0

Czy Semedo też Wam przypomina Willa Smitha ?:D

0

Trójka z przodu, zero z tyłu i w dobrych humorach wracać do Barcelony.

9

Ja bym nie naciskał na zbytnie rotację. Valverde doskonale wie kto ile ma sił i ile może grać a rotacje tylko po to żeby coś udowodnić są nie potrzebne. Najważniejsze są 3 pkt.

1

Czegoś nie rozumiem jeśli chodzi o to zbieranie podpisów. Wszyscy są tak niby bardzo nie zadowoleni z zarządu a z ponad 170 000 Socios ledwo 6 tysięcy podpisało się do tej pory. Albo takie oburzenie panuje tylko tutaj na La Ramblii albo tam w Hiszpanii mają klapki na oczach.

27

A zaraz 9 i 10. Czy naprawdę kogoś jeszcze ciekawi to licytowanie sie nowymi modelami telefonów za 3-4 tysiące co dwa lata ? Mam Xaiomi za 700 zł i wszystkim serdecznie polecam.

0

Zwycięstwa się dziś nie spodziewam, najbardziej bym chciał abyśmy zagrali na zero z tyłu. Chciałbym aby Barca Valverde kojarzyła się z żelazną obroną.

36

Dla mnie to co się dzieje w hiszpańskiej lidze jest żałosne. Tam powinny być zmiany na samej górze. Fatalni sędziowie, brak VARu, mecze ustawiane pod Chińczyków a na dodatek mimo tych wszystkich oszczędności i lizania tyłka chinolom śmieszne pieniądze mają drużyny w porównaniu z ligą angielską.
Nie wspominając już o prezesie który otwarcie mówi że jest kibicem Realu. Nie rozumiem ich poczynań mają 3 praktyczne najsilniejsze drużyny w Europie i tak to fatalnie zarządzają.

0

Panowie a czy wczoraj Roberto i Denis byli w pełni gotowi do gry ? Bo trochę zdziwiony byłem że ani jeden ani drugi nie pojawił się na boisku.

0

Już poprawione nie wiem sąd mi się taka liczba wzięła.

1

Dziś super ale oby humory nie obróciły się o 180 stopni już we wtorek. Mecz z Juve pokaże gdzie jesteśmy. Jeśli wygramy to naprawdę będę miło zaskoczony.

Ten sezon jak na razie przypomina mi start Lucho. Świetny początek ligi też na zero z tyłu i niestety przykra weryfikacja już z pierwszymi mocnymi rywalami, porażki z PSG i Realem. Myślę że we wtorek otrzymamy wiele odpowiedzi co do możliwości tej drużyny.

1

Zjednoczona drużyna, to mimo tych wszystkich zawirowań może być nasza siła !
Vamos Barca !

0

Przecież prowadzą.

0

14 tysięcy już podpisało czy tylko w jakieś ankiecie czy w czymś podobnym wyraziło swoje wsparcie ? :)

1

5 tysięcy metrów? Chyba się komuś pomyliło, przecież dom 500 metrów to ogromny budynek.

0

Niemcy na Euro nic nie pokazali. Jak dla mnie szansę na mistrzostwo świata wyglądają następująco:
1 Hiszpania
2 Francja
3 Niemcy
4 Brazylia

5

Dlatego to Hiszpania moim zdaniem jest głównym faworytem, mają wspaniał drużynę, młode talenty ale też trzon z piłkarzy którzy wszystko wygrali i mają to niezbędne doświadczenie- Ramos,Pique,Iniesta,Busquets, Silva.

17

Oby już piłkarze Realu nie strzelali bo zaraz tu będzie wielka orgia pt. Isco i Asensio mogli grać u nas gdyby nie zarząd. Przypomnę że Xavi, Iniesta czy Messi też mogli grać w Realu gdyby nie coś. Pamiętajcie że nie wszystko można mieć.

1

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie kupiliśmy Seriego i dlaczego ta opcja jest już nie możliwa? Przegapiłem artykuł jak pisali o tym.

1

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać, zobacz ile potrafi wykonać asyst.

0

Ja bym z Oezila bym się cieszył gdyby był 2 lata młodszy.

0

Ciekawe czy transfer Oxlade'a ma jakieś powiązanie z Cou.

1

Ja z Dybali bym się cieszył, mógłby grać za plecami Suareza. Ustawienie Dembele, Suarez,Messi za Lusiem Dybala i gra na dwóch bardziej defensywnych pomocników Busi i Roberto. Do rotacji magiczna trójca Gomes,Rakitic,Paulinho. To mogło by się udać ale nikt nie sprzeda Dybali w ostatnim dniu okna transferowego.

7

Jeśli odrzuca 160 mnl. za zawodnika który od miesiąca nie chce trenować to naprawdę pokażą że mają cojones.

3

Całe szczęście że okno się kończy, jutro ogłoszenie Coutinho ?
Oby.

1

Czyli co, Lemar do Liverpoolu a Cou do nas. Innej opcji nie widzę. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to uważam że przy odpowiednim ustawieniu pomocy przez Valverde znów możemy się bić o wszystko.

0

Panowie jak myślicie, jeśli Coutinho nie przyjdzie co mimo tych wszystkich informacji że niby Liverpool chcę negocjować nie przyjdzie to czy Barcelona kogoś sprowadzi ? W czwartek koniec okienka więc czasu już prawie nie ma a nie oszukujemy się crack na pozycję Iniesty jest nam potrzebny, bo Andres nie jest w stanie zagrać na najwyższym poziomie wi cej niż 50 % spotkań a w dodatku jest to pewnie jego ostatni sezon. Jak uważacie czy po za Coutinho z kimś Barca w ogóle negocjuje, kogo byście widzieli w składzie jeśli nie Cou ?

1

Gdyby tylko Real miał Susreza, Lewandowskiego czy Cavaniego aż strach się bać. Oby tylko Perez nie wpadł na pomysł kupna napastnika.

0

Który to już mecz z rzędu z golem Realu ?

0

To poproszę na priv. Jak można

0

Czyli chyba jak wszędzie w tych czasach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?