bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bierz Xaiomi nie będziesz żałował, bardzo dobra firma.
1
Start 2:00 wystarczy sprawdzić program TVP1, o 01:45 zaczyna się studio.
0
Hardego Twarz zobaczysz przez pół minuty, przez cały film zastanawiałem się gdzie jest Hardy.
0
Byłem na Dunkierce, filmem który każdy się zachwyca i powiem wam że średnio jak dla mnie, nie ma nawet startu do Przełęczy Ocalonych. Po pierwsze brak postaci z którymi można się zżyć, walczyć o przetrwanie razem z nimi. Prawie każdy aktor wyglądał tak samo, ciągle wydarzenia się ploątają i nie wiadomo o co chodzi, dużo osób wychodziło z sali, myślę że wiele osób nawet nie zrozumiało o co chodzi, jaki jest cel w ogóle dużo nie zrozumiałych sytuacji. Mocno się zawiodłem dla mnie 6/10. Jeśli ktoś chce iść na film bo myśli że jest wojna i walka, to możecie się zawieść, film opowiada zupełnie inna historię i walki nie ma w ogóle.
0
Dać 100 milionów czyli kwotę wykupu i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Tyle albo aż tyle.
0
W PSG szykuje się idealna drużyna dla Guardioli :D Ten pewnie spędzie jeszcze przyszły sezon w City, potem w połowie trzeciego sezonu powie że odchodzi do PSG i nabije sobie statystki przynajmniej na francuskim podwórku :)
1
KOLEGOM niech Ci będzie :) Widzę że mamy tu dużo orłów ortograficznych :)
1
Ciekawy jestem co Neymar teraz mówi kolegą o swoim odejściu. Miał taki wspaniały kontakt z Messim i Suarezem. Pewnie teraz wszyscy mają ogromny żal do niego i słusznie.
0
Kiedy piłkarze wracają do Barcelony? Jutro?
0
Można już kupić te bordowe koszulki Barcy? Trzeci komplet? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
2
Naprawdę nie wiem co on widzi w PSG po za kasą której mu nie brakuje. Przecież ta drużyna nawet ostatnio nie zdobyła Mistrzostwa kraju czego do dziś nie potrafię zrozumieć a w LM odpadła będąc w kapitalnej sytuacji. Nawet jak co roku będzie wygrywać mistrzostwo Francji to przecież prestiż tych rozgrywek jest o poziom niżej niż w Hiszpanii. Oj panie Neymar weź sobie te pieniążki ale szacunku nie będziesz miał u nikogo.
0
Jak chcą dać tego Di Marię to 180 mln i Argentyńczyk. Chociaż nie wiem czy chciałbym go oglądać w Barcie. Nic do niego nie miałem, nawet mimo tego że grał dla RM ale to uciszanie CN ostatnio było słabe.
0
Tak kupują wielkie kluby, no ale tak my przecież kupiliśmy Gomesa,Turana i Matje..
0
Co wy z tym Verratim, przecież PSG zapłaci 222 i nie da nam żadnego Włocha. Jakby nasz zarząd trochę myślał i zależało by na dobru tego klubu to dołożyli by 80 mln do tej kwoty i kupili Dembele, Coutinho i Thiago.
4
Nie chce mi się wierzyć że w ten sposób obrażał Buffona.
16
Ludzie kochani skończcie już te samosądy na Neymarze. Po jednym filmiku wyrzucacie cały brud na niego. Teraz gdyby wrzucił zdjęcie i przeprosił Semedo to pewnie byście mówili że ma jednak klasę. Nie bronie go ale nikt nie wiem jaki dokładnie charakter miała ta kłótnia ani co się działo wcześniej, może Semedo go cały trening faulował lub coś powiedział i Neymar po prostu nie wytrzymał. W ogóle poczekajmy na ostateczne rozwiązanie całego tego niby transferu do PSG, bo gazety karmią nas byle czym a na stronie tylko rośnie nienawiść. Zdrowego rozsądku życzę wszystkim.
0
Mimo tego słyszałem o niej też złe opinie.
0
Nie radzę brać takich rzeczy, możesz mieć potem problemy z sercem, ciśnieniem itp. Można zrobić sobie naturalny spalacz tłuszczu. Kupujesz puste żelatynowe kapsułki i wsypujesz sobie tam mieszankę przypraw np. pieprz cayenne i imbir można też dodać cynamon lub kurkumę. Zadziała też bardzo dobrze a będzie naturalnie. Chyba że jesteś niezły wariat to możesz sobie łyżeczkę tego zjeść :D
0
Oczywiście Marco. Mój błąd.
0
Skąd w ogóle pomysł że w rozliczeniu dadzą nam Verratiego? Czy jakiekolwiek poważne źródło podało taką informacje ?
1
Martwią mnie te słowa. Jak dla mnie to oznaczają jedno. My chcemy ale on nie. Czyli prawdopodobnie nas opuści bo przecież gdyby było inaczej to Barto powiedział by że zostaje.
1
Jak PSG boi się tego finansowego fair Play to niech dadzą nam 100 mln za Neymara plus Verrattiego.Wtedy my kupimy Dembele i wszyscy będą zadowoleni.
0
Dla mnie super bo akurat jak wypada drugi mecz, pracuje do 22 a tak obejrzę sobie mecz.
1
Recenzje ma rewelacyjne.
0
Była kasa i nie ma.
0
Już jest.
4
Jeśli te informacje o Coutinho są prawdziwe to jestem spokojny o jego transfer. Liverpool to nie PSG i za odpowiednią kwotę sprzeda go. Jeśli Neymar nie odejdzie to ustawienie Busi-Roberto-Coutinho i z przodu MSN robi wrażenie. Do rotacji Rakitic,Iniesta,Gomes,Samper i D.Suarez oraz Alena który ma spory potencjał i na prawdę wygląda to obiecująco. Nie wiem tylko co z tym Turanem chcą zrobić, zresztą Rakitica i Gomesa też bym się pozbył.
4
Trzeba przyznać że jak Real da powyżej 100 mln (mówi się nawet o 170) za Mbappe to będzie szaleństwo. Myślę że nie wiele osób na świecie byłoby wstanie zaryzykować taki transfer. Zagrał on super sezon ale tylko w słabej Ligue 1 oraz trzeba pamiętać że jest młodziutki i nikt nie wie jak się rozwinie i czy utrzyma formę. A jak historia pokazuję nie tacy piłkarze nie radzili sobie w Madrycie.
1
UFC 2
24
No rzeczywiście, mistrzostwo Europy w tym wieku to nic.