0

Już jest dużo lepiej.Jednak w Fifę bramkarze lepiej wyglądają ale bronią piłki których nie da się obronić.

0

Nie dziwię się jak PSG ustaliło z Neyem że jak mu sprowadzą Alvesa to on wtedy przyjdzie do PSG.

0

Zagrałem jeden mecz. Bardzo przyjemnie, lekko poprawiona grafika, zwolniona rozgrywka, płynniejsze i ładniejsze animacje. Nie jest to końcowa wersja gry więc ostatecznie będzie jeszcze lepiej. Jeśli FIFA w tym roku nie wprowadzi jakiś dużych zmian to polegną oczywiście w rozgrywce bo wygrają licencjami i tą całą otoczką.

0

Bardzo dobry tel.Mam Note 3 Pro za tą cenę ekstra telefon.

0

O nie, miał kwaśna minę

8

Możecie mówić co chcecie, że niech se Neymar odchodzi ale fakty są takie że Neymar to zaraz po Messim najlepszy piłkarz na świecie. Jak Leo skończy karierę to na te kilka lat Neymar zdominuje piłkę nożną. Więc zamiast się na niego obrażać trzeba go zatrzymać w klubie bo takich piłkarzy nie da się zastąpić.

0

Przecież wczoraj jakiś fan rozmawiał na jachcie z ojcem Neymar i powiedział że zostaję w Barcelonie więc luzik :D

0

Neymar oficjalnie tego nie potwierdził a na pewno jego Ojciec powiedział taką informacje jakiemuś fanowi. Bardzo fajna historyjka.

10

Powiem wam że nie wierzę że Neymar odejdzie ale skoro Rac1 już takie info podaję.Jeśli to się stanie to będzie on dla mnie zerem.
Ciekawe co powie, jaki będzie powód odejścia.
Zawszę tak mówił że chce grać z Messim, że ma tu najlepszych przyjaciół w drużynie.

0

Skoro chcemy kupić Verrattiego to chyba nie chcemy dać za niego 20 mln ??

1

Ja jestem spokojny o transfer pomocnika, jeśli nie uda się kupić Verrattiego ale mamy te 100 mln na taki transfer to napewno kupimy jakiegoś cracka na tą pozycję. Eriksena, Coutinho oni są do wyjęcia za pieniądze.

0

Kolego chyba coś ściemniasz i robisz nie potrzebną nadzieje. Skąd masz taką informację ?

1

Wygląda na to że z Astana, Legia nie ma szans.
Zbyt solidnie gra mistrz Kazachstanu.

1

Tylko że Verrattiego i tak nam nie sprzedadzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar nigdzie nie odejdzie, chyba że naprawdę nasz poziom gry spadnie na jakiś fatalny poziom.

0

"Gomes-Rakitic. Klucz do pozyskania Verrattiego"

0

Witam, wie ktoś gdzie można obejrzeć w internecie film polski pt. Ostatnia Rodzina? Wiem że jakiś czas temu można było kupić w serwisach VOD ale dziś szukam i nigdzie tego filmu nie ma.

7

Myślicie że PSG zostanie frajerem drugi raz w roku ?

0

Siema mam pytanie do biegaczy lub fizjoterapeutów. Od kilku miesięcy męczę się z bólem piszczeli. Robiłem już różne ćwiczenia rozciągające, okłady, maści, przerwę w treningach i cały czas ból powraca po kilku regularnych treningach.

W internecie jest sporo informacji ale nic konkretnego, mamy tu kogoś kto poradził sobie z tym problemem ?

3

Forrest Gump, Szeregowiec Ryan i Trylogia Władcy Pierścieni.

0

o 2 minuty byłem szybszy :)

3

"FC Barcelona złożyła nową ofertę transferową za dwudziestoczteroletniego środowego pomocnika, który na co dzień występuje w barwach francuskiego FC Paris Saint-Germain - donoszą włoskie media. W transakcję miał zostać także włączony Ivan Rakitic.

Zgodnie z informacjami Calcio Mercato włodarze aktualnego wicemistrza Hiszpanii przedstawili nową ofertę transferową Paris SG za Marco Verrattiego, która ma opiewać na kwotę 65 milionów euro oraz bonus w postaci Ivana Rakiticia."

0

Moim zdaniem Roberto zbyt mało dynamiczny na tą pozycję.

2

Ja bym się skupił na bardziej ofensywnym pomocniku. Myślę że przy nowym trenerze, większej motywacji Rakitic,Roberto,Gomes mogą wypalić, wystarczyć gorzej z SPO. Tutaj jak Iniesta nie gra czy jest pod formą to nie ma kto. Suarez,Turan nic nie dawali a jestem pewny że Iniesta znów za dużo nie pogra więc powinniśmy powalczyć o Coutinho.
Takie jest moje zdanie.

0

Świetnych młodych ?

10

Maor Melikson. Za czasów Wisły Kraków nazywali go Messim z ekstraklasy.

5

W życiu często jest tak że wydarza się to czego najmniej można się spodziewać.Zobaczycie że mimo tych wszystkich rozczarowań na rynku transferowym i pomimo tych smutnych nastrojów w które wpędza nas zarząd swoją fatalną postawą,
przyszły sezon skończy się pęknie.Takie mam przeczucie.

0

Poleci ktoś jakąś bardzo dobra książkę o życiu, motywacji jak osiągnąć sukces.

5

Odtwarzacz Blu-ray to miało już PS3.Chyba chodzi ci o odtwarzanie filmów blue-ray w 4k.Tego w PS4 Pro nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?