La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

0

Ja zamiast skupić się na poszukiwaniu rozgrywającego, bardziej bym poszukał ofensywnego pomocnika. Na rozegraniu powinien grać Roberto na zmianę z Rakiticem tutaj jest jakieś wyjście. Gorzej wygląda sytuacja na pozycji Iniesty który jest w stanie rozegrać 2 pełne mecze w miesiącu i pewnie będzie to jego ostatni sezon. Tutaj sprowadził bym Coutinho który wcale nie musi grać na skrzydle i świetnie by do nas pasował. Na prawą obronę Bellerina( wiem że jest teraz wielu przeciwników teraz na stronie ale to świetny, szybki, młody piłkarz i na pewno się u nas odnajdzie) Do tego jakiś kolejny młody utalentowany stoper i kadra jest zamknięta, no można jeszcze sprowadzić Deulofeu z Milanu. Klub powinni opuścić Arda, Mathieu i można zastanowić się nad rolą Rafinhi.

konto usunięte

0

@bartekvisca  Chcesz oddać Ardę i kupić COU.... to tylko powielanie tego samego błędu.
Bellerin? Dlaczego nie Bereszyński? Tańszy, lepszy o 2 poziomy na dziś dzień. Regularnie gra w Serie A, a Bellerin dostał ławkę, taki jest super, że w najgorszym od lat sezonie Arsenalu stracił miejsce w składzie... Nic tylko kupować! Proponujemy w pakiecie od razu Coentrao, Gibbsa i Wilshere...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?