La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1107 Culés

2

Co do naszych przyszłych transferów to wiadomo że musimy kupić PO i wtedy Roberto do pomocy. A gdyby tak zamiast kupować kolejnego piłkarza do środka sprowadzić kogoś na prawe skrzydło i wtedy przesunąć Messiego na pozycję Iniesty, który będzie już pewnie ostatni sezon grał. Wtedy moglibyśmy grać ustawienie Busquets, Roberto i Messi. Do tego Rakieta, Gomes, Suarez i Iniesta do rotacji. Wydaje mi się że taki pomysł byłby dobry z dwóch powodów. Po pierwsze Leo jest niesamowity gdy atakuje że środka i wiemy jak kapitalnie potrafi się poruszać a po drugie dużo łatwiej było by znaleźć skrzydłowego na poziomie i go kupić niż pomocnika światowej klasy. Tak sobie pomyślałem jakby nakłonić Sancheza na powrót. Sytuacja w Arsenalu kiepska a skrzydłowy jest fantastycznym. Myślę że to by wypaliło. Co myślicie o tym pomyśle ?

0

@bartekvisca  No całkiem fajnie to wymyśliłeś, chociaż wolałbym Dybale tam na PS ale Sanchezie to tez bardzo ciekawa opcja i myśle ze do zrealizowania. Jeśli nie to wtedy chciałbym Eriksena do pomocy ale nie ma co zaczynać marzyć.. człowiek by wiele chciał Heh ;)

W każdym razie ciekawy pomysł ale niestety wątpię ze tak zrobią ;(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?