0

Wydawnictwo jest jedno SuperNova. Różne są wydanie ja Ci polecę z roku 2014. Osobiście mam chyba z 2012 z okładką z gry wiedźmin 2 bo było najtańsze ale średnio mu się podoba. Ogólnie nie lubię wydań z okładkami z filmów czy gier.

1

No co Real trochę zaskoczył. Wygrać 3 mecze i po klasyku 11 pkt. przewagi. Innej opcji nie widzę.

0

Odejście Masche w styczniu to kolejna sytuacja kompletnie nie zrozumiała. Skoro chce odejść to czemu nie zrobił tego latem? Wtedy pewnie byśmy kupili tego Martineza a może i jeszcze kogoś młodego.

0

Przecież nie dawno miał odejść z Realu :D

0

Może nie mamy takich talentów?

1

Dla płaczących że Real ma zawsze słabe drużyny przypomnę wam ostatni sezon gdzie w rundzie pucharowej grali z - Napoli,Bayern,Atletico,Juve

3

Ja chciałbym kogoś słabszego. Dawno nie pamiętam żebyśmy trafili na jakiś "leszczy". Ostatnio cały czas PSG,Arsenal. A przydałoby się chociaż jedną rundę przejść mniejszym nakładem sił. Jeśli mamy trafić na kogoś mocnego to chce Chelsea. Trzeba z nimi wyrównać rachunki.

4

Świata oszalał

1

Gratuluję lenistwa

2

Mam go w FM, rekomendowali mi go jako nowy Zidane :D Rok na wypożyczeniu a teraz daje mu pograć i powiem wam że ma genialne '' krosy''

3

Będzie działać, tylko nie będziesz mógł wybrać opcji grania w rozdzielczości 4k.
Chociaż aktualnie i tak nie ma gier które działają w 4k tym bardziej że PS4Pro nie jest w stanie uciągnąć gier w 4k więc to reklamowanie nowego PS4 rozgrywką w 4k to kłamstwo, gry są jedynie skalowane do 4k co nie wiele różni się od full HD.
Ale kupując PS4Pro będziesz miał możliwość np wybrana rozgrywki w 60 fps a nie powiedzmy 30.

2

Myślę że w Barcelonie i tak będzie gral bardzo dużo. Przecież mamy tylko Pique i Umtitiego.

1

Szczerze nie rozumiem czemu Masche miałby odejść w styczniu? Gdzie lepiej się przygotuję do MŚ niż w Barcelonie? Dla mnie to wielka ściema.

0

To co Sterling w 90 ? :>

37

Na przykładzie Interu i Milanu trzeba powiedzieć jedno : To trener ma największy wpływ jak gra drużyna. Milan narobił transferów (nie mówię że złych) ale zostawili słabego trenera. Inter nie robił jakiś niesamowitych transakcji ale zatrudnili świetnego trenera, który już z Romą robił wyniki ponad stan. Rezultat jest taki że obie drużyny dzieli 18 pkt.

0

Ja

2

Prawda jest taka że gramy najgorszy futbol od wielu lat. Ale nie ma co się dziwić bo mamy najsłabszy skład od lat. Klub nie zadbał aby odpowiedni zaleźć zastępców za Xaviego, Iniestę (ma swoje lata i nie może już prezentować najwyższego poziomu, Alvesa ( jest szansa że w końcu Semedo odpali) Na tych 3 pozycjach brakuje nam piłkarzy na najwyższym poziomie, jest jeszcze lewe skrzydło ale zakładam że Dembele się tu sprawdzi. Uważam że dopóki nie sprowadzimy klasowych pomocników to nic z tego nie będzie.

0

Mam nadzieję że latem zrobimy porządek w kadrze. Turan, Gomes, Vermalenen, Rakitic, Delufeu, to nie poziom Barcy. Wolalbym za tych wszystkich piłkarzy mieć dwóch trzech piłkarzy na poziomie a nie takie coś.

1

Tylko ze Atletico to jest i była duża mocniejsza drużyna. Wystarczy zobaczyć na ich wyniki w lidze mistrzów

4

Kolego każdy wie że to Real i Barca i tak się będzie bić o mistrzostwo. Pamiętasz poprzedni sezon i jak grała Sevilla a jak skończyła?

0

Czyli podsumowując mimo wszystko nie jest tak źle mimo remisu bo real też nie wygrywa i nadal 8 pkt to dużo. Największy problem jest taki że 3 ligowe grudniowe spotkania zagramy z Pique i Vermalenen o ile ten drugi to w ogóle wytrzyma. No cóż zobaczymy jak to się rozwinie. Wygrać dwa mecze do klasyku i zrobić wszystko aby powalczyć o dobry wynik na SB. Kupno jest jednego stoper zimą to obowiązek. Najlepiej sprowadzić już w styczniu Minę i De Ligta.

6

Rakitic serio?

1

Z tego co rozumiem to znaczy że jest zainstalowany global.Czyli wszystko będzie śmigać. Nie kupowałem akurat tutaj ale słyszałem same dobre opinie.

0

Obecna sytuacja pokazuje że żadna przewaga punktowa nie jest bezpieczna.

1

Polacy aby dotrzeć na każdy że stadionów pokonają łącznie (na mecz i z powrotem) prawie 10 tys kilometrów.

0

Grupa wygląda na łatwo ale chyba największym minusem jest egzotycznosc rywali. Wygrać z Senegalem i będzie z górki.

0

Patrząc na powtórkę La Manity. Przypomniał mi się David Villa. Czy też uważacie że Hiszpan nie zrobił w Barcelonie kariery na miarę swoich wspaniałych umiejętności? Myślę że był trochę ofiarą Messiego który grał na środku.

4

Wczoraj zagraliśmy świetnie. Pierwsza połowa chyba najlepsza za kadencji Valverde no i kradzież z gola. W drugiej trochę poszliśmy zbyt w bezpośredni futbol i straciliśmy gola, zabrakło kontroli. Martwi Semedo w obroni którego robili jak chcieli.

0

Talent jakich pełno tylko że z nazwiskiem znanego Ojca. Poczekajmy dwa-trzy lata i zobaczymy gdzie się znajdzie.

4

Szkoda mi Sandro. Fantastycznie odbudował się w Maladze strzelając 14 goli i występując aż w 30 spotkaniach. Wydawało się że już tylko może być lepiej. Transfer do Evertonu i spędził na boisku tylko 231 minut z 1170. Chyba miał dużego pecha że trafił w takim momencie do Evertonu, bo od momentu kiedy się pojawił Evertonowi kompletnie nie idzie. Po bardzo dobrym poprzednim sezonie (7 miejsce) aktualnie walczą o utrzymanie. Widać że liczne transfery z i do klubu, szczególnie odejście Lukaku bardzo źle podziałały na ten klub.Chyba Sandro znów będzie musiał wrócić do jakiegoś hiszpańskiego średniaka aby się odbudować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?