- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
36
Ludzie nie ma co się tak stresować tym Realem. Zobaczcie który to już mecz Oni ledwo co wygrywają. Trzeba spokojnie czekać i w końcu stracą punkty. Najważniejsze to żebyśmy My wygrywali seryjnie a będziemy mogli śpiewać Madrid cabrón salud el campeón !
18
@bartekvisca Według mnie to prędzej zaczną nie "ledwie" wygrywać, a wygrywać normalnie niż notorycznie tracić punkty. Prześlizgują się mimo notorycznych braków w kadrze, a w końcu pewnie nadejdzie moment, gdzie wszyscy najważniejsi piłkarze będą i bez kontuzji i w miarę przygotowani.
0
@Kwestionariusz I może wtedy stracą punkty ?
3
@bartekvisca No może właśnie wtedy, tyle że dziwne to wręcz samoprzekonywanie tutaj, że Real musi koniecznie te pkty zacząć tracić, że na wiosnę to ma być zupełnie inaczej, że Real Ancelottiego i takie tam. Ciągle im ktoś wypada ważny ze zespołu, a nadal świetnie punktują, dlatego ja tu bardziej widzę, że prędzej jak już to Real "odpali po całości" niż pykną im się np 1 remis i 2 porażki z rzędu
0
@Kwestionariusz To już do końca sezonu nie przydarzy im się nawet remis ? już nie mówiąc o porażce , to byłby najlepszy Real w histori futbolu.
0
@Kwestionariusz Nawet stadionu Valenci czy Sevilli nie odwiedzili, a każdy dobrze wie ,że nie potrafią z nimi grać
0
@Kwestionariusz Moze po prostu nikt nie widział, żeby druzyna cały sezon wygrywała? My w zeszłym sezonie tez do kwietnia wygrywalismy wszystko jak leci, a Real pyknelismy leciutko 4-0 na Bernabeu, a potem kryzys i strach o mistrzostwo do samego konca.
1
@Kwestionariusz My w zeszłym sezonie też mieliśmy okres i mecze, które wygrywaliśmy ledwo jedną bramką i mieliśmy sporo szczęścia, jak z Atletico, Malagą, Las Palmas, Sevillą (wszystkie 2-1) czy Levante, gdzie cały mecz prowadziliśmy po samobójczej bramce, dopiero w końcówce Suarez trafił na 2:0 po kontrze. Wszycy się wtedy tutaj cieszyli i mówili, że udaje nam się wygrywać nawet, gdy nie mamy swojego dnia i gdy przeciwnik nas ciśnie, że to jest nasz spadek formy i po prostu brakuje nam świeżości, a wiosną odpalimy na dobre. Okazało se jednak, że w jeden miesiąc straciliśmy Ligę Mistrzów i jeden remis dzielił nas do oddania LLigi Realowi i przydzielenia sobie samemu tytułu frajerów roku z powodu roztrwonienia 12 punktowej przewagi tylko przez kwiecień. Nie ma drużyny, która by cały czas wygrywała.