej. Gdy spotykają się dwie wielkie ekipy Barca z Realem czy teraz z City to forma nie ma znaczenia.W takich nie ma faworyta liczy się dyspozycja dnia,czy szczęście.Mam nadzieje że to wszystko będzie po naszej stronie i to my wygramy :)
0
*Cieszył się na ławce :)
0
Najbardziej co mnie cieszy to zachowanie Neymara który absolutnie nie gwiazdorzy,nie zazdrości Messiemu tylko cieszy się na maxa po jego golach(wystarczy zobaczyć na jego reakcje po golach wczorajszych) ważne jest dla niego dobro zespołu.Bardzo mnie to cieszy.
0
A mi się śniło że przegrywaliśmy 4-0 do przerwy,tylko trochę dziwne to było bo graliśmy z Athletikiem Bilbao. Mam nadzieje że dziś wygramy:)
0
Wiesz co żebyś się nie ździwił.Oglądałeś dwu mecz z Monachium? Nastawienie było podobne co wczoraj z RSSS.
0
Ja powiem tak: Kocham ten klub kibicuje już 9 rok i obojętnie co się działo to zawsze stawiałem grę Barcy w pozytywnym świetle ale po tym co ostatnio się dzieje muszę powiedzieć kilka gorzkich słów. Wczoraj to po prostu była żenująca gra która przypominała mecz presezonu. Grali tak wolno że 15 minut przed końcem się uspałem.Po drugie obrona to nieporozumienie.Żaden z czwórki obrońców wczoraj w obronie zagrał Dno,szkoda że straciliśmy tych dwóch goli może ktoś by zauważył że należy pozbyć się w pierwszej kolejności Masche,Pique i Alvesa.Po trzecie Messi.Co się stało z tym człowiekiem ? Chodzi po boisku przez 90 minut i kompletnie nic nie robi,do tego dochodzi jego głód goli i zamiast podać albo odpuścić sytuację gdzie gdyby Alexis dobił byłby gol to on musiał sam próbować.Nie wiem co jest z nim. W tym momencie wygląda to tragicznie i jeśli nie zaczną grać bardziej intensywnie i z mocą to będzie tragedia.
0
Jeszcze to co zauważyłem np. wczoraj to że gdy atakujemy za mało ludzi się włącza do ofensywy,wczoraj gdy drużyna Valencii broniła się 8 zawodnikami to naszych było tylko 4.Pedro i Alexis na skrzydle,Messi na środku i nie włączający się Iniesta wcześniej Fabregas. Xavi i Busquets oraz Alves i Alba muszą włączyć się do ataku,wyjść wysoko.Pamiętacie jak za Guardioli prawie cała drużyna była na połowie przeciwnika? To był futbol totalny a teraz...? I jeszcze drażni mnie Messi który cofa się tak bardzo że gdy jest dobra piłka po ziemni dośrodkowana albo jest szansa na dobre podanie to Leo jest z tyłu i nikogo nie ma na środku aby przeciąć podanie.
0
Po moich przemyśleniach i obserwacjach moim zdaniem trzeba wymienić aż trzech graczy w obronie.Pique,Masche i Alves oni powinni wylecieć a w ich miejsce należy wprowadzić obrońców z prawdziwego zdarzenia nazwisk nie będę wymieniał.Chociaż i tak wiem znając nasz zarząd to ten żałosny Pique ruszający się jak wóz z węglem będzie kopał u nas do końca kariery bo jest wychowankiem a że każdy jeździ po nim jak chce to już nikogo nie obchodzi może chociaż w miejsce Masche i Alvesa kogoś sprowadzą ale pewnie latem piorytetem będzie jakiś napastnik bo przecież mamy Puyola a i Busquets może zagrać na stoperze ba nawet Adriano ;