bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Odtwarzacz Blu-ray to miało już PS3.Chyba chodzi ci o odtwarzanie filmów blue-ray w 4k.Tego w PS4 Pro nie ma.
17
Podoba mi się to że zawodnicy wracają wcześniej z wakacji.Oznacza to że naprawdę im zależy, że mają respekt do nowego trenera, chcą mu się pokazać.
1
Nie wiem co dzieje z tą Barcą ale sytuacja w której mamy problem nawet żeby kupić Paulinho to coś jest mocno nie w porządku. Takich zawodników to powinniśmy kupować bez mrugnięcia okiem.
0
Też się Dobrze zaprezentował, może warto na niego postawić skoro Masip odszedł.
0
A Wrąbel najlepszym bramkarzem Euro U-21.
2
Już pobrane już mu się FIFA włączyła.
1
Myślę że to aktualnie najmniejszy nasz problem
1
Z ciekawości sprawdzam kto to ten Keita o którym piszcie i na Wikipedii taka informacja hmm..
"Naby Leye Keïta – gwinejski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w niemieckim klubie Liverpool FC oraz w reprezentacji Gwinei."
0
Dla mnie Palencia to taka sama nie wiadomo jak Alena. Nie możemy liczyć że wszyscy nasi wychowankowie już wejdą na wysoki poziom. D. Suarez jest przykładem że nie łatwo się tu odnaleźć.
1
Jak nie Bellerin to kto ?
6
Kupić tego Seriego, Eriksena lub Coutinho,Semedo.
I jazda z tematem.Nsjgorsze że prawdopodobnie nie pożegnamy ani Rakitica, Turana ani Gomesa.
0
Kolego, liga Hiszpańska naprawdę jest słaba i dlatego tak dobrze to wygląda.
14
90% użytkowników tej strony przez cały sezon nie wiedziało że taki piłkarz jak Ceballos w ogóle gra w piłkę a teraz po 4 spotkaniach na Euro u21 uważa go za niesamowitego piłkarza i płaczę że idzie do Realu.
5
Rezerwy grały w 3 lidze.
0
Widzę że jest tu wielu zwolenników aby mocno postawić na Alenie, przepraszam bardzo co ten zawodnik zaprezentował w ostatnim sezonie że tak bardzo w niego wierzycie ?Bo chyba coś mu umknęło, musimy się pogodzić ze nie mamy młodzieży na poziomie Asensio.
5
Będzie dobrze, Drodzy Cules !
1
A ja tam jestem pewny że Verratti odejdzie z PSG. Po tym jak Bartomeu mówi otwarcie że Marco chce grać dla Barcelony, to jestem przekonany że do nas przyjdzie takich słów osoba na stanowisku Bartomeu nie może rzucać na wiatr. Myślicie że Verratti po takich słowach tak sobie wrócił po wakacjach i będzie grał dla PSG ? Przecież stracił dużo oczach klubu i kibiców i nikt nie będzie trzymał piłkarza który gra z przymusu. Szejk robi opere mydlaną, Marco załagodził dziś sprawę swoim nagraniem, żeby nikt dalej nie wypowiadał się w podobnym tonie co jego Agent a na moje to negocjacje trwają i pod koniec Lipca Włoch zawita u nas :)
0
A na podstawie czego oceniasz jakość sprowadzonych piłkarzy ? Zauważyłem że od naszej ligi wystarczy sprowadzić kogoś za granicy i od razu każdy jest zadowolony mimo że każdy z tych piłkarzy to zagadka.
7
Jak widzisz po sobie wcale nie tak łatwo jest zostać takim zwykłym piłkarzem kasztanem.
Ja takim osobom które narzekają że ktoś dużo zarabia mówię: Nie zazdrość tylko zrób to co On.
0
Moim zdaniem nowa umowa powinna być podpisywana najwcześniej rok przed końcem.
Mi w pracy podwyżki co miesiąc nie dają tylko Czekam na koniec umowy.
0
Gerard Deulofeu zaczyna mnie irytować.Zamiast dać z siebie wszystko i wywalczyć sobie mocną pozycję w Barcelonie tak jak to zrobiło wielu naszych wybitnych wychowanków to On ciągle coś miesza.
A to nie chciał przyjść, teraz znów się mówi że przyszedł aby odejść, nie wiem o co chodzi. Czy on naprawdę nie wierzy w siebie?
1
Teraz pytanie czy to ostatni kontrakt? Czy jeszcze za 4 lata przedłuży go o rok, dwa ? Czy podbije stawkę i zarobi jeszcze więcej ? :D
0
Jeśli Messi pogra jeszcze 5 lat na takim poziomie i zakończy karierę w Barcelonie to będzie największą legendą w historii piłki nożnej. Wyżej niż Totti, Maldini, Buffon.
1
Nic się nie martw. W dzisiejszych czasach to cię na studia w październiku przyjmą a nie rzadko nawet i w połowie roku.
2
Dokładnie, mnie najbardziej denerwuję to oczernianie zarządu.Nikt tutaj nie ma pojęcia w jaki sposób przeprowadza się transfery i negocjacja a tutaj wystarczy że jakiś szmatławiec coś napiszę i już zaczyna się jazda na zarząd.
0
W Stanach pewnie mało.
20
Sport : Bartomeu załamany komentarzami na FCBarca.com podaje się do dymisji.
9
Widzę że od jakiegoś miesiąca gazety karmią tutaj wszystkich swoimi "rewelacjami" a każdy to łyka jak pelikan. Czy nikt tu nie ma własnego rozumu i zdania ?
4
Mam wrażenie że saga z Ceballosem skończy się tak jak z Theo. Oby Verrattiego udało się kupić.
5
Fajnie że już jest otwarte okienko.W każdej chwili może się pojawić jakieś fichado.