La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

1

Najbardziej obawiam się o Krychowiaka. Emery zabrał go do PSG i siedzi na ławce. Kompletnie tego nie rozumiem po co go kupił skoro wiedział jak zajebistych graczy ma na tej pozycji ? Teraz jakieś tłumaczenie że Grzesiek odpoczywa. Ile czasu 4 mecze ? To śmieszne. Mam nadzieje że pogra tam jeszcze chociaż czarno to widzę. Wygląda na to że Emery ściągnął Krychowiaka bo widział jak jest dobry ale jak porównał na treningu go z tym co ma w PSG to wyszło że nie jest aż tak dobry. Oby nam się nie zmarnował chłopak.

konto usunięte

0

@bartekvisca  Bo potrzebny był mu właśnie taki pomocnik, on minuty dostanie wkońcu, trzeba być cierpliwym, zobacz Zielińskiego, też prawie wogóle nie grał, a zagrał dzisiaj dobrze

3

@SIEKA Minuty dostanie ? Co to dla zawodnika który jest w stanie rządzić grą w klubie na poziomie Sevilli.

konto usunięte

0

@bartekvisca  Seville to ty szanuj, oni zdobyli 3 razy LE z rzędu, a wieszanie psów o takiej porze to jest zły pomysł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?