0

Akurat Niemcy mieli słabe Euro, ledwo pokonali Włochów potem dostali od Francji.Musieli coś zmienić.

1

Przecież Mou powiedział że On nie jest na sprzedaż.

0

Widzę ostre debaty na temat Ceballosa a najśmieszniej będzie jak on nawet nie rozważa przyjścia do Barcelony.

5

Akurat, Real mimo że Krossa, Cesemiro i Modrića, czyli 3 pewniaków do gry w środku pola potrafi dać odpowiednią ilość minut, Asensio, Isco, Koviaciciowi a nawet Vazquez coś pogra.

1

A nie mogliśmy go wykupić z te drobne w styczniu, kiedy to Real się nim nie interesował ? Czy wtedy grał padakę i dopiero po ME zrobiło się o nim głośno?
Jak mnie boli to że nie potrafimy kupować talentów kiedy to jeszcze nikt inny się nimi nie interesuje.

0

Czyli sugerujesz że nie potrzebujemy transferów ?

0

Tak nigdy tego nie zrozumiem, szczególnie jak Real zdobędzie po raz kolejny LM.
Ale masz racje, trzymajmy się wartości.

2

Śmieszą mnie osoby które wielce są przeciwni transferu Ceballos bo coś tam kiedyś napisał. Jeśli nie chcecie takich utalentowanych, młodych piłkarzy to proszę was żebyście później się nie podniecali tym że Real ma mocną ławkę i super młodzież.

45

Ja jestem zadowolony z tego transferu.
Na większość ogórków starczy jedynie jego szybkość.

7

Alba ma niezła petardę.

3

Mamy Mascherano,Pique,Marlona i Umtittiego.Na przyszły sezon starczy, jak już chcą się starać o stopera młodego to niech to będzie Sanchez z Ajaxu

0

W Rosario teraz jest 17.

0

Aż mnie serce boli jak widzę że nawet  Deulofeu nie chce wrócić.
Coś złego się dzieje, myślałem że każdy marzy o przyjęciu na CN ale jednak coś się zmieniło.

0

To wymień piłkarza gorszego od Ivana, który grał tyle minut co on.

4

Ja bym go sprzedał a nie uspakajał, to co zagrał w ostatnim sezonie to powinni go nominować w kategorii najgorszego pomocnika w historii Barcelony, który grał w pierwszym składzie.

2

Śmieszy mnie to Leo zarabia czysto prawie 100 mln euro rocznie a prasa szuka jakiś haków na niego. Na prawdę ktoś wierzy że człowiek znany na całym świecie, zarabiający gigantyczne pieniądze na piłce w legalny sposób, będąc przy tym idolem dla setki milionów ludzi, musi robić "brudne interesy"?

0

Prawdziwą :)

0

Witam, mamy tutaj jakiegoś lekarza ? Dziś odebrałem wynik renozansu magnetycznego, i wszystko w porządku jedynie co to lekarz napisał :niewielkie podkorowe ognisko naczyniopochodne lewego płata potylicznego. Wie ktoś co to oznacza? Jutro dopiero mam wizytę u lekarza i nie pokoje się.

0

Za te pieniądze bież P9 lub Samsunga S7 . Kolega ma Mi5 działa Dobrze a w Polsce pojawia się problem z lte, zasięgiem i GPS.. no i aparat ma gorszy.

1

Ten transfer dojdzie do skutku jeśli prawdą jest że Verratti w 100 % chce grać dla nas i nie dla niego innej opcji. W takiej sytuacji PSG będzie musiało go puścić a Barcelona zapłaci tyle ile trzeba nawet 120 mln, na pewno są przygotowani na taki wydatek, skoro są zdecydowani na ten transfer.

14

Będzie idealne jeśli Iniesta, zagra cały sezon w swojej najlepszej formie.

2

Wiadomo że Messi jest ponad wszystkimi. Ronaldo ma dobrą prasę, bo koledzy grają na niego a do tego, Real jest ulubionym klubem wszystkich miernych dziennikarzy ale spokojne Leo jeszcze pokaże.

0

Już nie płaczcie tak z tymi transferami, przyszedł nowy trener który ma jakąś koncepcje i będzie ją realizował. Trzeba zachować spokój, Valverde przyszedł tutaj wygrywać i będzie kupował takich piłkarzy żeby to zrobić, a nie by przegrywać. Bądźcie dobrej myśli, ja uważam że obojętnie kto przyjdzie do nas, będziemy walczyć o wszystko i każdy zawodnik ma szanse odpalić.

0

Witam, mam pytanie do osób posiadających PS4. Czy ładowanie pada ładowarką od telefonu nie zmniejszy żywotności baterii? Bo ładowanie przy konsoli jest trochę nie wygodne, nie widzi mi się mieć włączonej konsoli tylko po to żeby ładować pada.

0

Nie uważam go za takiego.Jest mlody i ma potencjał, trzeba dać mu prawdziwą szansę.

19

Barca nie może kupować jakiś ochłapów.Trzeba się skupić na sprowadzeniu Verrattiego i Bellerina/Semedo. Odpuści na razie tego Dembele, wykupić za grosze Gerarda D. Pozbyć się Mathieu,Turana, Vermalena, Munira, Rafinhi i dorzucił bym do tego grona Rakitica ale On przedłużył kontrakt. Do tego wprowadzić dwóch chłopaków z Barcy B, dać więcej szans D. Suarezowi. Musimy wrócić na szczyt i nie zapominać o wychowankach.

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

14

Jakbyśmy kupili Verrattiego,Bellerina i Dembele to byłby kosmos.

0

A Verratti nie może zerwać umowy ?
Przecież na pewno jest taka możliwość, pewnie kara finansowa wtedy jest tylko.

0

Może karta graficzna się rozłączyła ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?