bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Semedo też Wam przypomina Willa Smitha ?:D
0
Trójka z przodu, zero z tyłu i w dobrych humorach wracać do Barcelony.
9
Ja bym nie naciskał na zbytnie rotację. Valverde doskonale wie kto ile ma sił i ile może grać a rotacje tylko po to żeby coś udowodnić są nie potrzebne. Najważniejsze są 3 pkt.
1
Czegoś nie rozumiem jeśli chodzi o to zbieranie podpisów. Wszyscy są tak niby bardzo nie zadowoleni z zarządu a z ponad 170 000 Socios ledwo 6 tysięcy podpisało się do tej pory. Albo takie oburzenie panuje tylko tutaj na La Ramblii albo tam w Hiszpanii mają klapki na oczach.
27
A zaraz 9 i 10. Czy naprawdę kogoś jeszcze ciekawi to licytowanie sie nowymi modelami telefonów za 3-4 tysiące co dwa lata ? Mam Xaiomi za 700 zł i wszystkim serdecznie polecam.
0
Zwycięstwa się dziś nie spodziewam, najbardziej bym chciał abyśmy zagrali na zero z tyłu. Chciałbym aby Barca Valverde kojarzyła się z żelazną obroną.
36
Dla mnie to co się dzieje w hiszpańskiej lidze jest żałosne. Tam powinny być zmiany na samej górze. Fatalni sędziowie, brak VARu, mecze ustawiane pod Chińczyków a na dodatek mimo tych wszystkich oszczędności i lizania tyłka chinolom śmieszne pieniądze mają drużyny w porównaniu z ligą angielską.
Nie wspominając już o prezesie który otwarcie mówi że jest kibicem Realu. Nie rozumiem ich poczynań mają 3 praktyczne najsilniejsze drużyny w Europie i tak to fatalnie zarządzają.
0
Panowie a czy wczoraj Roberto i Denis byli w pełni gotowi do gry ? Bo trochę zdziwiony byłem że ani jeden ani drugi nie pojawił się na boisku.
0
Już poprawione nie wiem sąd mi się taka liczba wzięła.
1
Dziś super ale oby humory nie obróciły się o 180 stopni już we wtorek. Mecz z Juve pokaże gdzie jesteśmy. Jeśli wygramy to naprawdę będę miło zaskoczony.
Ten sezon jak na razie przypomina mi start Lucho. Świetny początek ligi też na zero z tyłu i niestety przykra weryfikacja już z pierwszymi mocnymi rywalami, porażki z PSG i Realem. Myślę że we wtorek otrzymamy wiele odpowiedzi co do możliwości tej drużyny.
1
Zjednoczona drużyna, to mimo tych wszystkich zawirowań może być nasza siła !
Vamos Barca !
0
Przecież prowadzą.
0
14 tysięcy już podpisało czy tylko w jakieś ankiecie czy w czymś podobnym wyraziło swoje wsparcie ? :)
1
5 tysięcy metrów? Chyba się komuś pomyliło, przecież dom 500 metrów to ogromny budynek.
0
Niemcy na Euro nic nie pokazali. Jak dla mnie szansę na mistrzostwo świata wyglądają następująco:
1 Hiszpania
2 Francja
3 Niemcy
4 Brazylia
5
Dlatego to Hiszpania moim zdaniem jest głównym faworytem, mają wspaniał drużynę, młode talenty ale też trzon z piłkarzy którzy wszystko wygrali i mają to niezbędne doświadczenie- Ramos,Pique,Iniesta,Busquets, Silva.
17
Oby już piłkarze Realu nie strzelali bo zaraz tu będzie wielka orgia pt. Isco i Asensio mogli grać u nas gdyby nie zarząd. Przypomnę że Xavi, Iniesta czy Messi też mogli grać w Realu gdyby nie coś. Pamiętajcie że nie wszystko można mieć.
1
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie kupiliśmy Seriego i dlaczego ta opcja jest już nie możliwa? Przegapiłem artykuł jak pisali o tym.
1
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać, zobacz ile potrafi wykonać asyst.
0
Ja bym z Oezila bym się cieszył gdyby był 2 lata młodszy.
0
Ciekawe czy transfer Oxlade'a ma jakieś powiązanie z Cou.
1
Ja z Dybali bym się cieszył, mógłby grać za plecami Suareza. Ustawienie Dembele, Suarez,Messi za Lusiem Dybala i gra na dwóch bardziej defensywnych pomocników Busi i Roberto. Do rotacji magiczna trójca Gomes,Rakitic,Paulinho. To mogło by się udać ale nikt nie sprzeda Dybali w ostatnim dniu okna transferowego.
7
Jeśli odrzuca 160 mnl. za zawodnika który od miesiąca nie chce trenować to naprawdę pokażą że mają cojones.
3
Całe szczęście że okno się kończy, jutro ogłoszenie Coutinho ?
Oby.
1
Czyli co, Lemar do Liverpoolu a Cou do nas. Innej opcji nie widzę. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to uważam że przy odpowiednim ustawieniu pomocy przez Valverde znów możemy się bić o wszystko.
0
Panowie jak myślicie, jeśli Coutinho nie przyjdzie co mimo tych wszystkich informacji że niby Liverpool chcę negocjować nie przyjdzie to czy Barcelona kogoś sprowadzi ? W czwartek koniec okienka więc czasu już prawie nie ma a nie oszukujemy się crack na pozycję Iniesty jest nam potrzebny, bo Andres nie jest w stanie zagrać na najwyższym poziomie wi cej niż 50 % spotkań a w dodatku jest to pewnie jego ostatni sezon. Jak uważacie czy po za Coutinho z kimś Barca w ogóle negocjuje, kogo byście widzieli w składzie jeśli nie Cou ?
1
Gdyby tylko Real miał Susreza, Lewandowskiego czy Cavaniego aż strach się bać. Oby tylko Perez nie wpadł na pomysł kupna napastnika.
0
Który to już mecz z rzędu z golem Realu ?
0
To poproszę na priv. Jak można
0
Czyli chyba jak wszędzie w tych czasach.